Göbek Bölgesindeki Yağlardan Nasıl Kurtulurum?

blank
1 Cevap

Doktor hanım merhaba, vücut yapısı olarak zayıf biriyim ancak karın bölgemde daha doğrusu göbeğimin alt bölgesinde aşırı yağlanma var, ne yaparsam yapayım bu yağlı bölgeyi inceltemiyorum. Karın ameliyatı bölgesel olarak bana fayda sağlar mı? Göbeğimin fazlalığı beni mutsuz ediyor bu konuda sizden destek rica ederim, cevabınızı bekler iyi günler dilerim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , göbek alt bölgesinde oluşan yağlanma için mini karın germe estetiği dediğimiz operasyon yapılmaktadır. Kasık üstü ile göbek arasına yapılan operasyonla göbek deliğine dokunmadan karın gerginleştirilmektedir. Bu operasyon 1-2 saat sürmekte ve göbek çevresinde iz olmamaktadır. Yağlanmalar için Liposuction ile birlikte mini karın germe işlemi yapılabilmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

blank

Merhaba Leyla Hanım, ben göbeğimin büyüklüğünden yakınıyorum. Göbek yağlarımdan nasıl kurtulabilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Bölgesel fazla yağlarınız için liposuction uyguluyorum. Liposuction en basit haliyle yağ alınması gereken bölgelere ince bir kanül yardımıyla girip, katı formdaki yağlarınızı sıvı halinde dışarı çekmemizi sağlar.

blank

Merhaba hocam, ben aldığım kiloları özellikle göbek bölgesinden alıyorum. Kalçamda ve bacaklarımda bu kadar yağlanma olmamasına rağmen göbek bölgem hem yağlı görünüyor hem de ben göbek bölgesine yönelik yaptığım egzersiz çalışmalarından hiç verim alamadım hocam. Göbek bölgesindeki yağlardan nasıl kurtulabilirim?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 30, 2020

Merhaba, vücudumuzda göbek bölgesi yağlanmaya en elverişli bölgedir. Yapılan spor ve egzersiz programlarında göbek bölgesini eritmek için yapılan aşırı ve bilinçsiz spor hareketleri omurga ve bel sağlığını olumsuz etkileyebilir. Göbek bölgesindeki yağlar erimeye en dirençli bölgedir. Bir türlü erimeyen göbek yağlarınızdan liposuction yöntemi ile kolayca kurtulabilirsiniz. Göbek alt bölgesindeki yağlanmalar için de liposuction yöntemi etkili bir yöntemdir ancak göbek derisi sarkmaya eğilimli zayıf bir yapıda olduğu için genelde alt karın bölgesi yağları için mini karın germe operasyonunu hastalarımıza öneriyoruz. Mini karın germe operasyonunda karnın alt çizgisinden açtığımız bölgeden göbek deliğine kadar olan bölümdeki yağlanmaları alıyoruz ve sonrasında da bu bölümü gerginleştiriyoruz. Kombine olarak yapılabilen bu operasyon ile göbek yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız mümkün oluyor.

blank

Hocam göbeğim genetik olarak çok yağlanmaya müsait. Ne yaparsam yapayım göbeğimi eritemiyorum. Vücudumdaki diğer bölgeler ince olmasına rağmen göbeğimden dolayı kilolu görünüyorum. Göbeğimde ki yağlanma için ne yapılabilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mart 25, 2020

Merhaba, Göbek bölgesi yağlanmaya en müsait bölgelerden biridir. Sürekli oturmak, hareket etmemek ve düzensiz beslenmek göbekteki yağlanmayı tetikleyebilir. Göbek bölgesine yerleşen yağ hücrelerini spor ve diyetle eritmek zor olabilir. Hızlı bir şekilde göbeğinizi daha ince bir hale getirmek isterseniz sizlere Liposuction ameliyatını öneririz. Liposuction ile tek seansta göbeğinizdeki yağlanmayı sıfıra indirebilir ve sizi daha ince bir vücut şekline sokabiliriz. Genetik olarak göbek bölgeniz yağlanmaya müsaitse sizin için en uygun cerrahi yöntem Liposuction olacaktır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar