+90 ( 212 ) 241 46 24 Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19-1 Kat:2 Nişantaşı

Prime İncelme

Estetik görünümü korumak herkesin hayalidir. Diyet ve spor programlarıyla vücut şekillendirmek için hem çok zaman harcamanız hem de gayret sarf etmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda spor yapsanız dahi inatçı yağlardan kurtulamayabiliyorsunuz. Özellikle yaş ilerlemesi ile birlikte karın bölgesi, bacaklar, kalça, kollar, omuz ve sırt bölgelerinde cilt sıkılığını kaybediyor ve gözle görülür bir şekilde yağlanma oluşabiliyor. Bu istenmeyen görüntüyü ortadan kaldırmak için medikal teknoloji sınırlarını günden güne genişletiyor. En son teknoloji ile birleşen Accent Prime sayesinde bölgesel fazlalıklarınızdan kurtularak daha ince vücut hattına kavuşabilirsiniz.

Accent Prime, diğer cihazlardan farklı olarak odaklı derinlik kontrol teknolojisi sayesinde kişinin cilt tipine göre otomatik ayarlanarak kişiye özel bir tedavi imkânı sağlıyor.

Accent Prime ne işe yarar?

Accent Prime™ Patentli Yönlendirilmiş Ultrasonik Ses Dalgalarıyla vücuttaki fazla yağı hızlı ve etkili bir biçimde parçalıyor. Vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, selülit tedavisi ve estetik iyileştirme için kullanılan Accent Prime, 4 seansta daha ince bir vücut yaratıyor. Vücut kıvrımlarınızın ortaya çıkmasına yardımcı olan bu cihaz, ultrason ve radyo dalgası teknolojileriyle en zorlu bölgelerde bile ince bir görünüm yakalanmasını sağlıyor.

Accent Prime İncelme hangi bölgelere uygulanır?

Accent prime kol, omuzlar, mide, karın bacaklar ve kalça bölgelerinde etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Bacaklar ve kalça

Accent Prime bacak bölgesinde uylukların, dizlerin iç tarafında kalan yağ dokusunu ve kolajen liflerini uyararak bacakların daha ince ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Pürüzsüz ve ince bacaklar, sıkı kalça görünümü elde etmek için Accent Prime ultrason ve radyo dalgası teknolojisini kullanır. Bacaklarda ince ve kaldırılmış gibi bir etki için kolajen lifler uyarılır.

Mide ve karın bölgesi

Karın bölgesinden kilo vermek herkes için zorlu bir süreçtir. Hareketsizlik, stres, doğum, yaş gibi faktörlerle birlikte sarkmış bir karın görüntüsü kaçınılmaz olur. Accent Prime, karın bölgesindeki fazla yağı yok ederek cildi sıkılaştırır ve cilt esnekliğinin kazanılmasına yardımcı olur. Her mevsimde uygulanabilen Accent Prime, tatil öncesi düz bir karın görüntüsüne kavuşmanıza yol açar.

Kol ve omuz bölgesi

Yaş faktörü ile birlikte omuzlar ve sırt bölgesinde kas oluşumu zayıflamaya başlar, kollarımız daha yumuşak bir görünüme bürünür. Accent Prime, kol ve sırt bölgelerinde ultrasonik radyo dalgaları kullanarak aşırı yağları yok eder. Hızlı ve etkili bir şekilde yağlarla savaşan Accent Prime, kol ve omuz bölgesine pürüzsüz bir görünüm katar.

Accent Prime nasıl uygulanır?

Accent Prime oldukça konforlu bir incelme sağlar. Uygulama acısız ve son derece konforludur. Deri altında maksimum enerji verilerek en iyi sonuçlar alınması hedeflenir. Böylece kişide ilk seansta bile gözle görülebilir bir incelme sağlanır. Hem selülit hem de incelme amaçlı kullanılan Accent Prime’da ısı kademeli olarak arttığı için herhangi bir acı hissedilmez. Vakum teknolojisi sayesinde işlem çok hızlı ve etkili ilerler.

Kaç seans gereklidir?

Accent Prime ile incelme için haftada bir olacak şekilde toplamda 4 seans önerilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı 1 veya 2 seans daha arttırılabilir.Uygulama sonrasında kişi hemen sosyal hayatına geri dönebilir. İşlem yapılan bölgede işlem sonrasında kızarıklık olabilir bu normaldir. Birkaç saat içinde kaybolur. Ayrıca bu uygulama tüm cilt tipleri için etkili ve 4 mevsim yapılabilmektedir.

7 Yorum
Yeşim
Merhaba benim kalçalarım fazla spor yapmama rağmen gitmedi. Bölgesel zayıflama için prime incelme düşünüyorum. Accent Prime İncelme acılı bir uygulama mıdır? bilgi verir misiniz?
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Prime incelme bugüne kadar gördüğünüz en rahat zayıflama cihazlarından biridir. Accent Prime’de vücudunuza verilen ısıyı hissetmez, sadece uygulama başlığının vücudunuzda gezdiğini hissedersiniz. Accent Prime sonrası uygulama bölgesinde herhangi bir ağrı kalmaz, günlük hayatınıza hızlıca geri dönebilirsiniz. Sevgiler.
Ayten
İyi akşamlar, benim sırt ve omuz bölgemde kilo verdikten sonra sarkma oldu.Prime incelme ile omuz bölgesinde oluşan sarkmadan kurtulabilir miyim? Teşekkürler.
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Yaşlanmanın etkisiyle omuz ve sırt bölgesindeki derimiz incelerek sarkmaya başlar. Prime incelme yarattığı titreşim ile bölgesel yağları eritir, omuz bölgesinde daha sıkı ve pürüzsüz bir görüntü yaratır. Prime incelme uygulamasında kullanılan radyo dalgaları, daha zayıf omuz ve kollara sahip olmanıza yardımcı olur. Sevgiler.
Eliz
İyi günler hocam sayfanızda bölgesel incelme ve selülit için prime incelme cihazını gördüm. Ben hem selülitlerimden hemde bel bölgemin kalınlığından çok şikayetçiyim.Prime incelme uygulamasında yağ dokusu nasıl eritilir? bu konuda aydınlatırsanız çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim.
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Ultrason ve radyofrekans dalgalarının titreşimleri kullanılarak kişinin vücudundaki bölgesel yağlar eritilir. Bu titreşimler, yağları etkileyerek kolayca eriyebilir hale getirirler. Böylece ilk seansın sonunda bile kişi vücudundaki yağların azaldığını ve daha ince göründüğünü fark edecektir. Sevgiler.
Ümmühan
İyi akşamlar hocam Accent Prime incelme uygulaması Liposuction gibi midir? bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Accent Prime incelme uygulaması Liposuciton’a benzemez. Liposuction uygulamasında yağ vakumu yapılır. Accent Prime İncelme uygulamasında, ultrason ve radyofrekans dalgası teknolojileri kullanarak titreşimler yaratılır. Böylece vücut hatları daha ince bir hale getirilir. Accent Prime bir ameliyat değildir, dikiş vs yapılmaz. Prime incelme bölgesel şekillenmenize yardımcı olan bir cihazdır.Sevgiler.
Derya
İyi günler, Accent Prime İncelme uygulmasını araştırdım biraz kaç seans önerilir? Bu konuda yardım eder misiniz?
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Accent Prime incelme uygulamasının kaç seans olması gerektiği tamamen kişinin vücuduna, yağ dokusuna ve beslenme alışkanlıklarına bağlıdır. Genel olarak baktığımızda, 4-6 seans arasında Prime İncelme yaptıran kişilere gözle görülür bir incelme, bel bölgesinde zayıflık ve vücut hatlarının ön plana çıktığı görülür. Sevgiler.
Aslı
Merhaba, Accent Prime incelme uygulaması ne kadar sürer? Teşekkür ederim.
Op. Dr. Leyla Arvas
Merhaba, Accent Prime incelme uygulaması işlem yapılan bölgeye göre en az 20 dakika kadar sürer. Kısa bir süre içinde vücudunuz da gözle görülür bir incelme sağlayabilirsiniz. Kilo verdikten sonra bir türlü istediğiniz kadar ince görünemiyorsanız Prime İncelme sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.Bölgesel fazlalıklar ve selülit görünümü için oldukça etkili sonuçlara sahip olan bu uygulamayı denemelisiniz. Sevgiler.
Cansu
Merhaba, ben sitenizde accent prime incelme uygulamasını gördüm. Diyet yaptım ama bölgesel olarak incelmeyen basen ve bel çevrem var. Prime incelme uygulamasını denemek istiyorum fakat prime incelmeyi yaptırmak için herhangi bir mevsim var mı? Teşekkür ederim.
Op. Dr. Leyla Arvas
Merbaha, Accent Prime incelme uygulaması dört mevsim boyunca yapılabilir. Yaz aylarında vücut kontürünüzü ön plana çıkarmak, belinizi inceltmek ve incecik görünmek için Prime incelme yaptırabilirsiniz. Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da bu uygulama yapılabilir. Herhangi bir mevsimi olmaya Prime incelme uygulaması ile kıvrımlı vücut hatlarına sahip olabilirsiniz. Sevgiler.
HEMEN ARA RANDEVU AL
DİL SEÇ