Vaser Hi Def

Hayalinizdeki Görünüme Kavuşmak İster misiniz?
Daha Estetik Daha Kaslı Daha Doğal
Vücudunuzdaki inatçı yağlar diyet ve egzersiz gibi uygulamalarla gitmediyse Vaser Hi-Def Uygulaması tam size göre.

Vaser Hi Def Liposuction Nedir?

Vaser Hi Def Liposculpture olarak da bilinen High Definition Vaser Liposuction işlemidir. Vücudun doğal kontürünü vurgulamak veya kişinin hayal ettiği forma ulaştırılmasını sağlayan son dönemlerin en çok tercih edilen estetik cerrahi uygulamasıdır. Vaser Hi-Def Liposculpture klasik liposuctiondan farklıdır, çünkü geleneksel liposuction, Hi-Def kadar detaylı ve ayrıntılı bir şekilde vücut şekillendirmesi sağlamayı desteklemez.

VASER destekli liposuction, kişilerin vücudunu şekillendirmek için yağları yüzeysel ve derin yağ doku tabakalarından ayırarak çalışır. Hi Def Vaser Liposculpture, VASER liposuction teknolojisini kullanır. VASER, üstün teknolojisi sayesinde cilt yüzeyinin altında bulunan yağı dışarı atmak için ultrasonik dalgalar yaratır. Bu uygulama neredeyse vücudun tüm alanlarında sonuç verebiliyor. Kişinin bölgesel yağının en hassas bir şekilde dışarı atılması için milimetrik kanüller kullanılır. Böylece operasyon sonrası hiçbir iz kalmaz.

Bu uygulama, omuzlar, kollar, karın, kalçalar, bacaklar, baldırlar dahil olmak üzere tüm vücudun çoğunluğunda kullanılabilir. Vücut yağ oranınız çok yüksek olmamasına rağmen istediğiniz vücut şekli ve doğal kas görüntüsünü hala yakalayamadıysanız, yani vücut yağ kitle oranı %10-15 arasındaysanız, Vaser Hi Def sizin için oldukça uygun bir uygulamadır.

Neden Vaser Hi Def Liposuction yaptırmalıyım?

Vaser Hi Def Liposuction özellikle erkek hastalarda genetik, hormonal ve düzensiz beslenme sonucu yaşanan bölgesel yağlanmaların en etkili silahı haline gelmiş bir uygulamadır. En çok tercih edilen bu estetik prosedür ile yıllarca diyet, spor ve tedavi yöntemleri deneyimlemiş hastalar Vaser Hi Def Liposuction ile tanıştıkları için çok mutlu olduklarını belirtiyorlar.

Vaser Hi-Def yani Vaser 2.0 teknolojisi bugüne kadar kullanılan dokuya en saygılı liposuction işlemidir. Ultrasonik ses dalgaları, yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olur. Klasik Liposuction’da karşılaşılan sinir ve kan damarları deformasyonu bu işlemde görülmez. Vaser Hi-Def Liposuction uygulamasının bir diğer avantajı ise yağ seçici özelliğinin olmasıdır. Böylece yağlar sıvılaştırılarak dışarı çekilir. Bu işlem sayesinde tek bir seansta klasik liposuctiona oranla çok daha fazla yağ çekilebilir.

Vaser Hi Def Liposuction kimler için uygundur?

Vaser Hi-Def operasyonu daha fit görünmek isteyen erkekler tarafından son zamanlarda oldukça tercih edilen bir operasyonudur. BMI, Body Mass Index (Vücut Kitle Endeksi) 30’un altındaki kişiler aynı zamanda çok önemli olan deri kalitesi makul ölçülerde olan genç ve orta yaşlı erkek hastalar için tamamıyla uygun bir işlemdir. Hi-Def olarak bilinen bu metod ileri bir lipofilling tekniğidir; belirli bölgelerde kas alanlarını, kas gölgelerini ve detaylarını bir heykele şekil verir gibi belirginleştirirken; alınan bu yağları istediğimiz bölgelerin ön plana çıkması amacıyla kullanmak mümkündür.

Vaser Hi Def Liposuction’ın klasik liposuciton’dan farkı nedir?

Vaser liposuction son birkaç yılda ve özellikle ‘hi def’ liposakşın ortaya çıkışından bu yana önemi anlaşılan bir teknoloji olmuştur. Teknoloji yağ hücrelerini parçalamak için tasarlanmıştır. FDA tarafından onaylı olan Vaser Liposuction büyük miktarda yağ greftleme (BBL) gerektiren durumlarda, yağ hücrelerinin daha canlı hayatta kalmasını sağlıyor.

Her iki liposuction tekniği de aynı genel sonucu elde etmek için etkili bir şekilde kullanılabilse de Vaser, geleneksel liposuctiona oranla daha teknik çalışma gerektiriyor. Yağları çıkarmaya yardımcı olmak için yağ hücrelerini parçalamaya odaklanır. Vaser ultrason teknolojisini barındırır. Bu da dokuya saygılı ve daha hassas işlem elde etmemizi sağlar.

Vaser Hi Def sonrası iyileşme sürecin nasıldır?

Vaser Hi-Def  ameliyatı genel anestezi altında hastane ortamında ortalama olarak 2 ila 4 saat arasında sürer. Operasyondan hemen sonra minimum 6 hafta korse kullanmanız önerilir. Kullanılan özel korse hem işlem sonrası ödem oluşumunu engelliyor hem de vücudun şeklini almasında destek oluyor. Ameliyat sonrasında ağrı hissedilmez, sadece operasyon bölgesinde minimal sızı şeklinde hafif bir ağrı duyabilirsiniz. Bu durum 3-4 gün içinde tamamen kaybolacaktır.

Vaser Hi-Def sonrasında 1 gece hastanede kalmanız gerekiyor, ertesi sabah taburcu olabilirsiniz. Vaser Liposuction sonrası iyileşme süresini takiben 2-3 gün sonra araba kullanmaya başlayabilirsiniz, hastaların çoğu fazla yorucu olmayan veya ofis işlerine devam edebiliyorlar. İşlem sonrası birkaç hafta yorucu egzersizlerden kaçınılması gerekiyor.

Vaser Hi-Def Sonrası Diyet ve Egzersiz Nasıl Olmalı?

Vaser Hi-Def sonrası beslenme düzeni ve yaşam şekli çok önemli. Vaser Hi Def sonrası yapılacak diyet desteğiyle geride kalan yağ hücrelerinizin çok daha hızla parçalanmasına ve vücudun şekillenmesine büyük katkı sağlar.

Vaser Hi-Def sonrası ikinci hafta takibinde çok ağır olmayan egzersizlere başlanabilir. Vaser Hi def  sonrası diyet ve egzersiz sadece daha hızlı ve daha iyi iyileşmeye yardımcı olmakla kalmıyor, en mükemmele ulaşmanızı sağlıyor.

Vaser Hi-Def Liposuction’ın Riskleri

Liposuction’ın güvenli olduğu bilinse de, her türlü prosedürle ilişkili belirli riskler elbette vardır. Enfeksiyon çok nadirdir, ancak daha yaygın küçük komplikasyonlar arasında küçük sıvı toplama alanları yani ödem ihtimali her zaman vardır. Liposuction en sık uygulanan kozmetik prosedürlerden biridir ve neredeyse hiçbir zaman ciddi bir komplikasyon olmadan gerçekleştirilir.Cerrahın deneyimi burada çok önemli ve hassastır.

Vaser Hi Def Prosedürü Cerrahi Günü Rutini Nasıldır?

Yapılacak bölge yoğunluğu ile doğru orantılı olarak hastanede veya Poliklinikde genel anestezi veya sedasyon yardımıyla gerçekleşir. Ameliyathaneye girmeden önce, ayakta sorunlu alanları cilt işaretleyicileri ile işaretlenir. Gerekli bölgelerden ne kadar yağ alınacağının belirlenmesinde ve eğer yapılacaksa yağ transferi yapılacak bölgelerin de belirlenmesi sonrasında, hemşire sizi ameliyathaneye götürür ve ameliyat masasına uzanırsınız.

Anestezi uzmanı yardımıyla anestezi almaya başlayacaksınız: sedasyon veya genel anestezi altında operasyon gerçekleşir ve bazı bölgeler için 3-10 gün boyunca kalabilecek direnler yerleştirilebilir. Direnler fazla sıvıyı boşaltmaya yardımcı olur ve iyileşmeniz için geçecek süreyi hızlandırır. Ameliyat sonrası şişliği azaltmak için özel korseniz giydirilir. Taburcu edilmeye hazır olduğunuzda, size ve size refakat edecek kişiye sözlü ve yazılı talimatlar verilecektir.

Vaser Hi Def Fiyatları

Vaser Hi-Def fiyatları doktorun tecrübesine ve uygulama yapılacak alana göre değişmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde Vaser Hi-def fiyatları belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak karın kası estetiği fiyatları ve Vaser Hi-def fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Vaser Hi Def Karın Kası Germe
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir