Baby Face Beauty

Cilt Lekelerinden Şikayetçi Misiniz?

Baby Face Beauty Thulium lazer teknolojisi ile Cilt Lekelerine Veda Edin!

FDA onaylı Baby Face Beauty, Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme sistemidir. Thulium lazer leke tedavisi konusundaki süreçte hızlandırıcı bir etki göstermektedir. Baby Face ile parlak ve pürüzsüz bir yüze sahip olabilirsiniz.

Baby Face Beauty Nedir?

Hepimiz özellikle 30’lu yaşlardan sonra bebek gibi bir cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvuruyoruz. Kırışıklıkları azaltan, ciltteki gözenekleri sıkılaştırıp cildi yenileyen ve bebek gibi bir görünüme kavuşturan bu uygulama sayesinde hayal ettiğiniz cilde bir adım uzaklıktasınız.

Baby Face Beauty ile seanstan çıktığınız anda daha parlak ve genç görünümlü bir cilde kavuşacaksınız. Cildimiz hepimiz için çok değerli ve ona olabildiğince iyi bakmak isteriz ve Baby Face Beauty sayesinde diğer cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi yalnızca seanstan çıktığınız anda değil, günler geçtikçe daha da parlak bir cilde sahip olucaksınız. Son teknoloji lazer destekli bu uygulama adeta ciltte aydınlatıcı etkisi gösteriyor.

Baby Face Hangi Ciltlere Uygunudur?

Baby Face Beauty kadın, erkek ayırt etmeden, şu ana kadarki cilt bakım uygulamalarında istedikleri etkiyi alamamış, kızarıklık, morarma olmadan daha parlak ve sıkı bir cilde kavuşmak isteyen herkes için uygundur. Herhangi bir iyileşme süreci bulunmamaktadır. Anında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Baby Face Beauty’de kullanılan serumlar saf içerikleri ile kullanıma sunulmuştur içerisinde resveratrol bulunmaktadır.

Baby Face Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Anesteziye ihtiyaç duyulmadan lazer teknolojisi ile mikro atımlar yardımıyla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve hazırlanan serum cilde yedirilir.

Toplamda 4 seans halinde uygulanan bu uygulamada ilk 3 seans bir hafta arayla uygulanır, 4. seansın ise bir ay sonra uygulanması önerilmektedir. Yalnızca 6 dakikada hayalinizdeki cilde kavuşabileceğiniz bu uygulamayı mutlaka deneyin!

Baby Face Beauty Hangi Amaçla Kullanılabilir?

  • Ciltteki kırışıklılıkların azaltılmasında
  • Cilt renginin açılmasında
  • Cildi ve gözenekleri sıkılaştırmada
  • Pigment ve Skar azaltılmasında
  • Cilt parlaklığının geri kazandırılmasında
  • Dekolte bölgesi bakımında
  • Boyun Gençleştirme
  • Anti-aging ve Melasma bakımında kullanılır.

Baby Face Kaç Seans Yapılır?

Kişinin cildine bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3 ila 5 seans uygulanabilir. Eğer cilt bakımı amacıyla yapılıyorsa tek seansta bile alınan sonuç oldukça tatmin edicidir.

Baby Face Beauty Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +90212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Baby Face  fiyatları ve hakkında bilgi alabilirsiniz.