Bölgesel Fazlalıklardan Kurtulmak İster Misiniz?

Size en uygun olan bölgesel zayıflama işlemini bulun, hızlıca şekillenmeye başlayın.

Spor ve diyet programlarıyla yağlardan kurtulmanız zaman alacaktır. Bunun yerine kadınsı hatlara kavuşmak, incelmek, zayıflamak ve sıkılaşmak için teknolojinin bizlerle buluşturduğu uygulamalara göz atabilirsiniz. Klinik ortamında yapılan zayıflama işlemleri kontrollü bir şekilde ilerlediğinde etkili sonuçlar yaratıyor.

Accent Prime incelme ile daha ince kıvrımlar

Accent Prime, cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme ve estetik bir görüntü için ideal uygulamalardan biridir. Bu uygulama, ultrasonik (ABD) ve radyo frekansı (RF) teknolojilerindeki en son yenilikleri doğal, uzun ömürlü sonuçlar ile etkili ve yüksek oranda özelleştirilmiş imkanlar ile zayıflamak isteyen kişilere sunuyor. Ultrason enerjisi, inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde kırarak, tedavi alanı boyunca homojen olarak dağılmalarını sağlar. Daha sonra RF gücü, daha konsantre enerji tedavisi ile sonuçlanan dokuya termal derin ısıtma üretmek için kullanılır. Bu işlem sayesinde, tedavi süresi ve seans sayısını azaltırken daha güçlü sonuçlar ortaya çıkar.

Odaklı Derinlik Kontrolü

Patentli Unipolar teknolojisi, cilt içindeki çeşitli derinliklerde dokuların odaklanmış, güvenli ve derin olarak ısıtılmasını sağlar. Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi sayesinde tam özelleştirilmiş ve esnek bir uygulama sağlanır. Hastanın cilt tipine, tedavi edilen alanın kalınlığına ve probleme göre tedavi en uygun sonuçlar için ayarlanmıştır.

Hedef Yağ Hücreleri- Soğuk Shear Wave ™ ve Sıcak Ultrason

Accent Prime, uygulama yapılan alanı çevreleyen dokuları zararsız bırakırken, yağ hücrelerini seçici olarak hedefler. Uygulanan titreşimler, yağ hücresi membranlarını bozarak, kademeli bir kırılmaya ve depolanmış yağın serbest kalmasını sağlar. Hasarlı yağ hücreleri daha sonra lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır.

ÇOK SORULAN SORULAR

Pressoterapi, etkili lenfatik drenaj yoluyla vücudun doğal toksin temizleme işlevlerini geliştirmeye yardımcı olan özel bir detoks tedavisidir. Dokunun yeniden canlandırılması ve oksijen ile tazelenmesi, cilt tonunu arttırırken bacakları, karın bölgesini ve kolları inceletmeye ve yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur.

Selülit tedavisi için önerilir

Zayıflama ve detoks için kullanılır

Liposuction yerine güvenli bir alternatif

Vücut şekillendirme ve kontur oluşturma

Masaj hissi uyandırır

Cilt tonunu artırırken bacakları, mide ve kolları yeniden şekillendirir

Pressotherapy şişirme pompalarını kullanarak çalışan bilgisayar kontrollü bir sıkılaştırma sistemidir. Cihaz, bacaklarda bulunan beş ayrı bölümden oluşur. Bunlar, ayak bileklerinden başlayıp üst baldırlara doğru hareket ederek, venöz ve lenf akışını hareket ettirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını ve lenf akışını arttırmak için tasarlanan Pressotherapy, hücre dışı sıvı temizliğini arttırır, şişkinlik ve ödemleri azaltır, bacak yorgunluğunu azaltır ve tüm vücutta oksijen akışını hızlandırır.

VelaShape®, çevresel yağları eriten, selülit görüntüsünü azaltan vücut şekillendirme tedavisidir. VelaShape, tipik olarak 3 seansta incelmiş ve toparlanmış bir vücut oluşturmayı amaçlar. Daha genç görünmek ve daha genç hissetmek için VelaShape uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Selülit tedavisi alanları, boyun (çene altında), kollar, uyluklar, kalçalar, karın bölgesi.

Selülit görünümünü azaltır.

Vücudunuzu diyet ve egzersize ulaşamayacağı noktaları şekillendirir.

İz olmadan daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir.

VelaShape yaptıran kişiler bu deneyimi genellikle sıcak bir masaja benzetir. Tedavi hissi oldukça rahattır, acı duymazsınız. VelaShape III, tüm cilt tipleri için güvenlidir ve kısa veya uzun süreli sağlık yan etkilerine sahip değildir.

Cildinizin yüzeyini uygulamadan sonra daha pürüzsüz ve sıkı hissedeceksiniz. En iyi sonuçlar için iki hafta arayla 3 ila 5 seans arasında yaptırmalısınız. Zamanla, tedavi edilen alan boyunca daha küçük bir yağlanma ve selülit görünümünde bir azalma fark edeceksiniz. En iyi sonuçlar, yaklaşık 10 hafta içinde görülecektir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Bölgesel Zayıflama

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bir Sorunuz mu Var ?

Bölgesel zayıflama hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir