OxyGeneo – GeneO+

Cildiniz Kuru ve Nemsiz Mi?

OxyGeneo uygulaması ile cildinize kaybettiği oksijeni geri veriyoruz!

Cilde dışarıdan uygulanan yüksek saflıkta oksijenin arındırıcı, yenileyici ve deri hücrelerini tazeleyici özelliği birçok cilt bakım sistemi tarafından kullanılıyor. Fakat OxyGeneo+ ile oksijeni kan dolaşımı ile içeriden almayı sağlıyor.

İçeriden oksijen tedavisi nedir?

Geneo+ anti-aging tedavisi, kalsiyum karbonat ve sitrik asit karışımından meydana gelen, efervesan tablete benzeyen bir başlık ile çalışıyor. Cilde sürülen jel şeklinde zengin bir karışım üzerinde başlık yavaşça gezdiriliyor. Sonrasında jel hafifçe köpürmeye başlıyor, çünkü jelin ve başlığın bir araya gelmesi deri yüzeyinde bir karbondioksit oluşumunu başlatıyor, cildimiz de deri yüzeyinde artan bu karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını artırıyor. Oksijenin artması ile birlikte cilt arınıyor, temizleniyor ve cilde verilecek bütün yararlı “besinleri” almaya hazır bir hale geliyor. Bu yöntem “karboksiterapi” adıyla bilinmekte ve vücut uygulamalarında kullanılmakta olan bir yöntemdir. Oysa şimdi GeneO+ sayesinde yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, hatta istenirse vücudun farklı bölgelerinde uygulanabiliyor. Oksijeni “dışarıdan” uygulamaya çalışmak yerine “içerden” cilde akışını sağlamak, ciltte eşine az rastlanır bir ferahlık vermek ve arınmanın yanı sıra birçok ek fayda sunuyor.

OxyGeneo – GeneO+ uygulaması nedir?

Efervasan başlık ve jelin marifetleri sadece içerden dışarı doğru bir oksijen akışı sağlamakla sınırlı değil. Öncelikle jelin üzerine uygulanan bu efervesan başlık köpürerek eridikçe bir yandan da pürüzlü bir yüzeye sahip oluyor; bu da derideki ölü hücre katmanının mekanik yolla sıyrılıp atılmasını sağlıyor (Eksfoliasyon). Diğer yandan jel oldukça zengin bir etken madde içeriğine sahiptir. Peptidler, renk tonunu eşitleyici maddeler, vitaminler, bitkisel ekstralarla dolu olan jel sağlanan oksijen desteği sayesinde “aç” hale gelmiş cildin mükemmel biçimde besliyor. Efervesan başlık ölü deri katmanının soyulup atılmasını sağlamakta böylece besinler daha derin katmanlara kolayca nufüs edebiliyor. (İnfüzyon).

İkinci aşamada deri katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kolajen lifleri gerginleştiren ve sıkılaştıran, cilde daha diri, dolgun, pürüzsüz bir görünüm veren Radyofrekans uygulaması bu yetenekli platform tarafından etkili, güvenilir ve acısız biçimde yapılabiliyor. GeneO+ ile cilde uygulanan radyofrekans kişinin yüz hatlarının şekillendirilmesine yardımcı oluyor, ağız ve göz çevresi gibi cilt yaşlanmasının en sık görüldüğü alanlarda daha ilk seansta bile gözle görülür bir düzelme sağlıyor.

NeoBright ve NeoRevive etkileri

Besinler iki farklı jel aracılığıyla verilebiliyor, biri NeoRevive adı verilen yaşlanma karşıtı bir karışım, diğeri de NeoBright adında renk tonunu eşitleyen, leke oluşumu, matlaşmış cilt görünümü gibi cilt sorunlarında kullanılan bir karışım. Hastanın ihtiyacına göre bu iki üründen biri seçiliyor ve uygulanıyor.

NeoBright, cildin dokusunda iyileşme ve renginin parlaklaşmasında kullanılıyor. Cilt dokusunu iyileştirerek, kahverengi lekelerin beyazlamasına yardımcı oluyor. Hafif soyma işlemi ile cildin rengini açıp güçlü oksijenleme ile cildi yeniden canlandırıyor.

NeoRevive ise ciltteki pütürlü görünümün yani elastoz iyileşmesinde kullanılıyor. Aynı zamanda anti-aging etkili formülü ile göz, alın, el ve boyun kırışıklıkları tedavisi için de kullanılıyor. Cilt dokusunda ve görünümde ciddi farklar yaratan ürün, hafif soyma, zengin penetrasyon ve güçlü oksijenleme yaparak cildin daha genç gözükmesini sağlıyor.

OxyGeneo uygulaması nasıl yapılır?

OxyGeneo uygulamasının ilk aşaması ultrasondur. Tercih edilen karışım jeli, ultrason başlığı ile ciltte gezdirilir. Deriye aktarılan ses dalgası, etken maddelerin deriye kolay ve acısız bir şekilde nüfuz etmesine yardımcı olur. Bu da cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminlerin kolay ve acısız bir şekilde cilt altına ulaşmasını sağlar.

İkinci aşama ise Neomasaj uygulamasıdır. OxyGeneo, derinleştirilmiş cilt bakımı, masaj başlığı sayesinde kusursuz bir masaj ile sonlandırılır. Masaj sayesinde uygulama yapılan cilt dokusu arınma ve rahatlama duygusu hisseder.

OxyGeneo ortalama 60 dakika kadar sürer, NeoBright ve NeoRevive işlemlerinden sonra günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Uygulama sonrası mutlaka güneş kremi sürmeniz önerilir.

Işıl Işıl bir cilt için 6 seans yeter!

Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 6 günde bir kez uygulanıyor. İlk seansta farkı hemen görebileceğiniz gibi pürüzsüz, canlanmış ve dengelenmiş bir cilde acısız ve ağrısız kavuşabiliyorsunuz.

OxyGeneo Cilt Bakımı Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak  OxyGeneo cilt bakımı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: OxyGeneo+ Cilt Bakımı
Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

OxyGeneo Cilt Bakımı Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.