Thermage CPT uygulamasını erkekler yaptırabilir mi?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam ben 38 yaşındayım. Halkla ilişkiler uzmanıyım bu yüzden hep insanlarla görüşüyorum. Yüzümde sarkmalar oluşmaya başladı thermage uygulaması erkeklere yapılır mı? bu konuda bilgi verir misiniz. Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Thermage özellikle erkekler için çok uygundur. Özellikle yüz germe ameliyatlarında kadınlar için ameliyat izlerini saklayabileceğimiz alanlar varken erkekler için bu pek mümkün olmuyor. Dolayısıyla erkekler için ameliyatsız yüz germe işlemi avantajlı oluyor.Sevgiler.

blank

Hocam merhaba, benim kız arkadaşım thermage yaptırdı sizde ve çok memnun, ben de bir önlem uygulaması olarak arayıştayım Thermage CPT uygulamasını erkekler yaptırabilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Merhaba, thermage, daha genç bir görünümü doğal olarak geri kazanmaya yardımcı olmak için cildi sıkılaştırdığı, şekillendirdiği ve gençleştirdiği klinik olarak gösterilen, cerrahi olmayan, invaziv olmayan, iyileşme süresi olmayan, kozmetik bir gençleştirme prosedürüdür. Cilt dokusu hepimiz için hemen hemen aynı işler, dolayısıyle kadın erkek fark etmeksizin thermage uygulaması elbette tercih edebilirsiniz.

blank

İyi günler Leyla Hanım, ben Serkan, Leyla Hanım ben görünüşüme çok önem veriyorum. Yüzümde kırışıklık olmasına tahammül bile edemiyorum. Yaşım 40 oldu ve yavaş yavaş bende de kırışıklıklar başladı. Ameliyat için daha çok gencim. Ameliyatsız bir uygulama olduğunu öğrendiğim Thermage CPT uygulamasını ben de yaptırabiliyor muyum? Erkeklere uygun mu?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler, Thermage CPT uygulaması radyo frekans dalgalarıyla derinin alt tabakasının ısıtılmasıyla beraber yüzde genel anlamda bir sıkılık oluşturulması amacıyla uygulanır. Bu sıkılık bağ dokularının kolajen ile beslenmesi ile meydana gelir. Ameliyatsız yüz germe operasyonu da denilen Thermage CPT uygulaması hem kadınlara hem de erkeklere rahatlıkla uygulanabiliyor. Kadınlar ve erkekler arasındaki tek fark genetiksel cilt kalitesi farklılıkları oluyor. Thermage CPT cildi sıkılaştırıcı özelliği yüze genç ve pürüzsüz bir görünüm katıyor. Özellikle kaz ayakları dediğimiz göz kenarlarında, alın, dudak kenarlarında, sigara bağımlılığı olan kişilerde dudak altı ve üstündeki çizgilerin en aza indirilmesine yardımcı oluyor. Genç ve dinamik görünümlerini korumak isteyen hastalar Thermage CPT öneriyorum. Aynı zamanda jawline hattındaki sarkmalardan da Thermage CPT yöntemiyle kurtulabilirsiniz. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hanım. Thermage uygulamasını sadece kadınlara mı yapıyorsunuz? Thermage erkeklere de yapılır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhabalar. Thermage CPT, radyofrekans dalgaları kullanılarak bağ dokusunu etkileyen bir yöntemdir. Bu uygulamayı cinsiyet fark etmeksizin, ameliyat olmak istemeyen ve ameliyattan çekinen hastalarımızda kullanıyorum. Ameliyatsız yüz germe olarak da bilinir fakat vücuda da uygulayabildiğimiz bir yöntemdir. Erkek ve kadın cildinin yapısı aynıdır. Farklı yapan sadece hormonlardır. Kadınları östrojen hormonu menapoza girene kadar korur. Menapoz sonrası cildin kalitesi bir miktar bozulur bunu korumak için farklı uygulamalardan faydalanmak gerekebilir. Erkeklerde östrojen belli miktarda sürekli üretilir. Ancak genetik faktörlere bağlı olarak cilt kalitesi değişkendir. Yani erkek yada kadın fark etmeksizin termaj tüm gereken hastalarımda etkisini gördüğüm bir uygulamadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar