VelaShape III

Selülit Sorununa VelaShape III ile Veda Edin!

Bölgesel Yağlara Konforlu ve Acısız Çözüm!

VelaShape III kullanımı kolay, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisidir.

Velashape III nedir?

Velashape III, yağ dokusu ve selülit azaltma görevinin yanı sıra non-invaziv vücut şekillendirme için mükemmel bir tedavi seçeneğidir. Vücut şekillendirme ve selülit görünümünü azaltmak için CE ve FDA onaylı bu tedavinin hiçbir yan etkisi yoktur.

Velashape III’ün iki aplikatörü vardır, selülit için V şeklinde pürüzsüzleştirici bir aplikatör ve vücut şekillendirme &  yağ birikimini azaltmak için 3 kademeli farklı bir aplikatör.

VelaShape III, vakumlu başlığı sayesinde mekanik masaj yapar aynı zamanda radyofrekans ve kızılötesi enerjilerini kullanarak vücudun şekillenmesini sağlar. Kızılötesi ve radyo frekansı, yağ hücrelerinde “lipoliz” (yağ hücrelerinin yok edilmesi) gerçekleşene kadar 42 ° C’ye kadar ısıtır. Vakum ve mekanik masaj seçeneği daha sonra toksinlerin lenf sistemi içinden drenajına yardımcı olurlar.

Parlak, genç bir görünüm ve selülit içermeyen bir vücut için VelaShape® III yani şekillendirme tedavisini değerlendirebilirsiniz. Uzmanlaşmış derin ısıtma teknolojisini kullanarak, inatçı yağları ve selülit bölgelerini ısıtıp eriterek tedavi eder. Tedavi ayrıca vücudun doğal kollajen üretimini uyarır ve cildin gevşekliğini sıkılaştırır.

VelaShape III ‘ün çalışma mekanizması nasıldır?

Bi-Polar RF (Radyo Frekans), IR (Infrared) Mekanik masaj ve vakum uygulaması bir arada hassas bir şekilde dokuyu ısıtarak, yağ hücrelerinin ve bunların çevrelerini saran bağ dokusunun ve altındaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasını sağlar.

Bu durum  dolaşımın, lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen oluşumunu arttırır. Sonuç olarak cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma, cildin yapısında genel iyileşme ve selülitli görünümün düzelir.

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanır?

VelaShape 3 en çok kalça, bacak ve karın bölgelerine uygulanır fakat bu cihazda bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış aplikatörler tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi sunar.

VelaShape III kimler için uygundur?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf olmalarına ve selülit problemi yaşamamalarına rağmen vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini ve sıkılığını kaybetmesidir ve VelaShape III teknolojisi bu durumda son derece etkili sonuçlar verir.

VelaShape III teknolojisinin avantajları nelerdir?

VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

Sonuç:

Gereken tedavi sayısı hedef alanına ve istediğiniz sonuçlara göre belirlenecektir. Genel olarak, ilk 3 tedavinin ardından selülitte belirgin bir azalma görülür. En etkili sonuçlar genellikle ilk tedaviden yaklaşık 8 hafta sonra görülebilir. Aktif, sağlıklı bir yaşam tarzı ile etkili bakım ile birleştirildiğinde sonuçlar uzun ömürlüdür.

VelaShape III Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak VelaShape III, fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

VelaShape III Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.