Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara yapılır mı?

0
blank
1 Cevap

Merhaba Hocam ben yaklaşık 2 yıldır spor yapıyorum yediklerime de dikkat ediyorum. Ama hocam bir türlü istediğim sportif görüntüye kavuşamadım ben karın kaslarım daha belirgin olsun istiyorum. Vaser Hi-Def ameliyatı ile baklava kaslar oluyormuş ama bu ameliyat sadece erkeklere mi yapılmakta Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vaser Hi-Def tekniği hem kadınlar hemde erkekler için uygun bir operasyondur. Genellikle erkeklerde başarı ile uygulanan bu teknik vücudu istenilen atletik görünüme kavuşturur. Günümüzde pek çok kadının da tercih ettiği bu operasyon ile istenilen sportif ve kıvrımlı vücut hatlarına kavuşabilirsiniz. Hayalinizdeki ince bel, düz karın ve atletik görünüme Vaser Hi-Def ile sahip olabilirsiniz. Sağlıkla kalın.

0
blank

Merhaba hocam,  bir süre önce yaşam tarzımı tamamen değiştirdim artık hem sağlıklı besleniyorum hem de düzenli egzersiz yapıyorum. Ama yine de hayal ettiğim gibi bir görüntüye sahip olamadım, bir türlü karın kaslarım çıkmıyor. Bunun için vaser hi-def ameliyatı yapıldığını duydum ama kadınlarda yaptırabiliyor mu bilmiyorum. Vaser-Hi Def ameliyatı kadınlara da yapılır mı sevgili hocam.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 12, 2021

Merhaba, Vaser Hi-Def, 18 yaşın üzerindeki sağlıklı her bireyin yaptırabileceği bir estetik operasyondur ancak genellikle 30 ‘lu yaşlarındaki kişiler tarafından tercih edilmektedir. Erkekler genellikle karın bölgesinde kaslı bir görünüm elde etmek için Vaser Hi-Def tercih ederken kadınlar ise vücudun birçok bölümünde Vaser Hi-Def ile incelme ve sıkı bir görünüm elde ediyor. Siz de Vaser Hi-Def ile karın kaslarınızı belirginleştirebilir ve eğer ihtiyacınız varsa bel, basen gibi bölgelerinizde incelme sağlayabilirsiniz.

0
blank

Merhabalar. 36 yaşımda, hiç doğum yapmamış bir kadınım. Sarkmam yok fakat bölgesel olarak fazlalıklarım var. Ergenliğimden beri atletik, hafif kaslı, ince ve sıkı bir vücuda sahip olmak istiyorum. Vaser Hi-Def operasyonu ile bu hayalime kavuşabilir miyim? Vaser Hi-Def ameliyatı kadınlara yapılır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Merhabalar. Vaser Hi-Def genellikle 30 yaş üstü genç ve orta yaşlı erkeklere arzu ettikleri kaslı görüntüyü elde etmeleri için önerdiğim bir operasyondur fakat kadın hastalarıma da zaman zaman uyguladığım bir operasyondur. Kadınların özellikle bel kısmındaki simit bölgesi olarak adlandırdığımız kısımdaki yağlarını sıvı hale getirip çekerek, vücut hatlarını yeniden şekillendirebiliyoruz. Örneğin karın bölgenizdeki kas çizgilerini Vaser Hi-Def ile belirginleştirebiliriz. Böylece hayalinizdeki atletik ve hafif kaslı karın bölgesi görüntünüze kavuşabilirsiniz. Kadın hastalarıma Vaser Hi-Def operasyonunu daha çok kolları, karın bölgeleri, bel bölgesi, sırt ve bacakları için de öneriyorum. Kadınların taleplerine göre Vaser Hi-Def operasyonunu daha atletik ve ince bir görünüm elde etmeleri ya da sıvı hale getirilip dışarı alınan kendi yağlarının talep ettikleri bölgelerine enjekte edilmesiyle birlikte daha dolgun vücut hatlarına sahip olmasını da sağlayabiliyoruz.

0
blank

İyi günler Leyla Hanım, adım Buse, Maslakta oldukça popüler olan bir spor salonuna  gidiyorum uzun süredir. Ne kadar çalışırsam çalışayım salondaki diğer fit kadınlar gibi sixpack oluşturamadım kendimde. Vaser Hi-Def ile yapıldığını biliyorum bu işlemin. Vaser Hi-Def ameliyatı kadınlara da yapılabiliyor mu? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

İyi günler, Vaser Hi-Def ameliyatı hem erkekler hem de kadınlar için uygun bir operasyondur. Bu ameliyatın erkeklerde daha çok yapılmasının sebebi, erkeklerin kaslı vücut yapısıyla kendilerini çok daha erkeksi ve çekici bulmalarıdır. Kadınlar ise hemcinslerine atletik ve sportif görünmek için Vaser Hi-Def operasyonu yaptırmaktadırlar. Bu operasyon ile kadınlar kıvrımlı ve çekici hatlara sahip olurken aynı zamanda fit ve sağlıklı bir görüntüye kavuşuyorlar. Vaser Hi-Def operasyonunda ultrasonik ses dalgalarıyla sıvı hale getirilen vücut yağları sinir ve dokulara zarar vermeden güvenli bir şekilde vücuttan çıkarılır. Böylelikle kişiler en az ağrı ve hızlı iyileşme süreciyle 4 ile 7 gün içerisinde normal rutinlerine dönebilirler. Yağ hücrelerinin kalıcı bir şekilde vücut dışına çıkarıldığı bu yöntemde kişilerdeki vücut kıvrımları belirgin hale getirilir. Hemen her kadının aklındaki sixpacks görünümüyle beraber ince bel yapısı Vaser Hi-Def operasyonuyla mümkün olmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar