Sunekos® Matriks Aşısı

Ağrısız ve Ameliyatsız Gençleşmeye Ne Dersiniz?
Sunekos Matriks Aşısı ile Yıllara Meydan Okuyun!
Sunekos Matriks aşısı cildin kendi kendini gençleştirmesi için ihtiyacı olan doğal asitleri içerir. Estetik ameliyat olmadan yüzünüzde genç ve dinamik bir havaya sahip olabilirsiniz.

Sunekos® Matriks Aşısı

Sunekos Matriks Aşısı, aminoasitlerin ve hyalüronik asitlerin kolajen ve elastin üretimini uyarmak için özel olarak hazırlanan, ekstra hücresel matriks jenerasyonu sağlayan patentli bir formüldür. Ekstraselüler Matriks diğer bir adıyla ECM oluşumu sayesinde, cilt altındaki kolajen ve elastin oluşumunu tetikleyerek kolajen üretimini hızlandırır ve uygulanan bölgedeki kırışıklıkları tedavi eder. Uygulamadaki özel enjeksiyon tekniği cildi kaldırma etkisi ve hacim verme etkisini aynı anda oluşmaktadır.

Cilt yaşlanmasını ve elastikiyetini ve parlaklığını yitiren cildi tedavi etmek için uygulanan altın standarta sahip bu özel formül, sarkmaların toparlanmasını sağlayarak ve  ince kırışıklıkları azaltarak ifade çizgilerinin yumuşamasını sağlıyor. Cildin biyolojik fonksiyonlarını geri kazanmasına  yardımcı olan ekstraselüler matriks yüze naturel bir ışıltı katmaktadır.  Kişilerin gençlik yıllarındaki gibi yüze sağlıklı ve soft bir anlam yükleyen bu formülasyon ile cilt parlamaktadır. Sunekos Matriks Aşısını yaptırdıktan sonra çevrenizdeki insanlar yüzünüzdeki gençlik ışıltısını ilk bakışta fark edeceklerdir.

Sunekos Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Sunekos Matriks Aşısı özellikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller gibi ilk önce bakılan ve dikkat çekilen yerlere uygulanabildiği gibi vücudun diğer dermis bölgelerinde de uygulanabilmektedir. Özellikle perioküler alanda koyu halkaların oluşumunu ve torbalanmaları azaltmak için kullanılır ve bu bölgelerdeki etkisi çok fazladır.

Sunekos Matriks gençlik aşısı daha çok yeni oluşmaya başlamış ve orta dereceli kırışıklıkları yok etme özelliği ile dikkat çeken özel formüllü mezoterapi ürünüdür. İçeriğindeki zengin aminoasit bileşenleri ve hyaluronik asit sayesinde kolajen üretimi sağlanan formülde yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan doku çökmelerinde de dolgu etkisi yaratmakta ve çökme görülen yerlerin hacimlendirilmesini sağlamaktadır.

Sunekos Matriks Gençlik Aşısı reverseaging etkisiyle kırışıklıklara veda etmenizi sağlar. Kısa süreli bir uygulama olmasından dolayı tercih edilebilirliği oldukça yüksektir. Uygulama sonrasında sosyal hayata çok rahat dönülebilmektedir.  Sunekos Matriks gençlik aşısı diğer bütün lazer uygulamalarla kombine edilebilir. Bu kombinasyon sonucunda etkisini çok daha fazla göstermektedir. Kalıcılığı artıran özelliği ve uygulama sayısını azaltan bu uygulama diğer tedavi yöntemleriyle rahatlıkla kombine edilerek  kullanılabilir. Atrofi ve doku rejenerasyonunu engelleyen formülü ile dokulara zarar vermeden tedavi eder.

Sunekos Matriks Aşısının İçeriği Nedir?

Sunekos Matriks Aşısının  içeriğinde bulunan hyalüronik asit ve amino asit karışımından oluşan bir mezoterapi ürünüdür. Sunekos Matriks Aşısı içeriğinde bulunan mucizevi karışım sayesinde ciltte gençlik etkileri hemen görülür. Cildin kendini yenileyebilmesi doğal asitlerle ve vitamin-protein dengesiyle olmaktadır. Sunekos Matriks Aşısı her ne kadar yeni başlayan ve orta dereceli kırışıklıklarda ideal olsa da derin kırışıklıklar üzerinde de oldukça etkilidir.

Sunekos Matriks aşısının içeriğinde bulunan zengin kolajen ve  elastin amino asitleri, hücrede protein sentezini uyaran amino asitler ile hyalüronik asit bileşenleri cildin bağ dokusunu güçlendirerek doku bütünlüğünün korunmasını sağlar. Cilde dayanıklılık, esneklik ve canlılık kazandıran mucize niteliğindeki bu hibrit ürünün 15 gün arayla ve 2-3 defa yapılması yeterli gelmektedir.

Sunekos® Matriks Aşısının Diğer Gençlik Aşılarından Farkı Nedir?

Sunekos Matriks Aşısı diğer bütün Bio-revitalizasyon ürünlerinin gösterdiği etkilerin tamamını karşılama özelliğindedir. Diğer tüm gençlik aşılarından farklı olarak ekstraselüler matriks rejenerasyonunu sağlayan devrim niteliğinde hibrit bir üründür. Sunekos matriks aşısı yapıldıktan sonra yaklaşık 10 gün deri altındaki nemlenme süreci başlar ve yaklaşık altı ay boyunca devam eder.

Ciltteki yaş almaya bağlı ya da sigara kullanımına bağlı derin çizgileri bile sağladığı dolgunluk ve hacimlendirme özelliği ile azaltma özelliğine sahiptir. Derin çizgilerin yanı sıra ciltte kolajen azalması ve esnekliğin de gitmesiyle beraber yağ dokuda azalma ve deri üzerinde çöküklükler görülebiliyor.Sunekos Matriks aşısı ciltteki çökmeyi ortadan kaldıran özel formülüyle cildin dolgun, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Yaş almanın getirdiği solgun, mat ve donuk görüntü gençlik aşısı ile ortadan kaldırılır.

Sunekos Matriks Aşısı Nasıl Yapılır?

Sunekos Martriks Aşısı  uygulamasında uygulama yapılacak bölgedeki cildin altındaki dermis tabakasına 27-30G ya da 12-13 mm’lik iğnelerle girilir. Bu bölgeye Sunekos Matriks bileşeni enjekte edilir.İğneler çok küçük boyutta ve deri üzerinde iz bırakmayacak incelikte olduğu için işlem yapılan bölgede herhangi bir iz kalmaz. Uygulamadan hemen sonra günlük rutininize dönmekte hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Gündelik hayatta karşılaştığınız kişiler sizin estetik uygulama yaptırdığınızın farkına varamazlar. Ancak aşırı cilt hassasiyeti olan ve beyaz tenli kişilerde morluk veya kızarıklık görülür. Sunekos Matriks aşısı yapıldıktan 10 gün sonra etkisi ortaya çıkmakta ve 6 ay kadar devam etmektedir. 15 günde bir yapılacak olan 3 seans ile kalıcılığı altı ay sürmekte olan Sunekos Matriks Aşısının altı aydan sonra etkilerini devam ettirebilmek için kliniğimize gelerek bizlere danışmalısınız.

Sunekos Matriks Aşısı Kaç Yaşından İtibaren Yapılmalı?

İnsan vücudunda 20’li yaşlardan sonra deri esnekliğini yavaş yavaş kaybeder ve kolajen üretimi de yavaşlamaya başlar. Sunekos Matriks aşısı 20’li yaşlardan sonra tavsiye ediyoruz. Kırışıklıklar doğal yaş alma sürecinin bir parçası olsa da geciktirmek mümkündür. Sunekos Matriks gençlik aşısı vücutta üretimi yavaşlayan kolajeni destekleyerek üretilmesini tetiklemektedir. Böylelikle kişinin cildinin, erken yıllardaki gibi esnek, pürüzsüz ve parlak olması sağlanır.

Sunekos Matriks Aşısı Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Sunekos® Matriks Aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Sunekos Matriks Aşısı
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Sunekos Matriks Aşısı Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.