+90 ( 212 ) 241 46 24 Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19-1 Kat:2 Nişantaşı

Vücut Estetiği

Vücut estetiği, birçok nedene bağlı oluşan deformasyonları düzeltmek için yapılan bir girişimdir.Bu operasyonla  deri altı dokuları düzeltilir, sarkmış yağ ve deri fazlalıkları alınarak kişinin estetik bir görünüme kavuşması sağlanır. Vücut estetiği sonucunda düzgün hatlar elde edilirken kişinin daha normal bir görüntüye kavuşması sağlanmaktadır. Kombine operasyonlarla da yapılabilen estetik girişimler ile tek seferde vücutta rahatsız olunan bölgelerinin düzeltilmesi ve orantılanması hedeflenir.


Kadın olsun erkek olsun her insanın kusursuz biçimli ve güzel bi vücuda sahip olma arzusu vardır.Kadınlarda karın, ince bir bel ve belirgin bel çukuru, yuvarlak ve dik bir popo, düzgün bacaklar ve biçimli göğüs hayal edilirken erkeklerde atletik bir görünüm elde edilmesi İstenmektedir. Tüm bunları elde edebilmenin yolu öncelikle genetik bir alt yapıya sahip olabilmektir. Düzenli spor ve düzgün beslenme alışkanlıklarıyla desteklenmesi çok önemlidir. Çok sık kilo alıp vermeye, yapılan doğum sayılarına bağlı olarak kişilerin vücutlarında deformeler meydana gelir, estetik cerrahi çözümleri ile dilediğiniz vücuda kavuşmanız sağlanır fakat yeni vücut yapısını korumak kişiye düşmektedir.


Vaser Liposuction


Vaser Liposuction, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak vücudun hassas bölgeleri de dahil olmak üzere birçok bölgesinde rahatlıkla uygulanabilen yağ alınması işlemidir. Vaser Liposuction özellikle iyileşme süresinin kısa olması ve vücudun şekillendirmesini sağlaması açısından klasik liposuctiondan farklıdır


Vaser Liposuction’da kullanılan ultrasonik ses dalgaları yağ katmanlarını parçalayarak sıvı bir forma dönüştürür. Daha sonra bu sıvı halde yağ hücreleri özel bir cihazla aspire edilir. Klasik liposuction işleminde görülebilen dalgalı bir cilt görünümü Vaser Liposuction’da görülmez. Çünkü yağ hücreleri olduğu gibi vücuttan çıkmaz, sıvı halde dışarı alınır. Bu yöntem sayesinde daha orantılı bir şekilde yağ çekmek mümkündür. Vaser Liposuction için ciltte 2 mm ile 4 mm arasında delik açılır ve buradan sıvı haline getirilmiş yağlar çekilir. 


Vaser Hi-Def


Vaser Liposuction işlemi ile alınan yağlar ile tıpkı bir heykele şekil verilir gibi vücut şekillendirmek amacı ile kullanılır. Kaslar belirginleştirilerek, vücut kontürlerinin düzgünleştirilmesi sağlanır. Vücudda olan fazla ve istenmeyen yağlar alındıktan sonra eğer hasta ister ise dolgun ve belirgin görünmesini istediği bölgeye bu yağların transfer edilmesini sağlayabilir.


Vaser Hi- Def yöntemiyle dilerseniz kas görünümü verebilir veya vücut kontörünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Bu işlem ile vücuttaki kas kenarları, kas olukları, kas gölgeleri veya kas çizgileri ortaya çıkacaktır. 


Vaser Hi-Def işleminden önce cilde sürülen bir solüsyon sayesinde derinin altındaki yağ dokuları ayrışır. Daha sonra ultrasonik problar sayesinde uygulama yapılacak olan alandaki yağlar sıvı hale getirilir. Eritilen bu yağlar vücuttan çekilir ve vücuttaki başka bir bölgeye aktarılarak daha biçimli gibi bir vücut amaçlanır. Bu işlem sırasında yağ eritildiği için dalgalı bir görünüm oluşmayacak, pürüzsüz bir görünüm yakalayacaksınız. 


Karın Estetiği


Çok sık kiilo alıp verme ve zamanla karın kaslarının gevşemesi karın derisinin sarkmasına ve deforme olmasına neden olur. Karın estetiği ameliyatı ile karın bölgesindeki fazla deri alınmaktadır. Sarkan karın derisi karın germe ameliyatı ile düzeltilebilir veya bazı durumlarda sadece Liposuction yapılabilir. Burada önemli olan kişinin yaşı ve kilosudur. Karın germe ve Liposuction kalıcı işlemlerdir, operasyondan sonra yoğun bir kilo alışı yaşanmadıkça hasta aynı problemi tekrar yaşamayacaktır. 


Meme Estetiği


Meme estetiğindeki amaç kişiye, vücuduna uygun orantılı bir meme sağlanmasıdır. İhtiyaca göre dikleştirme, küçültme ve büyütme işlemleri yapılabilmektedir. Hastanın memelerinden biri büyük, diğer küçükse aradaki fark protezlerle kapatılarak eşit ve kusursuz bir meme görünümü sağlanabilir. 

Meme büyütme operasyonu genellikle 21 yaşından sonra tavsiye edilir. Kadınların gelişimini tamamlandıktan sonra kişi meme büyütme operasyonu ile dik ve dolgun göğüslere kavuşacaktır. Operasyon sonrası yoğun güneşten uzak durmalı, ağır kaldırmamalısınız. 


Genital Estetik


Genital bölge estetiği, vücudun o bölümündeki fazla yağın alınması, dolgu ile hacmin arttırılması, sarkmanın giderilmesi, rengin açılması, iç dudakların küçültülmesi, vajinanın daraltılması gibi pek çok işlemi kapsamaktadır. Genital estetik talepleri genellikle hamilelik sürecinden sonra oluyor. Doğum yaptıktan sonra değişen genital görünüm, estetik operasyonlar ile  düzeltilip doğum öncesi görünümüne kavuşturulur.

Brezilya Poposu (BBL) Brezilya Poposu (BBL)

Brezilya popo kaldırma ameliyatı ile daha dolgun, daha yuvarlak bir kalça konturu elde etmek için öz...

Yağ Enjeksiyonu Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjektesi, dolgunluk sağlamak için uygulanan bir yöntemdir. Yağ enjektesi hem yüze hem de vücudu...

Bacak Estetiği Bacak Estetiği

Günümüzde bacak estetiği ameliyatları vaser liposuction, yağ enjeksiyonu işlemlerle bacağın şekline ...

Kol Germe Estetiği  (Brachioplasty) Kol Germe Estetiği (Brachioplasty)

Kol germe estetiği yaşlanma veya kilo vermeye bağlı olarak, kollarda oluşan yağlı ve sarkık görüntün...

Vaser Hi-Def Vaser Hi-Def

Vaser Hi-Def Liposculpture kaslarınızın daha belirgin görüldüğü bir vücudu sizlere sunuyor. Bir türl...

Vaser Liposuction Vaser Liposuction

Ultrasonik ses dalgaları ile kalıcı sonuçlar! Bildiğiniz klasik liposuction işlemlerini unutun! Ul...

Vücut Şekillendirme Vücut Şekillendirme

Vücutta yapılan şekillendirme işlemleri, vücudu bir bütün olarak ele alıp, yapılacak işlemlerin kişi...

Liposuction - Yağ Alma Liposuction - Yağ Alma

Liposuction artık korkulacak bir ameliyat değil! Vaser teknolojisiyle başka hiç bir dokuya zarar ver...

Karın Estetiği Karın Estetiği

Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kilo alıp vermeye bağlı sark...

Genital Estetik Genital Estetik

Cinsel organın fiziksel ve estetik problemleri, kişisel yaşam kalitesini ve cinsel yaşamı olumsuz et...

HEMEN ARA RANDEVU AL
DİL SEÇ