Lip Lift Ameliyatı Kalıcı mıdır?

1.74K görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

İyi günler hocam ben 35 yaşındayım özel bir sektörde halkla ilişkiler departmanındayım işim gereği sürekli güler yüzlü olmam gerekiyor ama dudaklarımdaki incelik ve kenarlarının aşağı doğru bakması ister istemez yüzüme mutsuz bir ifade katıyor. Araştırmam sonucunda sizin yaptığınız angel lip lift ameliyatını gördüm. Kesinlikle istediğim operasyon lip lift fakat hocam sormak istediğim lip lift ameliyatı kalıcı mıdır? bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Dudak dolgusunun aksine lip lifting estetik ameliyatının sonuçları kalıcıdır. Lip lifting ameliyatından sonra dudaklarınızda kalkık ve dolgun bir ifade olacaktır. Lip lifting estetiği ile üst dudağınız yukarı doğru kalkar ve dışarı doğru daha kıvrık bir görünüm alır. Bu etkiyi uzun yıllar boyu dudaklarınızda görebilirsiniz.Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl kalıcılığı olan bir ameliyattır. Eğer dudak dolgusunu 5-6 ayda bir yenilemekten sıkıldıysanız tek bir işlem ile ömür boyu sürecek kalıcı melek kanadı dokunuşuna sahip olabilirsiniz. Lip lifting estetiğinden sonra yüzünüzde kalıcı bir gülümseme ifadesi yer alacak, somurtkan ifadeyi yüzünüzden sileceksiniz. Lip lifting ameliyatından sonra en iyi sonucu 3.aydan itibaren görecek ve bunu uzun yıllar dudaklarınızda taşıyacaksınız. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, 35 yaşındayım. Genetik olarak üst dudağım çok ince ve üst dudak burun arası mesafem çok uzun. Lip lift ile tedavi olmak istiyorum. Merak ettiğim konu, Lip Lift ameliyatı kalıcı mıdır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatı bahsettiğiniz gibi burun ve üst dudak arasındaki mesafeyi kısaltır. Dudağa hafif bir hacim de kazandırır. Ancak dudakta çok incelik varsa dudak dolgusuyla desteklemek de gerekebilir. Lip lift operasyonları kalıcıdır, dudak dolgusunu ise belli aralıklarla yenilemek gerekir. Muayene için gelebilirseniz yüzünüze göre en estetik duracak şeklin ne olacağını analiz ederek kararlaştırabiliriz. Muayene öncesi tedavi önermem çok sağlıklı olmaz.

0

Merhaba hocam, acaba lip lift ameliyatı kalıcı mı? Daha önce dudak dolgusu yaptırdım ama onun etkileri geçti. Bu nedenle ameliyat olmak istiyorum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evet lip lift ameliyatı kalıcı bir operasyondur. Dudak dolgusu gibi etkisi bir süre sonra geçen bir uygulama değildir. Bu işlemde dudağınıza açılan kesiler yardımıyla fazla deri vücuttan atılır ve geri kalan alan yukarı doğru gerdirilerek dudak tekrardan konumlandırılır.

0

 Hocam iyi çalışmalar, burun ile dudak bölgemin arası oldukça açık ve üst dudağımın da ince olması nedeniyle bu görüntü beni oldukça rahatsız ediyor. İnternette yaptığım araştırmalara göre lip lift ameliyatı ile bu durum çözülebiliyormuş. Ancak merak ediyorum acaba lip lift ameliyatı kalıcı mıdır? Bu konu hakkında bilgi alabilirsem sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatı sizin sorununuza sahip kişiler için uygulanan bir cerrahi operasyondur. Lip lift ile arası çok açık olan dudak ve burun arası mesafeyi burun dibinden deri çıkarılarak, dudağın kaldırılması yoluyla kapatılır. Dudağın pembe yapısının daha dışa dönmesi ile dudak daha kalkık ve dolgun bir yapıya dönüşür. Böylece çok daha estetik bir görüntü elde edilir. Lip lift ameliyatı cerrahi bir işlemdir. Sonuçları kalıcıdır. Dileyen hastalarımıza lip lift ameliyatına ek olarak dudak dolgusu işlemi de uygulamaktayız.

0

Leyla Hanım merhaba, 48 yaşındayım. Üst dudağımdaki kalkık görüntü kayboldu. Bu yüzden Lip Lift olmak istiyorum. Daha önce dudak dolgusu oldum ama onun etkisi geçti. Lip Lift ameliyatı kalıcı mıdır? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift ameliyatları kalıcı sonuçlar verir. Bu ameliyatlar ile kişinin üst dudağına yeniden kıvrım kazandırırız. Burun ve dudak arasındaki aralığı kısaltırız ve yüz ifadesinin kaybettiği formunu yeniden kazanmasını sağlarız. Ayrıca Lip Lift ameliyatı dudağa doğal bir hacim de kazandırır. Ancak yine de ihtiyaç duyarsanız Lip Lift operasyonu sonrası dudaklarınıza dolgu da yaptırabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, dudaklarımın inceliğinden çok rahatsızım. Bir süredir de sanki üst dudağımda düzleşme oldu. Bu da resmen yüz ifademi değiştirdi. En enerjik günlerimde bile daha yorgun, bitkin görünür oldum. Bu görüntüden kurtulmak istiyorum ama maddi olarak da sürekli operasyon olabilme durumum yok. Lip Lift ameliyatı kalıcı mıdır? Yani bir kere bu operasyonu olursam tekrar olmama gerek kalmaz değil mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift ameliyatı sonuçları kalıcıdır. Dudaklarınızdaki düzleşmeden şikayetçiyseniz, Lip Lift ameliyatı size istediğiniz sonuçları sağlayacaktır. Lip Lift ameliyatlarında üst dudağa kıvrımını yeniden kazandırırız ve burun ile dudak arasındaki aralığı kısaltarak yüz ifadesinin normal formuna yeniden ulaşmasını sağlarız. Lip Lift ameliyatları dudakların daha hacimli görünmesini de sağlar. Yani tek bir operasyon sonucunda kalıcı olarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı