Baby Face Beauty

Bebek gibi porselen bir cilde sahip olmak yeni gelişen teknoloji Baby Face Beauty ile artık çok kolay!

Hepimiz özellikle 30’lu yaşlardan sonra böyle bir cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvuruyoruz. Kırışıklıkları azaltan, ciltteki gözenekleri sıkılaştırıp cildi yenileyen ve bebek gibi bir görünüme kavuşturan bu uygulama sayesinde hayal ettiğiniz cilde bir adım uzaklıktasınız.

Baby Face Beauty ile seanstan çıktığınız anda daha parlak ve genç görünümlü bir cilde kavuşacaksınız. Cildimiz hepimiz için çok değerli ve ona olabildiğince iyi bakmak isteriz ve Baby Face Beauty sayesinde diğer cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi yalnızca seanstan çıktığınız anda değil, günler geçtikçe daha da parlak bir cilde sahip olucaksınız. Son teknoloji lazer destekli bu uygulama adeta ciltte aydınlatıcı etkisi gösteriyor.

HANGİ CİLTLER İÇİN UYGUNDUR?

Baby Face Beauty kadın, erkek ayırt etmeden, şu ana kadarki cilt bakım uygulamalarında istedikleri etkiyi alamamış, kızarıklık, morarma olmadan daha parlak ve sıkı bir cilde kavuşmak isteyen herkes için uygundur. Herhangi bir iyileşme süreci bulunmamaktadır. Anında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Baby Face Beauty’de kullanılan serumlar saf içerikleri ile kullanıma sunulmuştur içerisinde resveratrol bulunmaktadır.

UYGULAMA NASIL YAPILMAKTADIR?

Öncelikle kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Anesteziye ihtiyaç duyulmadan lazer teknolojisi ile mikro atımlar yardımıyla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve hazırlanan serum cilde yedirilir.

Toplamda 4 seans halinde uygulanan bu uygulamada ilk 3 seans bir hafta arayla uygulanır, 4. seansın ise bir ay sonra uygulanması önerilmektedir. Yalnızca 6 dakikada hayalinizdeki cilde kavuşabileceğiniz bu uygulamayı mutlaka deneyin!

BABY FACE BEAUTY HANGİ AMAÇ İÇİN KULLANILABİLİR?

Ciltteki kırışıklılıkların azaltılmasında

Cilt renginin açılmasında

Cildi ve gözenekleri sıkılaştırmada

Pigment ve Skar azaltılmasında

Cilt parlaklığının geri kazandırılmasında

Dekolte bölgesi bakımında

Boyun Gençleştirme

Anti-aging ve Melasma bakımında kullanılır.

UYGULAMA KAÇ SEANS YAPILIR?

Kişinin cildine bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3 ila 5 seans uygulanabilir. Eğer cilt bakımı amacıyla yapılıyorsa tek seansta bile alınan sonuç oldukça tatmin edicidir.

  • Cilt Lekelerine Son Vermeye Hazır Mısınız?

    Cilt Lekelerine Son Vermeye Hazır Mısınız? Leke, farklı sebeplere bağlı olarak cilt dokusu üzerinde ortaya çıkan bir cilt problemidir. Oluşumunun ya da tedavisinin gerçekleştirilebilmesi için mutlaka nedenin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Cilt lekeleri en fazla cilt dokusunun açıkta olan yüz bölgesinde, el ve boyun bölgesinde ortaya çıkar.

  • Cildiniz Işıldasın!

    Cildiniz Işıldasın! Cildinizin daha ışıltılı ve parlak görünmesi için Baby Face Beauty cilt yenileme lazerinden yardım alabilirsiniz. Thulium lazer teknolojisinin en gelişmiş imkanlarını kullanan Baby Face uygulaması, anti-aging maddelerini cildin alt katmanlarına enjekte ederek etkili bir ışıldama sağlıyor.

  • Thulium Lazer ile Cilt Lekelerine Veda Edin!

    Thulium Lazer ile Cilt Lekelerine Veda Edin! Thulium Lazer 1927 nm dalga boyuna sahip FDA onaylı fraksiyonel bir lazerdir. BB lazer, tülyum lazer, lavieen lazer, akıllı lazer ve en çok bilinen adı ile Baby Face Lazer uygulamasıdır. Özellikle leke tedavisi konusunda cildin kendini yenilemesini devreye sokacak ve derinin alt katmanlarına inen tedavi yöntemlerinin tercih edilmesi gerekiyor.Leke tedavisi ve cilt yenileme alanında etkili bir yöntem olan Baby Face Beauty uygulamasını tercih edebilirsiniz.