+90 ( 212 ) 241 46 24 Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19-1 Kat:2 Nişantaşı

Göbek Deliği Estetiği

Günümüz estetik dünyasında vücudun baştan aşağı kusursuz olması bekleniyor. Durum böyle olunca göbek deliği de kusursuz vücudun ayrılmaz parçası oluyor. Göbek deliğinden memnun olmayanlar, deniz kenarında özgüvenli bir şekilde bikini veya mayo giyemeyenler göbek deliği estetiği ile hayallerinde ki vücuda kavuşabilir. Sadece estetik nedenlerden dolayı değil sık kilo alıp vermekten de göbek deliği deforme olabilir. Göbek deliği estetiği istenirse karın germe gibi estetik cerrahi müdahalelerle birleştirilebilir. Böylece vücudun tamamında kusursuz görüntü amaçlanır.

Göbek deliği estetiği nasıl yapılır?

Göbek deliği estetiğinin büyüklüğüne göre anestezi türü değişir. Sadece göbek deliği estetiği için lokal anestezi yeterli olurken karın germe ile birleştirilen ameliyatlarda genel anestezi tercih edilir.

Umbilicoplasty yani göbek deliği estetiğinde hastanın tercihi önemlidir. Perdeli yani kapalı göbek deliği olan hastalar için tam bir delik görünümü yaratılır. Aynı şekilde dışarı doğru çıkık göbek deliğine sahip olanlar bu görünümü derin ve estetik göbek deliği görünüme çevirebilir. Göbek deliği estetiği kalıcı sonuçlar verir.

Umbilicoplasty sonrası iyileşme süreci

Göbek deliği estetiği sonrası işinize geri dönebilirsiniz. Bu işlem sonrasında dikişlerin alınmasına gerek yoktur, bu nedenle ameliyat sonrası hızlı bir şekilde gündelik hayatınıza geri dönebilirsiniz. Operasyondan sonra ağrı hissetmezsiniz, ihtiyaç duyulduğunda ağrı kesici kullanılabilir

Umbilicoplasty ameliyatına kimler uygundur?

Göbek deliğinden memnun olmayan, atletik ve kusursuz görünmek isteyenler göbek deliği estetiği ile ideal görünüme kavuşabilir. Göbek deliğinde tercih edilen piercingler bu bölgenin deforme olmasına neden olur. Özellikle ağır aksesuarlar göbek deliğini aşağı çekerek hasar görmesine yol açar. Göbek deliği yırtılması, sarkması veya büyümesi gibi problemleri umbilicoplasty ile çözebilirsiniz.

Gebelik, karın duvarı derisinin gerilemesine yol açar ve göbek deliği de bundan etkilenebilir. Gebelikten dolayı göbek deliği şekil değiştirir, özellikle doğumdan sonra göbek deliği içeri girebilir veya tam tersi dışa dönük görülebilir. Göbek deliğinin estetiğini etkileyen nedenlerden biri de göbek fıtığıdır. Göbek fıtığı doğuştan olabildiği gibi sonradan da gelişebilir. Göbek fıtığının onarımı ile estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Dümdüz Bir Karına Sahip Olun Dümdüz Bir Karına Sahip Olun

Karın germe ameliyatı zayıflama sürecinizin sonunda veya uzun zamandır dene...

Tam (Total) Karın Germe Tam (Total) Karın Germe

Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kil...

Karın Kası Estetiği Karın Kası Estetiği

Karın kası estetiği diğer bir adıyla six pack ya da baklava karın kası görü...

HEMEN ARA RANDEVU AL
DİL SEÇ