Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Fazlalıklardan Kurtulmak İster Misiniz?
Size en uygun olan bölgesel zayıflama işlemini bulun, hızlıca şekillenmeye başlayın.
Spor ve diyet programlarıyla yağlardan kurtulmanız zaman alacaktır. Bunun yerine kadınsı hatlara kavuşmak, incelmek, zayıflamak ve sıkılaşmak için teknolojinin bizlerle buluşturduğu uygulamalara göz atabilirsiniz. Klinik ortamında yapılan zayıflama işlemleri kontrollü bir şekilde ilerlediğinde etkili sonuçlar yaratıyor.

Bölgesel zayıflama özellikle normal kilolu insanların problemidir. Kilonuz normal olsa da vücudun belli bölgelerine yerleşmiş ve ne kadar zayıflasanız da gitmeyen kalıcı yağ bölgelerini içerir. Bu bölgeler kollar basenlerde kula görünümlü yağ birikintileri yada bel çevresinde love handle da denen simit şeklindeki bölgedir.

Bu bölgeler tüm egzersiz, diyet v.s gibi çabalara rağmen kalıcılıklarını korurlar. Bölgesel zayıflama tedavileri cerrahi ve cerrahi olmayan işlemleri içerir. Cerrahi işlemlerden korkanlar için bölgesel zayıflama teknolojik aletleri, mezoterapileri ve kremleri kullanır. Bölgesel zayıflamada en etkili tedavi teknoloji ile mezoterapinin birleştirilmesidir.

Prime incelme ile bölgesel zayıflama nasıl yapılır?

Accent Prime, cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme ve estetik bir görüntü için ideal uygulamalardan biridir. Bu uygulama, ultrasonik (ABD) ve radyo frekansı (RF) teknolojilerindeki en son yenilikleri doğal, uzun ömürlü sonuçlar ile etkili ve yüksek oranda özelleştirilmiş imkanlar ile bölgesel zayıflamak isteyen kişilere sunuyor.

Ultrason enerjisi, inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde kırarak, tedavi alanı boyunca homojen olarak dağılmalarını sağlar. Daha sonra RF gücü, daha konsantre enerji tedavisi ile sonuçlanan dokuya termal derin ısıtma üretmek için kullanılır. Bu işlem sayesinde, bölgesel incelme tedavi süresi ve seans sayısını azaltırken daha güçlü sonuçlar ortaya çıkar.

Prime incelme de Odaklı Derinlik Kontrolü
Prime incelmenin patentli Unipolar teknolojisi, cilt içindeki çeşitli derinliklerde dokuların odaklanmış, güvenli ve derin olarak ısıtılmasını sağlar. Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi sayesinde tam özelleştirilmiş ve esnek bir uygulama sağlanır. Hastanın cilt tipine, tedavi edilen alanın kalınlığına ve probleme göre bölgesel zayıflama tedavisi en uygun sonuçlar için ayarlanmıştır.

Hedef Yağ Hücreleri- Soğuk Shear Wave ™ ve Sıcak Ultrason
Prime incelme, bölgesel zayıflama uygulaması yapılan alanı çevreleyen dokuları zararsız bırakırken, yağ hücrelerini seçici olarak hedefler. Uygulanan titreşimler, yağ hücresi membranlarını bozarak, kademeli bir kırılmaya ve depolanmış yağın serbest kalmasını sağlar. Hasarlı yağ hücreleri daha sonra lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır.

Lenf Drenaj (Pressoterapi)

Bölgesel zayıflamada özellikle prime incelme sonrası kullanılan Lenf Drenaj, etkili lenfatik drenaj yoluyla vücudun doğal toksin temizleme işlevlerini geliştirmeye yardımcı olan özel bir detoks tedavisidir. Tek başına kullanıldığında dokunun yeniden canlandırılması ve oksijen ile tazelenmesi, cilt tonunu arttırırken bacakları, karın bölgesini ve kolları inceletmeye ve yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur.

  • Selülit tedavisi için önerilir
  • Zayıflama ve detoks için kullanılır
  • Liposuction yerine güvenli bir alternatif
  • Vücut şekillendirme ve kontur oluşturma
  • Masaj hissi uyandırır
  • Cilt tonunu artırırken bacakları, mide ve kolları yeniden şekillendirir

Lenf drenaj şişirme pompalarını kullanarak çalışan bilgisayar kontrollü bir sıkılaştırma sistemidir. Cihaz, bacaklarda bulunan beş ayrı bölümden oluşur. Bunlar, ayak bileklerinden başlayıp üst baldırlara doğru hareket ederek, venöz ve lenf akışını hareket ettirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını ve lenf akışını arttırmak için tasarlanan Pressotherapy, hücre dışı sıvı temizliğini arttırır, şişkinlik ve ödemleri azaltır, bacak yorgunluğunu azaltır ve tüm vücutta oksijen akışını hızlandırır.

Bölgesel zayıflama için VelaShape 3 ile incelmede etkili Midir?

VelaShape®, çevresel yağları eriten, selülit görüntüsünü azaltan vücut şekillendirme tedavisidir. VelaShape, tipik olarak 3 seansta incelmiş ve toparlanmış bir vücut oluşturmayı amaçlar ve bölgesel zayıflamayı destekler. Daha genç görünmek ve daha genç hissetmek için VelaShape uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

VelaShape ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Selülit tedavisi alanları, boyun (çene altında), kollar, uyluklar, kalçalar, karın bölgesi.

VelaShape III Faydaları:

  • Selülit görünümünü azaltır.
  • Vücudunuzu diyet ve egzersize ulaşamayacağı noktaları şekillendirir.
  • İz olmadan daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.
  • Tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir.

VelaShape III uygulamasından ne beklenir?

VelaShape yaptıran kişiler bu deneyimi genellikle sıcak bir masaja benzetir. Tedavi hissi oldukça rahattır, acı duymazsınız. VelaShape III, tüm cilt tipleri için güvenlidir ve kısa veya uzun süreli sağlık yan etkilerine sahip değildir.

Cildinizin yüzeyini uygulamadan sonra daha pürüzsüz ve sıkı hissedeceksiniz. En iyi sonuçlar için iki hafta arayla 3 ila 5 seans arasında yaptırmalısınız. Zamanla, tedavi edilen alan boyunca daha küçük bir yağlanma ve selülit görünümünde bir azalma fark edeceksiniz. En iyi sonuçlar, yaklaşık 10 hafta içinde görülecektir.

Bölgesel zayıflama da mezoterapi etkin mi?

Bölgesel zayıflamada yağ eritici içerikler ile yağların biriktiği alanlara yapılan mezoterapi oldukça etkindir. Mezoterapi cilt yenileme de yaygın olarak kullanılsa da zayıflama içeriklerinin kullanımı ile bölgesel zayıflama da etkin kullanılan bir tedavi şekli olmuştur.

Mezoterapi küçük iğneler ile yağ eritici içeriklerin cilt altındaki yağ dokusuna enjekte edilmesini içerir. Bu içerikler yağ hücreleri ile etkileşime girerek onları eriterek dolaşım sistemine sokarak yavaş yavaş eritir. Bölgesel zayıflama için mezoterapi teknolojik cihazlar ile birleştirilirse etkinliği ve istenen sonuca kısa sürede ulaşımı sağlanacaktır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama fiyatları yapılan tedavi şekline kullanılan ürünlere göre değişkenlik gösterir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +90212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Bölgesel zayıflama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Bölgesel Zayıflama
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir