Ağrısız ve Ameliyatsız Gençleşmeye Ne Dersiniz?

Sunekos Matriks Aşısı ile Yıllara Meydan Okuyun!

Sunekos Matriks aşısı cildin kendi kendini gençleştirmesi için ihtiyacı olan doğal asitleri içerir. Estetik ameliyat olmadan yüzünüzde genç ve dinamik bir havaya sahip olabilirsiniz.

Sunekos® Matriks Aşısı

Sunekos Matriks aşısı hyalüronik asit ve amino asitlerin patentli özel bir karışımından meydana geliyor. Yeni Ekstraselüler Matriks yani ECM oluşumu, deri altındaki kolajen ve elastin oluşumunu tetikler. Cilt yeni kolajen üretimini hızlandırarak yüzdeki kırışık görünümü tedavi eder, sarkmaları toparlar ve yüze sağlıklı bir ışıltı kazandırır. ECM aynı zamanda cildin biyolojik fonksiyonlarını geri kazanmasına yardımcı olur ve yüze doğal bir gençlik ışıltısı ekler. Sunekos Matriks aşısı yaptırdıktan sonra arkadaşlarınız sizdeki gençlik etkisini ilk görüşte fark edecektir.

Sunekos Matriks aşısının içeriği nedir?

Sunekos Matriks aşısının mucizevi içeriği sayesinde ilk aşıdan itibaren cildinizde gençlik etkisini görmeye başlayacaksınız. Sunekos Matriks aşısının içeriğinde kolajen amino asitleri, elastin amino asitleri, hücredeki protein sentezini uyaran amino asitler ve hyalüronik asit bulunur. Sunekos Matriks aşısı özellikle yeni başlayan ve orta dereceli kırışıklar için idealdir. Yüzünüzde ileri dereceli sarkmalar varsa yüzünüzün tamamen pürüzsüz görünmesi için yüz germe ameliyatını değerlendirebilirsiniz. Yüz germe ameliyatından sonra Sunekos Matriks aşısı yaptırarak olası kırışıkları engellemiş olacaksınız.

ÇOK SORULAN SORULAR

Sunekos Matriks gençlik aşısı kırışıkların en yoğun olduğu bölgelerde ideal sonuçlar yaratıyor. Biz Sunekos Matriks aşısını en çok yüz, kollar, dekolte, eller, boyun, diz bölgesi ve kol içi bölgelerine uyguluyoruz. Sarkmaya en müsait olan bölgelere gençlik aşısı enjekte ederek baştan aşağı daha genç görünebilirsiniz. Gençlik aşısı 20’li yaşların sonunda ortaya çıkan minik kırışıkların bile önüne geçmesine yardımcı olur. Eğer bu bölgelerin dışında bir bölgede gençlik etkisi görmek isterseniz mutlaka hekiminize danışmanızı öneririz.

Gençlik aşıları arasında günümüzde en popüler olan aşılardan biri Sunekos Matriks aşısıdır. Gençlik aşısı, ameliyat olmadan cildinizin daha genç görünmesini sağlarken, yaşlanmanın etkilerini de geciktirir. Sunekos Matriks aşısı hyalüronik asit ve amino asitlerin patentli özel bir karışımından meydana geliyor. Yeni Ekstraselüler Matriks yani ECM oluşumu, deri altındaki kolajen ve elastin oluşumunu tetikler. Cilt yeni kolajen üretimini hızlandırarak yüzdeki kırışık görünümü tedavi eder, sarkmaları toparlar ve yüze sağlıklı bir ışıltı kazandırır. ECM aynı zamanda cildin biyolojik fonksiyonlarını geri kazanmasına yardımcı olur ve yüze doğal bir gençlik ışıltısı ekler. Sunekos Matriks aşısı yaptırdıktan sonra arkadaşlarınız sizdeki gençlik etkisini ilk görüşte fark edecektir.

Sunekos Matriks aşısının mucizevi içeriği sayesinde ilk aşıdan itibaren cildinizde gençlik etkisini görmeye başlayacaksınız. Sunekos Matriks aşısının içeriğinde kolajen amino asitleri, elastin amino asitleri, hücredeki protein sentezini uyaran amino asitler ve hyalüronik asit bulunur. Sunekos Matriks aşısı cildin kendi kendini gençleştirmesi için ihtiyacı olan doğal asitleri içerir. Estetik ameliyat olmadan yüzünüzde genç ve dinamik bir havaya sahip olabilirsiniz. Sunekos Matriks aşısı özellikle yeni başlayan ve orta dereceli kırışıklar için idealdir. Yüzünüzde ileri dereceli sarkmalar varsa yüzünüzün tamamen pürüzsüz görünmesi için yüz germe ameliyatını değerlendirebilirsiniz. Yüz germe ameliyatından sonra Sunekos Matriks aşısı yaptırarak olası kırışıkları engellemiş olacaksınız.

Sunekos Matriks aşısı, diğer gençlik aşılarından farklı olarak ECM yani Ekstraselüler Matriks rejenerasyonu sağlar. Böylece Sunekos Matriks aşısı yapıldıktan sonra ciltteki kırışıkların yoğunluğu gözle görülür derecede azalır ve cilde dolgunluk kazandırılır. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte deri altındaki yağ dokusunun azalması ciltte çöküklükler yaratabiliyor. Sunekos Matriks aşısı yüzdeki çökmeyi ortadan kaldırarak yüze daha dolgun ve dinlenmiş bir görüntü kazandırır. Sunekos Matriks aşısı yaptırdıktan sonra ilk 10 gün içinde deri altındaki nemlenme süreci başlamış olur. Sunekos Matriks aşısının cildi nemlendirme etkisi en az 6 ay boyunca artarak devam edecektir. Aynı şekilde deri üzerindeki nemli görünüm de ilk 6 ay artarak devam edecek, cildiniz ışıl ışıl görünecektir. Yaşlanmanın getirdiği mat ve solgun görüntü gençlik aşısı ile ortadan kaldırılır.

Sinekos Matriks gençlik aşısı deri altına enjekte yöntemiyle uygulanır. Kişinin talebi doğrultusunda ve ihtiyacı olan bölgeye 27-30 G veya 12-13 mm’lik iğnelerle Sinekos Matriks bileşeni enjekte edilir. Orta derinlikteki dermis tabakasına enjekte edilen bu aşı 0.01 ML’lik iğneyle yapılır. Oldukça küçük iğneler kullanıldığı için vücutta iz kalmaz, işlemden sonra kimse estetik uygulama yaptırdığınızı anlamaz. Sadece uygulama yapılan hastaların yüzde 20’sinde morluk ve kızarıklık görülür. Sinekos Matriks aşısının etkilerini 10.günden itibaren görmeye başlayacaksınız. Gençlik aşısının etkisi ilk 10.günden başlayarak 6 aya kadar devam edecektir. 6 aydan sonra aynı etkiyi görmek ve ilerleme kaydetmek için mutlaka bizlere danışmalısınız.

Sinekos Matriks aşısını 20’li yaşlardan sonra tavsiye ederiz. Çünkü kişi 20 yaşına girdikten sonra cit eskisi kadar kolajen üretmemeye başlayacak ve doğal olarak cildin elastikiyeti azalmış olacaktır. Sinekos Matriks gençlik aşısı kişinin az ürettiği kolajen dokusunu desteklerek tıpkı  gençlik yıllarındaki gibi pürüzsüz olmasını sağlar.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Sunekos Matriks aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Sunekos Matriks Aşısı

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

SUNEKOS MATRİKS AŞISI

Bir Sorunuz mu Var ?

Sunekos Matriks aşısı hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sunekos Matriks Aşısı Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir