Dolgu Uygulamaları

El Dolgusu

el dolgusu

El güzelliği tarihten bugüne kadar estetiğin ve dış görünüşün en önemli unsurlarından biri olmuştur. Güzel eller her zaman dikkat çeker, hatta yüz güzelliğinin önüne geçtiği bile görülür. El derisi oldukça ince olduğu için yaş alma sürecinde en erken yaşlanma belirtileri el üstünde fark edilir. Parmak üstü derisindeki kırışıklık, elin üzerindeki derinin incelmesi ve lekelerin oluşması kadınların kendini daha yaşlı hissetmesine yol açar.

Yüz estetiği yaptıran kadınlar daha genç gözükmeye çalışırken, ellerin güzelliğini kaybetmesi sizin gerçek yaşınızı ortaya çıkarır. El dolgusu, ellerin tazeliğini korumak isteyen kadınların imdadına yetişiyor. El dolgusu sayesinde ellerinizdeki kırışıklar azalır, eldeki hacim kaybı doldurulur ve parmakların üzerindeki derin çizgiler kaybolur. El dolgusu yaptıranlar, bu etkinin devamlı olmasını istedikleri takdirde el dolgusunu yenilemek her daim mümkün. Eğer siz de ellerinizin tazeliğini ve güzelliğini korumak daha genç hissetmek istiyorsanız el dolgusu ile tanışmalısınız. 

El Dolgusu Nedir?

El dolgusu, el gençleştirme amacıyla yapılan estetik dokunuştur. El dolgusunun amacı, elin sırt kısmında azalan cilt altı dokusunu yenilemek ve incelen el derisinin kalitesini arttırmaktır. El dolgusu, el üzerinde oluşan şekil bozukluklarını gidermek amacıyla kişinin kendi yağından meydana getirilen yağ enjeksiyonu yöntemi ile de yapılır. Kişinin vücudunda fazla olan yağ dokusu Vaser Liposuction ile dışarı çekilir ve özel bir işlemden geçirilerek daha uzun ömürlü olması sağlanır. El dolgusu yaptırmayı düşünüyorsanız, el üzerindeki çizgileriniz çok derinleşmeden el estetiği yaptırmanızı öneririz. Yağ enjeksiyonu ile el dolgusu yaptırdıktan sonra ellerinizin hacim kazandığını ve çok daha genç göründüğünü fark edeceksiniz. 

El Dolgusunun Etkileri Nelerdir?

El dolgusu, el yüzeyindeki şekil bozukluklarını giderir, ellerin daha estetik ve genç görünmesini sağlar. Yağ enjeksiyonu el dolgusu sayesinde, el sırtına hacim kazandırılır ve yumuşak doku onarımı başlar. El dolgusunun vermiş olduğu hacim ve nem, cilt yüzeyinin renginin de açılmasını sağlar, belirginleşen damarlar daha az görünür olur. Böylece elleriniz daha canlı ve taze görünecektir. El dolgusundan sonra sertleşen ellerinizin yumuşadığını ve kemiksi görünüm yerine daha kadınsı göründüğünü fark edersiniz. Yağ enjeksiyonu ile el dolgusunun en önemli avantajlarından biri de kişinin bölgesel yağlarının değerlendiriliyor olmasıdır. 

Yağ Enjeksiyonu ile El Dolgusu Nasıl Yapılır?

Ele yapılan yağ transferi yöntemi sedasyon uygulaması altında gerçekleşir. Yağ transferi için öncelikle hastaların bölgesel yağları Vaser Liposuction ile dışarı çekilir. Özel bir işlemden geçirilen bu yağlar, el üzerinde belirlenen noktalara enjekte edilir. 

El dolgusu ortalama 1 saat içinde ve tek seansta tamamlanır. El dolgusundan sonra eller sargıya alınır ve bir gün boyunca korunur. El dolgusunun ikinci gününden itibaren ellerinizi kullanabilirsiniz. 

El dolgusu fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak el dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

El Dolgusu” İçin 18 Soru Soruldu

 1. Mira dedi ki:

  Merhaba 45 yaşımdayım ellrime yapmadığım bakım qalmayıb amma damarlar ve kırışıklar çok belli oluyor el dolğusu içi fiyat ala bilirmiyim..

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 2. Sevcan dedi ki:

  El dolgusu fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 3. Bahar dedi ki:

  Merhaba 48 yaşındayım ellerim yüzüme göre yaşlı görünüyor rahatsız oluyorum damarlar çok belirgin duruyor dolgu için fiyat alabilirmiyim

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail atılmıştır.
   Sevgiler,

 4. Vildan dedi ki:

  Merhaba el dolgusu yaptırmak istiyorum ellerimin derisi çok ince damarlar görünüyor fiyat bilgisi alabilirmiyim

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail atılmıştır.
   Sevgiler,

 5. ilknur dedi ki:

  Daha 50 bile değilim ellerim oldukça damarli ve kemikler belirginleşti çok rahatsız oluyorum fiyat alabilirmiyim

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 6. LATİFE dedi ki:

  EL DAMARLARIMIN SON ZAMANDA ÇOK DAHA KALIN VE BELİRGİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM
  EL DOLGUSU VE DAMAR İNCELTİLMESİ İLE İLGİLİ TEDAVİ VE FİYAT BİLGİSİ ALABİLİR MİYİM?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 7. Handan dedi ki:

  Merhabalar, 50 yaşındayım ve ellerimin derisi inceldiği için damarlar ve tendonlar çok belli oluyor, dolgu uygulaması ücretiniz ne kadar?

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, detaylı bilgi ve fiyat için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 8. Yasemin dedi ki:

  El dolgusu fiyat nedir

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail atılmıştır.
   Sevgiler,

 9. Elif Kibaroğlu dedi ki:

  Günaydın, el ve dudak dolgusu fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Uygulamalarınıza ait bir kaç fotoğraf da gönderebilirseniz sevinirim.

  1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

   Merhaba mail ile bilgi verilmiştir.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir