Somon DNA

Somon DNA Yüzünüzü Canladırır ve Genç Görünmesini Sağlar.

Somon DNA tedavisi, zayıf görünen cildinizin daha canlı görünmesi için en üretken tedavi olarak bilinir.

Uzun yıllar boyunca çevresel faktörlerin etkisiyle cildimizde bazı deformasyonlar oluşmaktadır. Her ne kadar cildimize iyi baksak dahi yaş faktörü ve çevresel sebeplerden dolayı cilt kalitemiz düşer, kırışmaya başlar. Bunların yanında güneş ve sigara faktörleri de eklendiğinde cildimizdeki hasar kaçınılmaz oluyor.

Somon DNA Nedir?

Somon DNA’sı, somon balığının proteinden zengin DNA içeren hücreleri ile saf hyalüronik asitin cilde enjeksiyon yöntemiyle uygulanmasıyla yapılır. Somon balığının protein zengini DNA yapısı, insan DNA yapısıyla son derece benzerlik taşımaktadır. Kolajen üretimini kuvvetli bir şekilde yapan moleküler yapısı sayesinde cildin ihtiyacı olan hücresel yapı bloklarını besleyerek cildi nemlendirirerek elastikiyetini artırır.

Proteinler yeni hücre oluşumlarının yapımında kullanılan ana bileşenlerdir ve hücrelerin yapı taşlarıdır. Vücudumuz kendi kendine protein üretemez ve cildin ihtiyacı olan proteinleri dışarıdan almamız gerekir. Somon balığı cildimizdeki hücreler için protein açısından zengin olan vitaminleri içerir. Emilebilen proteinler hücreleri besler. Böylece cildimiz nemlenir, daha canlı görünür, pürüzsüz olur ve parlaklığı artar.

Somon DNA’sı uygulaması kolay, etkileri fazla olan bir anti-aging uygulamasıdır. Bütün cilt estetik uygulamalarıyla kombine edilebilen muhteşem bir yapıda olan SomonDNA’sı cildin elastikiyetini artırır, nemlendirir, sıkılaştırır ve İnce çizgilerin oluşumunu engelleyerek ileri tedavide yok eder.

Somon DNA Nasıl Uygulanır?

Uygulamadan 30-45 dakika önce hastaya anestezik krem uygulanır. Kremin nüfuz etmesi için beklenir. Daha sonra minik iğneler aracılığı ile somon DNA deri altına enjekte edilir. Aşılama terapisinde hyaluronik asit ve somonDNA’sı kullanılır. Fibroblast hücrelerinde kolajen sentezi ve ciltteki sıkılaşma ilk enjeksiyondan itibaren etkisini gösterir

Enjeksiyon bölgesine lokal anestezik krem ​​uygulayıp 20 dakika bekledikten sonra ince iğneler veya dermapen yardımıyla somon DNA’sı uygulanır. İşlemden sonra hasta günlük hayata kolaylıkla devam edebilir. Seanslar genellikle her 15 günde bir olur ve bir ay boyunca devam eder. Bireyin yaşını, cilt tipini ve şikayetin kapsamını dikkate alarak seans sayısını belirlenir. Tedavi protokolün bir parçası olan yüksek moleküllü Hyalüronik asit ile hücrelerde suya doygunluk sağlanır ve nem dengesi artışı gerçekleşir. Yüz, el, boyun, dekolte ve cilt gençleştirme, yenilenme ve ayrıca çatlak tedavisinde SomonDNA enjeksiyonu tercih edilir. Hipodermik enjeksiyon ile uygulanan Somon DNA, yaşlılığın etkilerini azaltarak cildin yeniden gençleşmesini sağlar. Cilt kırışıklıklarında gözle görülür derecede iyileşme sağlayan bir tedavi şeklidir.

Tedaviden sonra hemen rutin hayatınıza dönebilirsiniz. Tedaviden sonra iğne uygulama yerlerinde hafif kızarıklıklar olabilir. Bu kızarıklıklar kısa süre içinde geçer. Yapılan uygulama sonrasında ağrı ya da acı duyulmaz. Sonuçları hemen görülen bir uygulama olmasından dolayı günlük yaşantıya döndüğünüzde çok daha mutlu olursunuz. Tedavinin etkisini 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde daha net bir şekilde fark edersiniz.

Somon DNA Kimlere Uygundur?

Somon DNA testi için cilt enfeksiyonunun olmaması gerekir. Hamile olan kişilerin, diyabet sorunu olan kişilerin, çoklu ilaç tedavisi ile tedavi gören kişilerin, kalp rahatsızlığı olan kişilerin ve kan pıhtılaşma sorunu olan kişilerin uygulama öncesinde doktoru bilgilendirmeleri gereklidir. Bunun dışında SomonDNA tüm yaş grupları için uygundur ve güvenle kullanılabilecek bir işlemdir. Son yılların en popüler anti-aging uygulaması olan Somon DNA uygulaması, yıllara rağmen genç kalan Benjamin Button etkisi olarak da bilinir. Biogenevite tedavisini bilimsel olarak adlandırdığımız bu uygulama, saf hyalüronik asit ve somon sütü ile elde edilen DNA molekülü aracılığıyla hücre yenilenmesini sağlayarak cildi yeniden canlandırır.

Somon DNA’sının iki aşamalı etkisi

Somon DNA işemi, uygulama açısından iki adımı içerir. Yaşlandıkça cilt sarkık, donuk ve kuru hale gelir. Bu durumun birinci nedeni, zamanla kolajen üretiminin ve hidrasyonun yani nem düzeyinin azalmasıdır. Bu nedenle, ilk adımda hyalüronik asitle nemlendirme yapılır. SomonDNA cildi yoğun olarak nemlendirir ve ikinci adım için uygun ve hazır hale getirir. İki hafta sonra ikinci aşama uygulanarak saf somon DNA’ sı enjekte edilir ve bu işlem nemlendirme adımıdır. Somon DNA cildi yoğun olarak nemlendirir. Yaşlanma etkilerini tersine çevirerek cildin yeniden doğal olarak üretir. İkinci adımdan sonra kırışıklıklarda fark edilir bir azalma görülür.

Cilt yapısının düzenlenmesinde, boyun, yüz, dekolte ve el üzerindeki olumsuz cilt yapısının onarımında ve yenilenmesinde, çatlak tedavisinde, koyu göz çevresi halkaların giderilmesinde, göz çevresi aydınlatılmasında, göz çevresi şişliklerin giderilmesinde etkin ve kalıcı tedavi niteliğindedir.

Somon DNA Kalıcı Mıdır?

Gençleşme tedavilerinden olan Somon DNA sayesinde cildinize canlılık, pırıltı ve gençlik kazandırabilirsiniz. İşlemden sonra cildin yenilenmesi hızla başlar, kolajen üretimi teşvik edilir ve cilt hücresel ölçekte yenilenir. SomonDNA, yaşlanmanın etkilerini içeriğinde bulunan savunma mekanizması ile onarır ve cildin yeniden nem kazanmasına yardımcı olur. Cilt, güneşin etkisinden arındırılır, lekeler ve çizgiler azalır ve her sabah cildinizde yenilenme ve gençleşmeye tanıklık ederek uyanırsınız.

Uygulamanın sürekliliği ve etkisi 4 ve 6 ay arasında değişmektedir. Cildin esnekliği artar, parlama ve sıkılaşmayla beraber bütünsel olarak bir yapılanma görülür. Yılda iki kez uygulandığı takdirde kalıcı etkilerini görmek mümkündür.

Somon DNA Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Somon DNA fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Somon DNA
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir