Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara yapılır mı?

1.24K görüntülenmeVaser Hi-Def
0
1 Yorum

Merhaba Hocam ben yaklaşık 2 yıldır spor yapıyorum yediklerime de dikkat ediyorum. Ama hocam bir türlü istediğim sportif görüntüye kavuşamadım ben karın kaslarım daha belirgin olsun istiyorum. Vaser Hi-Def ameliyatı ile baklava kaslar oluyormuş ama bu ameliyat sadece erkeklere mi yapılmakta Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser Hi-Def tekniği hem kadınlar hemde erkekler için uygun bir operasyondur. Genellikle erkeklerde başarı ile uygulanan bu teknik vücudu istenilen atletik görünüme kavuşturur. Günümüzde pek çok kadının da tercih ettiği bu operasyon ile istenilen sportif ve kıvrımlı vücut hatlarına kavuşabilirsiniz. Hayalinizdeki ince bel, düz karın ve atletik görünüme Vaser Hi-Def ile sahip olabilirsiniz. Sağlıkla kalın.

0

Doktor Hanım merhaba, Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara yapılır mı? Ben göbek bölgemde sanki yıllardır spor yapmışım gibi kaslı bir görüntüye sahip olmak istiyorum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser-Hi Def operasyonunu yapmakta herhangi bir cinsiyet ayrımı yoktur. Kadınlar da erkekler de bu ameliyatı olabilirler. Eğer 18 yaşınızın üstündeyseniz ve genel sağlık durumunuzla ilgili engelleyici bir neden yoksa Vaser-Hi Def ameliyatı olabilirsiniz. Bu ameliyatta bölgesel yağlanma problemini çözeriz ve sizi istediğiniz kaslı görüntüye kavuşturabiliriz. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, ben 50 yaşında bir erkeğim. Daha önce vaser hi-def yaptırdım ve sonuçtan oldukça memnun kaldım. Eşim de bunu görünce kendisi de vaser hi-def yaptırmak istediğini belirtti. Acaba vaser hi-def ameliyatı kadınlara yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser hi-def ameliyatı kadın-erkek fark etmeksizin, 18 yaşını geçmiş, ideal kilosuna yakın veya ideal kilosunda olan, ciddi bir rahatsızlığı bulunmayan, genel sağlık durumu bu ameliyata uygun olan kadın erkek herkese uygulanabilir. Vaser hidef de kadınların kas yapısına göre operasyon yapılır.

0

Merhaba Leyla Hanım, ben karın kaslarımı daha çok belirginleştirmek için Vaser Hi-Def yaptırmak istiyorum ancak bu ameliyat kadınlara uygulanıyor mu emin değilim. Rica etsem benimle paylaşır mısınız? Kolaylıklar dilerim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, vaser Hi-Def kadın erkek fark etmeksizin herkese uygulanan bir işlemdir. Eğer genel sağlık durumunuz uygun ise, 18 yaşını geçmişseniz ve iç yağlanma riski taşımıyorsanız gönül rahatlığıyla vaser Hi-Def yaptırabilir, arzu ettiğiniz fit görünüme sahip olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, ben 30 yaşında bir kadın danışanınızım. Göbek bölgemde yağlanma var. Ben fit bir görüntü istiyorum kasların da belli olduğu. Bunun için Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara yapılır mı diye öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser-Hi Def kadın ya da erkek fark etmeksizin 18 yaşını aşmış, genel sağlık durumu bu operasyona uygun olan her kişiye yapılabilir. Bu operasyonla kişiyi bölgesel yağlanma probleminden kurtarırız ve hayal ettiği kaslı görüntüyü büyük ölçüde oluştururuz. Ancak tabi operasyonun başarısında ihtiyacın doğru tespiti önemli. Bazı hastalarımda deri elastikiyeti uygun değilse bu ameliyatı germe ameliyatı ile kombine şekilde uyguluyorum. Muayene için gelebilirseniz gerekli analizleri gerçekleştirelim ve istediğiniz görüntüye kavuşabilmeniz için etkili bir tedavi planı oluşturalım. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, internette Vaser-Hi Def ameliyatını gördüm. Vücudu şekillendirip kaslı bir görüntü yaratıyormuş. Ben de bir kadın olarak özellikle göbek bölgemde atletik bir görüntü olsun istiyorum. Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara yapılır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vaser-Hi Def vücudu şekillendiren, vücuttaki bölgesel fazla yağlardan kurtulmak amacıyla uyguladığımız ve etkili sonuçlar aldığımız konforlu bir yöntemdir. 18 yaşını aşan her birey cinsiyet fark etmeksizin kadın ya da erkek herkese uygulanabilir. Kadınlarda özellikle karın ve bel bölgesinde sıklıkla tercih etmekteyiz. Eğer deri elastikiyetiniz ve kilonuz uygunsa sadece Vaser-Hi Def ameliyatı olarak istediğiniz bu atletik görüntüye kavuşabilirsiniz. Tecrübeli ve alanında uzman bir hekime giderek muayene olursanız ve beklentilerinizi paylaşırsanız size dair çok daha net bilgiler alabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar