Masseter botoks devlet karşılıyor mu?

41 görüntülenmeBotox®
0
1 Yorum

Merhaba hocam, masseter botoksu yaptıracağım fakat yüklü bir ücreti var. Özel hastane veya kliniklerde epey pahalı bir operasyon olduğunu duydum. Ayrıca aradığım birkaç yer de pek iç açıcı cevaplar vermedi bana. Masseter botoksu uygulamasını devlet karşılıyor mu? Bilginiz var mıdır? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, masseter botoksu uzmanlığına sahip olan klinikler ve özel hastaneler bu uygulamayı yapmaktadır. Fakat masseter botoksu kişiye özel bir estetik işlemidir. Dolayısıyla bu operasyonu devlet hastanelerinde yaptırmanız mümkün değildir. Bu nedenle de devlet tarafından ücreti karşılanmamaktadır. Özel hastanede ve kliniklerde işinin ehli doktorlar tarafından bu uygulayı yaptırarak başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız sizi kliniğimize bekleriz. Sevgiler.

0

Doktor hanım merhaba, benim diş sıkma sorunum var, bunun yanında yüzüm yuvarlak, biraz kaba görünümlü ve incelmesini istiyorum. Masseter botoks yaptıran kişilerdeki değişimleri görüp etkilendim ve ben de yaptırmaya karar verdim. Sizden buradan bir fiyat bilgisi istemiyorum ama merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum. Masseter botoks devlet karşılıyor mu acaba? Eğer karşılamıyorsa fiyatını size geldiğimde öğrenebiliyor muyum? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, masseter botoks uygulaması kişiye özel bir estetik işlem olup cerrahi anatomiye hâkim, masseter botoksu uzmanlığına sahip cerrahi hekimler tarafından özel hastanelerde ya da kliniklerde gerçekleştirilmektedir. Ne yazık ki devlet tarafından ücreti karşılanan bir uygulama değildir. Bu işlem ile bahsetmiş olduğunuz sorunlardan kurtulmanız mümkün. Bunun için her kişiye özel belirli aralıkları içeren bir planlama yapıyoruz. Fiyat konusunda iletişim bölümümüzden asistanıma ulaşırsanız size konu ile ilgili bilgilendirme yapacaktır. Yine kendisiyle bir randevu oluşturup kliniğimizi ziyaret ederseniz muayeneniz sonrasında size özel daha net bilgiler verebilirim. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı