H 100 Aşısı

Genç Bir Cilt İçin H 100 Aşısı!

H100 aşısı tamamen organik bir gençlik tedavisidir.

H100 aşısı tamamen hyalüronik asit, vitamin, mineral ve amino asitten meydana gelir yani içeriğinde herhangi başka bir kimyasal veya yapay protein yoktur.Cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesi için H100 aşısını sizlere tavsiye ederiz.

H-100 aşısının içeriği nedir?

H-100 aşısı cildin gençleşmesine, sıkılaşmasına ve daha nemli görünmesine yarayan ameliyatsız cilt gençleştirme tedavisidir. H100 aşısının içeriği, günümüzdeki diğer gençlik aşılarına göre daha zengindir. Cildi hem nemlendiren hem de ihtiyacı olan yapı taşlarını bulunduran H100 aşısı cildi ilk uygulamadan itibaren gençleştirir.

H100 aşısının içeriğinde Mannitol, hyalüronik asit, Hexapeptide-8, pro kolajen peptit, Dmae %3,5, Pentapeptide-18, B1, B16 vitamini, 7 amino asit ve organik silica vardır. H100 aşısının içeriğine baktığımızda aslında vücudumuzda var olan ama yaşlanmanın etkisiyle azalan mineraller, vitaminler ve asitler olduğu görülür. H100 aşısının içeriği sayesinde vücudumuz tıpkı gençlik yıllarında olduğu gibi çalışacak, dolayısıyla cildimiz de 20’li yaşlarındaki gibi parlak, pürüzsüz ve sağlıklı görünecektir.

H 100 aşısı nasıl uygulanır?

H100 aşısının nereye, ne kadar uygulanacağı kişinin cilt yapısına ve ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Eğer kişinin cildindeki elastikiyet kaybı ileri aşamalarda değilse ve orta dereceli kırışıkları varsa H100 aşısını 2-3 haftada bir 2 seans olarak yaptırmaları önerilir. İleri derecede kırışıklığı olanlarda ve cilt elastikiyetinin azaldığı durumlarda H100 aşısı bir-iki haftada bir olacak şekilde 5 seans yapılabilir.

H100 aşısı yapılmadan önce cilt temizlenir ve anestezik krem uygulanır. Aşı sırasında hastalar herhangi bir ağrı hissetmezler. H100 aşısının içindeki mannitol antioksidanı, ödem çözücü özelliğe sahiptir. Bu nedenle uygulama sonrasında yüzünüzde şişlik görünmez.

H100 aşısı hangi bölgelere uygulanır?

H100 aşısının amacı ciltteki kırışıkları azaltmak ve daha genç bir görüntü elde etmektir. Bu nedenle H100 aşısı kırışıkların en çok görüldüğü yüz, boyun, dekolte ve el üzeri gibi bölgelere uygulanır. H100 aşısı yüzde göz çevresine de uygulanabilir. Göz çevresinde ince kırışıklıkların giderilmesi ve cilt kalitesinin arttırılması için H100 aşısını öneririz. Botoks ile kaybolmayan göz çevresi kırışıklarınız için H100 aşısı ile cilt kalitesinin arttırılmasından faydalanabilirsiniz. Yeni botoks yaptırdıysanız H100 aşısı yaptırmak için 15 gün beklemeniz gerekir.

H100 aşısı kimlere uygundur?

H100 aşısı, orta yaş etkilerini görmeye başlayan herkes için uygundur. 30 yaşından sonra cilt nem kaybetmeye başlar. Kırışıklar gözle görülür biçimde artar ve cilt zamanla deformasyona uğrar. H100 aşısı cilde ihtiyacı olan nemi kazandırarak cildin toparlanmasını destekler. Ciltte anti aging etkisini yaratarak yaşlılık izlerini siler. H100 aşısı ile cildin ihtiyacı olan fakat doğal olarak vücutta yeterli kadar bulunamayan vitamin, mineral, aminoasit ve kolajen bileşenleri enjekte edilir. H100 aşısı uygulaması ortalama 30 dakikada tamamlanır.

H100 aşısı yaptırdıktan sonra nasıl bir değişik göreceğim?

H100 aşısının ilk göze çarpan ve en önemli özelliği vücutta mevcut olarak bulunan hyalüronik asitin ömrünü uzatmasıdır. Hyalüronik asit ciltte yeteri kadar bulunduğunda cildin nem oranı dengelenir, nem tutma kapasitesi artar, ciltteki hasarlı dokular tamir edilir, deri altındaki hücre yenilenme süreci başlatılır. Aynı zamanda hyalüronik asit kasları da destekleyerek yüzde ve dekolte bölgesinde meydana gelen sarkmaları da tedavi eder. Cildi yukarı doğru toparlar. H100 aşısı yaptırdıktan sonra yüzünüzdeki solgun ve mat ifade gidecek yerine canlı, parlak ve sağlıklı bir görüntü gelecektir.

H100 aşısı hamilelik ve emzirme dönemlerinde tavsiye edilmez. Emzirme sürecinin sonunda H100 aşısı yaptırılabilir.

H100 Aşısı Etkisi Ne Kadar Sürer?

H100 aşısı canlılığını kaybetmiş cilde eski tazeliğini geri kazandıran bir gençleştirme yöntemidir. Oldukça popüler uygulanan ve gençlik iksiri olarak da adlandırılan bu işlem için 2-3 seans yeterli olmaktadır. Elbette kişinin cilt yapısı da seans süresine etki etse de genel ortalamaya baktığımızda 3 seansa kadar H100 aşısının tatmin edici bir sonuç verdiğini söylemek mümkündür. H 100 aşısının kalıcılığı 6 ila 8 ay arasında değişir. Sonrasında işlemi tekrarlamakta fayda vardır.

H100 Aşısı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler?

H100 aşısı zengin içeriğiyle cildin elastikiyetinin arttırılarak yeniden yapılanmasını ve kırışıklıkları hafifletici etkiye sahip popüler bir uygulamadır. H100 aşısı sonrasında dolgu işlemleri sonrasında görülen şişlik, ödem, kızarıklık gibi etkiler görülmez. Bunun nedeni H100 aşısının vitamin, aminoasit, hylüronik asit ve mannitol (şeker alkolü) barındırmasıdır. Her uygulama sonrasında olduğu gibi bu uygulama sonrasında da kişinin H100 aşısı etkisini pekiştirmesi için dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır.

Kişinin;
* İlk 24 saat sıcak duş almaması
* İlk 24 saat ağır aktivite ve spordan kaçınması
* İlk 24 saat uygulama bölgesine kozmetik uygulamaması
* İlk günler güneş altında kalmaması
* İlk günler hamam, sauna, solaryum gibi yerlerden uzak kalması gerekmektedir.

Yüzde gençlik etkisi için: H-100 gençlik aşısı

Gençlik aşısı zengin içeriği sayesinde cildinizi çok daha genç gösterecek! H-100 gençlik aşısının amacı cildi nemlendirmesi ve cildin ihtiyacı olan besinleri cilde enjekte etmektir.

Mannitol, hyalüronik asit, Hexapeptide-8, pro kolajen peptit, Dmae %3,5, Pentapeptide-18, B1, B16 vitamini, 7 amino asit ve organik silica’dan meydana gelen H-100 gençlik aşısı vücutta azalan vitamin ve mineralleri yeniler. 20’lı yaşlarda cildiniz nasıl çalışıyorsa, H-100 aşı uygulamasından sonra aynı şekilde çalışacaktır. H-100 gençlik aşısını iki-üç haftada bir kere uygulamak cildinizin gençleşmesi için yeterli olur. Oldukça minik iğnelerle bu işlem yapıldığı için cildinizde iz kalmaz, ağrı hissedilmez.

H 100 Aşısı Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak H 100 aşısı uygulamaları fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.