Thermage CPT uygulamasını erkekler yaptırabilir mi?

1.11K görüntülenmeThermage CPT
0
1 Yorum

Merhaba hocam ben 38 yaşındayım. Halkla ilişkiler uzmanıyım bu yüzden hep insanlarla görüşüyorum. Yüzümde sarkmalar oluşmaya başladı thermage uygulaması erkeklere yapılır mı? bu konuda bilgi verir misiniz. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage özellikle erkekler için çok uygundur. Özellikle yüz germe ameliyatlarında kadınlar için ameliyat izlerini saklayabileceğimiz alanlar varken erkekler için bu pek mümkün olmuyor. Dolayısıyla erkekler için ameliyatsız yüz germe işlemi avantajlı oluyor.Sevgiler.

0

Merhabalar doktor hanım, Thermage CPT uygulamasını erkek hastalara da yapıyor musunuz? Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evet elbette yapıyoruz. Aslına bakarsanız erkekler için daha elverişli çünkü Thermage CPT ameliyat gerektirmeyen bir uygulamadır. Bunun sebebi ise kadınlarda ameliyat izlerini gizlemek daha kolayken erkeklerde bu durum çok daha zordur. O nedenle bu uygulamayı güvenle yaptırabilirsiniz.

0

Merhabalar hocam, acaba Thermage CPT uygulaması erkekler için uygun mu? Erkekler de yaptırabilir mi? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Thermage CPT uygulaması ameliyatsız bir işlem olması nedeniyle erkekler için çok daha uygundur. Çünkü kadınlarda ameliyat izleri çok daha kolay saklanırken erkeklerde bu durum aynı olmaz. O nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

0

Leyla Hocam merhaba, Thermage CPT uygulamasını erkekler yaptırabilir mi? Yüzümde hafif sarkma var, bunun için düşünüyorum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, medikal yüz germe uygulamalarında cinsiyet fark etmez. Hem kadınlar hem de erkekler bu tedavilerden faydalanabilir. Thermage CPT, yüzü germede radyofrekans dalgalarını kullanan ve kolajen üretimini tetikleyerek ciltte genç bir görünüm elde etmeyi sağlayan oldukça etkili bir uygulama. Muayene için gelebilirseniz sizin için en etkili uygulama Thermage mi olur diye bir analiz yapalım. Şayet öyleyse 6 ayın sonunda beklentinizi karşılayacak genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, 40 yaşında bir erkeğim. Yüzümde ufak çaplı sarkmalar başladı. Bunları tedavi ettirmek istiyorum. Thermage CPT uygulamasını erkekler yaptırabilir mi? Bu konuda bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ameliyatsız yüz germe uygulamaları erkekler için oldukça avantajlıdır. Yüz germe ameliyatlarında izleri saklamak için kadınlarda uygun alanlar mevcutken, durum erkeklerde tam tersidir. Thermage CPT radyofrekans dalgalarını kullanarak ciltte kolajen üretiminin fazlalaşması için çalışır. Bu sayede en fazla 6 ay sonunda yüzünüzde hayal ettiğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. Thermage CPT erkekler için uygundur. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, yüzümde yaşlanmanın etkisiyle oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar var. Cildimde oluşan bu kusurlar beni olduğumdan daha yaşlı gösteriyor. Yüzümü gençleştirmek için Thermage CPT yaptırmak istiyorum ama Thermage CPT uygulamasını erkekler de yaptırabilir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba. Kusursuz, sıkı ve canlı bir cilde sahip olmak isteyen herkes Thermage CPT uygulamasından faydalanabilir. Kadınların ve erkeklerin cilt yapısı arasında bir farklılık olmadığı için kadınlara uyguladığımız cilt bakımlarından ve gençleştirme uygulamalarından erkeklerin de yararlanmasında bir sakınca yoktur.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı