Baby Face Beauty

Cilt Lekelerinden Şikayetçi Misiniz?

Baby Face Beauty Thulium lazer teknolojisi ile Cilt Lekelerine Veda Edin!

FDA onaylı Baby Face Beauty, Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme sistemidir. Thulium lazer leke tedavisi konusundaki süreçte hızlandırıcı bir etki göstermektedir. Baby Face ile parlak ve pürüzsüz bir yüze sahip olabilirsiniz.

Baby Face Beauty Nedir?

Hepimiz özellikle 30’lu yaşlardan sonra bebek gibi bir cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvuruyoruz. Kırışıklıkları azaltan, ciltteki gözenekleri sıkılaştırıp cildi yenileyen ve bebek gibi bir görünüme kavuşturan bu uygulama sayesinde hayal ettiğiniz cilde bir adım uzaklıktasınız.

Baby Face Beauty ile seanstan çıktığınız anda daha parlak ve genç görünümlü bir cilde kavuşacaksınız. Cildimiz hepimiz için çok değerli ve ona olabildiğince iyi bakmak isteriz ve Baby Face Beauty sayesinde diğer cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi yalnızca seanstan çıktığınız anda değil, günler geçtikçe daha da parlak bir cilde sahip olucaksınız. Son teknoloji lazer destekli bu uygulama adeta ciltte aydınlatıcı etkisi gösteriyor.

Baby Face Hangi Ciltlere Uygunudur?

Baby Face Beauty kadın, erkek ayırt etmeden, şu ana kadarki cilt bakım uygulamalarında istedikleri etkiyi alamamış, kızarıklık, morarma olmadan daha parlak ve sıkı bir cilde kavuşmak isteyen herkes için uygundur. Herhangi bir iyileşme süreci bulunmamaktadır. Anında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Baby Face Beauty’de kullanılan serumlar saf içerikleri ile kullanıma sunulmuştur içerisinde resveratrol bulunmaktadır.

Baby Face Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Anesteziye ihtiyaç duyulmadan lazer teknolojisi ile mikro atımlar yardımıyla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve hazırlanan serum cilde yedirilir.

Toplamda 4 seans halinde uygulanan bu uygulamada ilk 3 seans bir hafta arayla uygulanır, 4. seansın ise bir ay sonra uygulanması önerilmektedir. Yalnızca 6 dakikada hayalinizdeki cilde kavuşabileceğiniz bu uygulamayı mutlaka deneyin!

Baby Face Beauty Hangi Amaçla Kullanılabilir?

 • Ciltteki kırışıklılıkların azaltılmasında
 • Cilt renginin açılmasında
 • Cildi ve gözenekleri sıkılaştırmada
 • Pigment ve Skar azaltılmasında
 • Cilt parlaklığının geri kazandırılmasında
 • Dekolte bölgesi bakımında
 • Boyun Gençleştirme
 • Anti-aging ve Melasma bakımında kullanılır.

Baby Face Kaç Seans Yapılır?

Kişinin cildine bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3 ila 5 seans uygulanabilir. Eğer cilt bakımı amacıyla yapılıyorsa tek seansta bile alınan sonuç oldukça tatmin edicidir.

Baby Face Beauty fiyat bilgisi alabilir miyim?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Baby Face  fiyatları ve hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Baby Face Beauty

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

BABY FACE BEAUTY

Bir Sorunuz mu Var ?

Baby Face Beauty hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Baby Face Beauty” İçin 20 Soru Soruldu

 1. Misafir dedi ki:

  Merhaba hocam benim burun bölgemde çillerim var. Acaba baby face ile çiller geçer mi? Bu konuda bilgi verir misiniz.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, yaz ayları ve güneşle birlikte çillerde artış olmaktadır. Bazen genetikte olabiliyor. Baby face beauty uygulaması ile çillerin görüntüsünde azalma oluyor, fakat hiçbir zaman tamamen yok olma söz konusu değildir. Çillerde tıpkı güneş lekeleri gibidir, fakat derinlikleri daha farklı olmaktadır. Ama baby face uygulaması sonrasında çillerde mutlaka bir iyilik hali gözlemlenmektedir. Sevgiler.

 2. Misafir dedi ki:

  Merhaba, Benim cildim çok mat ve lekeler var. Bunun için nasıl bir cilt bakımı önerirsiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Leke düzensizliği ve matlaşmış olan ciltler için ben baby face beauty uygulamasını tavsiye ediyorum. Baby face uygulamasında kullanılan Tranexamicacid, Resveratrol renk açıcılar ile cildinizdeki leke düzenliği giderilebilir. Çok derin olmayan kırışıklıklar ve lekeler için advance modda uygulama yapılır. Anti-aging serumlarla desteklenen baby face uygulamasını cildinizin ihtiyacı doğrultusunda ayda bir kez 3 ila 4 seans önermekteyiz. Advance modda yapılan baby face işlemi sonrasında cildinizde bir kabuklanma ve soyulma olabilir. Bu durumda 4 ila 5 gün içinde geçmektedir.Sevgiler.

 3. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam ben baby face lazer uygulaması yaptırıcam ama iki farklı mod olduğunu duydum. Benim şikayetim gözeneklerim çok fazla sıkılaşmasını istiyorum bunun için ne yapılması gerekir. Bilgi verir misiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Baby Face uygulaması easy mod ve advance mod olarak iki modda uygulanır. Eğer gözenekleri sıkılaştırmak amaçlı klasik bir cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız easy mod dediğimiz birinci kademede uygulama yaptırabilirsiniz.Hafta da 1 kez 4 seans şeklinde uygulanmaktadır. Uygulama sonrasında hemen günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Baby face uygulaması sonrasında cildinizde parlaklık ve gözenekleriniz de sıkılaşma olduğunu hemen görebileceksiniz.Sevgiler.

 4. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam benim koltuk altımda kararma var? Koltuk altı kararması nasıl geçer bunun için baby face yaptırsam sonuç alabilir miyim?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, thulium lazer teknolojisi kullanan baby face uygulaması ile koltuk altı kararmasına çözüm sağlayabiliriz. Eğer lekeler çok koyu ve yoğun miktarda değil ise size tavsiye edilen seans boyunca düzenli olarak baby face yaptırabilirsiniz. Cilt renk tonunun açılmasına yardımcı olan baby face teknolojisi cilt yüzeyinde açtığı mikro kanallar sayesinde uygulanan serumların cildin alt katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlar. Böylece kişiye ve soruna özel bir tedavi yolu izlenmektedir.Sevgiler.

 5. Misafir dedi ki:

  Hocam merhaba Baby face uygulamasını yazın yaptırabilir miyim?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Baby Face Beauty uygulamasında thulium lazer teknolojisi kullanılır. Bu da cildinizde mikro kanallar açmaktadır. Eğer bu uygulama sonrasında güneşe maruz kalırsanız cildinizde istenmeyen lekeler oluşabilir. Bu nedenle baby face uygulamasını yaz sonrasında önermekteyim. Sonbahara girerken baby face yaptırırsanız daha sağlıklı olacaktır.Sevgiler.

 6. Misafir dedi ki:

  Merhaba, baby face tek seanslık bir uygulamamıdır?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Baby face beauty uygulaması tek seans değildir. Kişinin cilt tipine göre 3 ila 5 seans uygulanmaktadır. Seans aralarında da 1 ila 2 haftalık süre vardır. Fakat hastalarımızda gözlemlediğimiz ilk seansta bile ciltlerinde parlaklık ve canlılık olduğudur. Düzenli olarak size önerilen seanslar uygulanırsa oldukça güzel sonuçlar alabilirsiniz.Sevgiler.

 7. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam ben daha önce baby face uygulaması yaptırdım.Fakat yaptırdığım yerdeki cihazın gerçeten baby face cihazı olduğundan emin değilim. Kullanılan cihazın baby face cihazı olduğunu nasıl anlayabilirim.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, BB lazer, tülyum lazer, lavieen lazer, akıllı lazer ve en çok bilinen adı ile Baby Face Lazer uygulamasıdır. Baby face FDA onaylı fraksiyonel bir lazerdir. Baby Face Beauty Türkiye’nin resmi web sitesinden bu uygulamanın hangi şehirlerde ve hangi kliniklerde yapıldığını öğrenebilirsiniz.(www.babyfacelazer.com)

 8. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam, benim cildimde özellikle güneşlenmeden dolayı oluşan lekeler mevcut. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Baby face ile cilt rengi açılabilir mi?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Baby Face Beauty uygulaması cildin doğal haline gelmesini sağlar. Böylece cildinizin tonunda renk açılması olacaktır. Kullandığı geliştirilmiş thulium lazer başlığı ile ciltte soyma meydana getirir. Böylece cilt tonunun eşitlenmesini, parlak ve daha canlı görünmesini sağlar. Cildinizin ihtiyacına göre kişiye özel serumlar kullanılır. Baby Face Beauty uygulaması ile ilk seanstan sonra bile cildinizde gözle görülür bir canlılık hissedebilirsiniz.Sevgiler.

 9. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam Baby face için fiyat alabilir miyim?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Bu konuda kliniğimizi ararsanız memnuniyetle yardımcı olabiliriz. (212) 241 46 24

 10. Misafir dedi ki:

  Merhaba hocam, ben 19 yaşındayım. Baby Face cilt bakımı yaptırmak istiyorum. Ama bunun için bir yaş sınırı var mıdır?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Baby Face Beauty uygulamasının herhangi bir yaş sınırı yoktur. Her yaşta kadın ve erkek hastalarımıza uygulanabilir. Baby face kişiye özel cilt bakımı imkanı sunan bir thulium lazer sistemidir. Ciltte oluşan lekelerin tedavisinde, hafif oluşan kırışıklıklarda, cildin daha parlak ve genç görünmesini sağlamakta kullanılan etkili bir cilt bakım tekniğidir.Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir