Lip Lift Ameliyatı Kalıcı mıdır?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam ben 35 yaşındayım özel bir sektörde halkla ilişkiler departmanındayım işim gereği sürekli güler yüzlü olmam gerekiyor ama dudaklarımdaki incelik ve kenarlarının aşağı doğru bakması ister istemez yüzüme mutsuz bir ifade katıyor. Araştırmam sonucunda sizin yaptığınız angel lip lift ameliyatını gördüm. Kesinlikle istediğim operasyon lip lift fakat hocam sormak istediğim lip lift ameliyatı kalıcı mıdır? bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Dudak dolgusunun aksine lip lifting estetik ameliyatının sonuçları kalıcıdır. Lip lifting ameliyatından sonra dudaklarınızda kalkık ve dolgun bir ifade olacaktır. Lip lifting estetiği ile üst dudağınız yukarı doğru kalkar ve dışarı doğru daha kıvrık bir görünüm alır. Bu etkiyi uzun yıllar boyu dudaklarınızda görebilirsiniz.Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl kalıcılığı olan bir ameliyattır. Eğer dudak dolgusunu 5-6 ayda bir yenilemekten sıkıldıysanız tek bir işlem ile ömür boyu sürecek kalıcı melek kanadı dokunuşuna sahip olabilirsiniz. Lip lifting estetiğinden sonra yüzünüzde kalıcı bir gülümseme ifadesi yer alacak, somurtkan ifadeyi yüzünüzden sileceksiniz. Lip lifting ameliyatından sonra en iyi sonucu 3.aydan itibaren görecek ve bunu uzun yıllar dudaklarınızda taşıyacaksınız. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hanım, yaklaşık 3-4 yıldır dudaklarıma düzenli olarak dolgu uygulaması yaptırıyorum. Dudaklarımın yukarı doğru kalkık ve dolgun görünmesi çok hoşuma gidiyor. Ancak her seferinde dolgu uygulaması yaptırmak istemiyorum. İp lift yöntemini okudum biraz ama emin olamadım. Lip Lift uygulaması gerçekten dolgunluk verici kalıcı bir uygulama mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 26, 2020

Merhaba, botoks uygulamaları düzenli yaptırılan estetik uygulamalardır. Eğer kalıcı olarak dudaklarınızın dolgun ve yukarı kalkık olmasını isterseniz lip lift ameliyatıyla bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Lip lift operasyonu lokal anestezi altında yaklaşık bir saat süren bir işlemdir. Bu işlemde üst dudak ile burun arasındaki mesafe kısaltılarak üst dudağın yukarı kaldırılmasını sağlıyoruz. Yukarıya doğru çekilen fazla deri çıkarılır ve dudak üstünde kalan deri burun tabanına dikilerek mesafe kısaltılır. Lip lift işleminde fazla deri melek kanadı şeklinde yukarıya doğru biçimlendirilerek kesilir ve dikilerek sağlamlaştırılır. Bu işlemle üst dudak yukarı doğru kalkar, dolgun ve hacimli görünür. Kişinin daha genç görünmesini sağlayan bu işlem tamamen kalıcı bir estetik operasyondur. Sonuçlarının kısa bir süre içerisinde görülmesinden ve kalıcılığından dolayı son yıllarda en çok tercih edilen operasyonlardan biri olma özelliğindedir.

blank

Merhaba doktor hanım, ben lip lift ameliyatınızdan olmak isterim ama bu kalıcı bir sonuç sağlıyor mu bilemiyorum biraz açıklar mısınız? Dolgu falan yaptırmak ihtiyacı duycak mıyım tekrar? Lip lift ameliyatı kalıcı mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 5, 2020

Merhaba, evet lip lift estetiği kalıcıdır. Lip lift ameliyatı dudak ile burun arasındaki mesafeyi kısaltarak üst dudağın kendi hacmini kullanmamızı sağlıyor. Cerrahi operasyon yaptığımız için burun çevresinden melek kanadı şeklindeki fazla deri alınmış oluyor. Bu şekilde alınan fazla deri kaybı sonrası kalıcı daha dolgun görünen, daha fresh ve güzel dudaklara kalıcı olarak sahip olmuş oluyorsunuz.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas 1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım, dudaklarıma daha önce dolgu yaptırmıştım. Kalıcılığı yaklaşık 5 ay kadar sürdü. Ben daha kalıcı bir uygulama istiyorum.Lip lifting bana uygun mudur? Teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Evet lip lifting yani dudak kaldırma ameliyatı ile uzun süre kalıcılığı olan kalkık dudaklara sahip olabilirsiniz.Yaklaşık 1 saatte tamamlanan dudak kaldırma ameliyatı ile hayalinizde dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudak kaldırma girişimi basit ve oldukça etkili sonuçları olan bir ameliyattır. Burun ve dudak arasındaki mesafe kısaltılarak dolgun ve kalkık dudaklara sahip olabilirsiniz. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar