Jawline Dolgusu Nasıl Yapılır?

28 görüntülenmeJawline Dolgusu
0
1 Yorum

Merhaba hocam, yakın zamanda jawline dolgusu yaptıracağım. Acaba nasıl yapılıyor? Çok korkutucu mu merak ediyorum. Teşekkürler, sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, jawline dolgusu çene dolgusu olarak da bilinir. Önceden yalnızca cemiyet dünyasında boy gösteren kişilerin ve ünlü isimlerin yaptırdığı bu uygulama günümüzde kitlesini genişletmiştir. Oldukça kolay ve kısa bir işlem olması nedeniyle sık tercih edilir. Jawline dolgusu yapılırken birçok dolgu işleminde tercih edilen hyaluronik asitten faydalanılır. Hyaluronik asit insan vücudunda doğal olarak bulunan bir madde olduğundan hiçbir zararı bulunmamaktadır. Jawline dolgusuna başlanmadan önce işlem bölgesine anestezik krem sürülür. Bu sayede operasyonun ağrısız ve acısız bir şekilde tamamlanması amaçlanır. Ardından ise bireyin ihtiyacına ve çene yapısına göre ilgili yerlere farklı miktarlarda dolgu maddesi enjekte edilerek işlem sonlandırılır. Jawline dolgusu sonrası tedavi bölgesinde bir müddet ödem meydana gelebilir. Ancak endişe edilecek bir durum yoktur.

0

Hocam merhaba, belirgin çene köşelerine sahip olmak ve boynumun daha güzel görünmesini sağlamak için bir süredir jawline dolgusunu araştırıyorum. Sizin videolarınızı devamlı izliyorum ve uygulamalarınızı çok beğeniyorum. Sorum şu olacak: Jawline dolgusu nasıl yapılır? Bu konuda biraz detay verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Çene hattı dolgusu olarak da tabir ettiğimiz jawline dolgusu en çok talep gören medikal estetik yöntemlerimizin başında gelmektedir. Bu uygulama pek çok nedenle istenebilmektedir. Yuvarlak biçimde olan yüz hatlarını daha şekilli ve keskin hatlara sahip bir duruma dönüştürmek, gıdı bölgesini gergin hale getirmek, çene ve dudak arasındaki uyumu gözle görülür düzeye getirmek, yanaklarda oluşan sarkmaları toparlamak bunlardan bazıları. Jawline estetiğini hyaluronik asit içerikli dolgular kullanarak yapmaktayız. Çene bölgesinin çevresine anestezik krem uygulanmasının ardından ihtiyacınız olan bölgelere ince uçlu kanüller aracılığıyla jawline dolgusunu enjekte ederek işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ortalama 15 dakika gibi kısa süreli kolay ve pratik bir işlemdir. İsteklerinizin yerine getirilebilmesi için öncelikle muayene olmanız gerekmekte. Eğer asistanımı arayarak bir randevu oluşturabilirseniz ya da fotoğrafınızı gönderebilirseniz çene ve yüz yapınızı analiz ederek ihtiyaçlarınızı size daha sağlıklı bir şekilde aktarabilirim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı