Erkeklerde Yağ Aldırma

Erkeklere Özel Yağ Aldırma ile Fazla Yağlara Veda!

Tek Operasyon ile Hayalinizdeki Vücuda Kavuşun!

Liposuction, erkek hastalarda ortaya harika sonuçlar çıkarıyor! Liposuction before after fotoğraflarına bakarak siz de aradaki farkı görebilirsiniz.

ERKEKLER İÇİN YAĞ ALDIRMA FARKLI MIDIR?

Yoğun spor programları ve diyet sayesinde vücudundaki yağlanmayı durdurabilen erkekler çok şanslılar! Peki ya spor yapmasına rağmen vücudundaki yağlardan kurtulamayan erkekler? Erkekler için Liposuction uygulaması oldukça pratik ve etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Her erkeğin hayalinde üçgen bir vücuda sahip olmak vardır. Bu yüzden erkeklere yapılan Liposuction ile kadınlara yapılan yağ alma ameliyatı birbirinden farklı şekilde ilerler. Erkekler en çok geniş bir omuza ve dar şekilde uzayan alt gövdeye kavuşmak için Liposuction yaptırıyorlar. Spor yapmasına rağmen sıkı bir karın görünümüne sahip olamayan erkekler için baklavalı karın neredeyse hayal olarak kalıyor. Liposuction ile karın bölgesinden yağ aldırdıktan sonra daha hızlı şekillenebilir ve karnınızdaki six packs görüntüsüne hızlıca sahip olabilirsiniz.

Erkeklerde görülen büyük göğüs problemi yani Jinekomasti de Liposuction yöntemi ile tedavi edilebiliyor. Eğer göğüs büyümesinin yanında erkeklerde meme sarkması problemi de görülüyorsa Liposuction ile birlikte meme germe estetiğini de kombine olarak yaptırabilirsiniz.

Erkeklerde Liposuction hangi bölgelere yapılır?

Erkek vücudunda en yoğun yağlanmanın bulunduğu yer göbek ve çevresidir. Göbek deliğinin etrafı ve bel kenarları erkeklerde en çok Liposuction yapılan bölgelerin başında geliyor. Erkeklerin yağ yakımında en çok zorlandığı göbek bölgesi, Liposuction uygulaması sayesinde kolayca incelebiliyor.

Göbek dışında erkeklerin en çok tercih ettiği Liposuction uygulaması göğüs ve göğüs çevresidir. Erkeklerdeki büyük ve sarkan memeler için Liposuction tavsiye ediyoruz. Genetik olan Jinekomasti problemini spor ve diyet ile ortadan kaldırmanız oldukça zordur. Liposuction ile minik kesilerden içeri giren hortumlar sayesinde memede biriken inatçı yağları dışarı çekebiliyoruz.

Erkeklerde Liposuction nasıl yapılır?

Erkekler için Liposuction yapılmadan önce hangi bölgeden ne kadar yağ çekileceğine karar verilir. Uzman hekim tarafından yapılan ön muayenede vücut şeklinize ne uygun Liposuction ameliyatı taslağı hazırlanır. Liposuction ameliyatı genel anestezi altında yapılır. Liposuction olacak bölgede çizilen noktalardan minik kesiler açılarak Liposuction hortumları içeri sokulur. Bölgedeki yağlar çekildikten sonra dikiş atılır ve ameliyat tamamlanır. Liposuction ameliyatında büyük izler kalmaz. Küçük izler de zamanla kaybolarak vücudunuzda belirgin bir görüntü oluşturmaz.

Erkekler için Liposakşın fiyatları nedir?

Liposuction fiyatları hastanın vücut şekline, kombine ameliyatlara ve yağ miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Liposuction fiyatlarını Sağlık Bakanlığı onaylı sitemizde yayınlamamız yasal değildir. Bu nedenle erkekler için Liposuction fiyatları için bizleri 02122414624 telefon numarasından arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Konu: Erkeklerde Yağ Aldırma

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

ERKEKLERDE YAĞ ALDIRMA- VASER LİPOSUCTİON

Bir Sorunuz mu Var ?

Vaser Hi Def uygulamaları hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.
@drleylaarvas

BİZİ TAKİP EDİN

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Erkeklerde Yağ Aldırma Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir