Bölgesel Fazlalıklardan Şikayetçi Misiniz?

Accent Prime İncelme, ile vücut şekillendirme ve bölgesel incelme mümkündür.

Accent Prime, diğer cihazlardan farklı olarak odaklı derinlik kontrol teknolojisi sayesinde kişinin cilt tipine göre otomatik ayarlanarak kişiye özel bir tedavi imkânı sağlıyor.

Accent Prime İncelme Nedir?

Estetik görünümü korumak herkesin hayalidir. Diyet ve spor programlarıyla vücut şekillendirmek için hem çok zaman harcamanız hem de gayret sarf etmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda spor yapsanız dahi inatçı yağlardan kurtulamayabiliyorsunuz. Özellikle yaş ilerlemesi ile birlikte karın bölgesi, bacaklar, kalça, kollar, omuz ve sırt bölgelerinde cilt sıkılığını kaybediyor ve gözle görülür bir şekilde yağlanma oluşabiliyor. Bu istenmeyen görüntüyü ortadan kaldırmak için medikal teknoloji sınırlarını günden güne genişletiyor.

Accent Prime ne işe yarar?

Accent Prime™ Patentli Yönlendirilmiş Ultrasonik Ses Dalgalarıyla vücuttaki fazla yağı hızlı ve etkili bir biçimde parçalıyor. Vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, selülit tedavisi ve estetik iyileştirme için kullanılan Accent Prime, 4 seansta daha ince bir vücut yaratıyor. Vücut kıvrımlarınızın ortaya çıkmasına yardımcı olan bu cihaz, ultrason ve radyo dalgası teknolojileriyle en zorlu bölgelerde bile ince bir görünüm yakalanmasını sağlıyor.

ÇOK SORULAN SORULAR

Accent prime kol, omuzlar, mide, karın bacaklar ve kalça bölgelerinde etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Accent Prime bacak bölgesinde uylukların, dizlerin iç tarafında kalan yağ dokusunu ve kolajen liflerini uyararak bacakların daha ince ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Pürüzsüz ve ince bacaklar, sıkı kalça görünümü elde etmek için Accent Prime ultrason ve radyo dalgası teknolojisini kullanır. Bacaklarda ince ve kaldırılmış gibi bir etki için kolajen lifler uyarılır.

Karın bölgesinden kilo vermek herkes için zorlu bir süreçtir. Hareketsizlik, stres, doğum, yaş gibi faktörlerle birlikte sarkmış bir karın görüntüsü kaçınılmaz olur. Accent Prime, karın bölgesindeki fazla yağı yok ederek cildi sıkılaştırır ve cilt esnekliğinin kazanılmasına yardımcı olur. Her mevsimde uygulanabilen Accent Prime, tatil öncesi düz bir karın görüntüsüne kavuşmanıza yol açar.

Yaş faktörü ile birlikte omuzlar ve sırt bölgesinde kas oluşumu zayıflamaya başlar, kollarımız daha yumuşak bir görünüme bürünür. Accent Prime, kol ve sırt bölgelerinde ultrasonik radyo dalgaları kullanarak aşırı yağları yok eder. Hızlı ve etkili bir şekilde yağlarla savaşan Accent Prime, kol ve omuz bölgesine pürüzsüz bir görünüm katar.

Accent Prime oldukça konforlu bir incelme sağlar. Uygulama acısız ve son derece konforludur. Deri altında maksimum enerji verilerek en iyi sonuçlar alınması hedeflenir. Böylece kişide ilk seansta bile gözle görülebilir bir incelme sağlanır. Hem selülit hem de incelme amaçlı kullanılan Accent Prime’da ısı kademeli olarak arttığı için herhangi bir acı hissedilmez.

Accent Prime ile incelme için haftada bir olacak şekilde toplamda 4 seans önerilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı 1 veya 2 seans daha arttırılabilir.Uygulama sonrasında kişi hemen sosyal hayatına geri dönebilir. İşlem yapılan bölgede işlem sonrasında kızarıklık olabilir bu normaldir. Birkaç saat içinde kaybolur. Ayrıca bu uygulama tüm cilt tipleri için etkili ve 4 mevsim yapılabilmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Prime İncelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

PRİME İNCELME

Bir Sorunuz mu Var ?

Accent Prime İncelme hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Accent Prime İncelme Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Prime İncelme” için 36 soru soruldu.

 1. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam, sitenizde olan prime incelme cihazını yaptırmak istiyorum. Accent Prime İncelme’nin etkisini ne zaman görürüm? bu konuda bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Accent Prime yaptırdıktan sonra etkisini görmeye hızlıca başlarsınız. Accent Prime vücudunuzdaki kolajen dokusunu uyararak vücudunuzun sıkılaşma sürecini destekler. İşlem ortalama 30 ila 60 dakika arasında sürer. Uygulamanın sonunda daha sıkı, toparlanmış ve ince bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sevgiler.

 2. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam, ben daha önce 3 seans prime incelme yaptırdım. Devam edemedim bırakmak zorunda kalmıştım. Prime incelme işlemini tekrar yaptırabilir miyim? yanıtlarsanız mutlu olurum teşekkür ederim.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Prime İncelme ortalama 4-6 seans arasında önerilir. Prime İncelme yaptırdıktan sonra tekrar kilo almanız durumunda tekrar bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Prime İncelme ile her defasında etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sevgiler.

 3. Misafir dedi ki:

  Merhaba hocam ben 5 ay önce doğum yaptım. Spor yapmaya vaktim yok ama doğumdan sonra kalan yağlarımdan kurtulmak istiyorum. Gebelik sonrası prime incelme önerir misiniz? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Gebelik kilolarınızdan kurtulmak için Prime İncelme uygulamasını tercih edebilirsiniz. Karın bölgeniz de biriken yağ hücreleri prime incelmenin titreşimli uygulamasıyla eriyecektir. Gebelik sonrası egzersiz yapacak zamanınız yoksa ve hızlıca doğum kilolarından kurtulmak istiyorsanız Prime incelme uygulaması tam size göre olacaktır. Sevgiler.

 4. Misafir dedi ki:

  İyi günler hocam, egzersiz yapmama rağmen göbek yağlarımdan kurtulamıyorum, Accent Prime karın bölgesindeki yağları eritir mi? bu konuda yardımcı olur musunuz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Karın ve bel yağları vücudun en inatçı yağlarından biridir. Egzersiz ile bu bölgedeki yağların eritilmesi çok zordur. Eğer egzersiz yapacak zamanınız yoksa Accent Prime ile 4 ila 6 seansta göbek yağlarınızdan etkili bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemlerinden biri olan Accent Prime ile egzersiz yapmadan incecik görünmek sizin elinizde! Sevgiler.

 5. Misafir dedi ki:

  İyi akşamlar, Liposuction sonrası Accent Prime İncelme yaptırabilir miyim? bilgi verir misiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Liposuction sonrası Accent Prime yaptırarak kalan yağlarınızdan kurtulabilir ve vücudunuza kum saati görüntüsü verebilirsiniz. Liposuction sonrası Accent Prime yaptırmak için en az 1 ay beklemeniz önerilir. Liposuction operasyonunun iyileşme süreci tamamlandıktan sonra Accent Prime yaptırabilirsiniz. Sevgiler.

 6. Misafir dedi ki:

  Merhaba ,ben yeni doğum yaptım şuan emzirme sürecindeyim. Accent Prime İncelme emziren kadınlar için uygun mudur? bilgi verir misiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Accent Prime emziren anneler için uygundur. Bu işlemde herhangi bir anestezi kullanılmadığı için direkt olarak sizi ve bebeğinizi etkileyen bir durum yoktur. Gebelik sürecinden sonra Accent Prime yaptırarak doğum öncesi vücudunuza kavuşabilirsiniz. Sevgiler.

 7. Misafir dedi ki:

  Merhaba hocam benim selülit ile ilgili sorunum var ne yapsam selülitlerimden kurtulamadım. Prime incelme selülitleri de yok eder mi? bu konuda bilgi verir misiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Accent Prime İncelme sadece kilolarla savaşmaz, aynı zamanda selülit görünümünü de azaltır. Accent Prime İncelme, ultrason ve radyofrekans dalgalarını kullanarak selülitlerle savaşır. Uygulama sırasında kolajen üretimi desteklenir. Yeni kolajen üretimi selülitlerin azalarak yok olmasını sağlayacaktır. Sevgiler.

 8. Misafir dedi ki:

  Accent Prime İncelme ile vücut hatlarımı ön plana çıkarabilir miyim? bu konuda bilgi verir misiniz?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, Accent Prime İncelme vücut hatlarınızın daha belirgin görünmesine yardımcı olur. Kalın belinizden dolayı kalçanız belli olmuyorsa veya basenlerinizden dolayı vücudunuz orantısız görünüyorsa Accent Prime ile kum saati şeklinde bir vücuda sahip olabilirsiniz. Accent Prime teknolojisi derinizin sıkılaşıp daha çekici görünmesini sağlar. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir