Prime İncelme, Selülit Tedavisi

Prime İncelme ile Selülitlere Savaş Açın!

Prime İncelme teknolojisi, cilt içindeki farklı derinliklerdeki dokulara odaklanarak, güvenli ve derin ısıtma sağlayar ve hastanın yağlarını eritmeyi amaçlar. Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi, değişken derinlik kontrolü sayesinde kişinin vücuduna göre özelleştirilen bir uygulama ile esneklik sağlar. Hastanın cilt tipine, tedavi edilen alanın cilt kalınlığına ve endikasyona göre tedavi en uygun sonuçlar için uyarlanmıştır. Prime İncelme teknolojisi, kontrollü ısı vererek kişinin yağ hücrelerini azaltmayı, selülit görünümünü en aza indirmeyi amaçlar. Eğer siz de ameliyatsız incelme etkisi görmek istiyorsanız Accent Prime İncelme cihazı ile en kısa sürede tanışmalısınız. 

Prime İncelme Teknolojisi Nedir? 

Prime İncelme, ultrason ve radyo frekansı (RF) teknolojilerindeki en son yenilikleri doğal, uzun ömürlü sonuçlar ile etkili ve yüksek oranda özelleştirilmiş uygulamalar sunmak için bir araya getiriyor.

Ultrasonik enerji, inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde bozarak, tedavi alanı boyunca homojen olarak dağılır.

Daha sonra RF gücü, daha konsantre enerji tedavisi ile sonuçlanan dokuya termal derin ısıtma üretmek için kullanılır. Bu benzersiz kombinasyon, tedavi süresi ve seans sayısını azaltırken daha güçlü sonuçlar verir. Prime incelme teknolojisinde yağ hücrelerine hem de kolajen lifleri hedeflenir. Kişiler incelirken aynı zamanda kolajen lifleri sıkılaşarak selülit görünümü de azalır. 

Prime İncelme Selülitlere Nasıl Etki Eder?

Soğuk Shear Wave ve Sıcak Ultrason

Prime İncelme, yağ hücrelerini çevreleyen dokuları zarar vermez, patentli teknolojisi sayesinde sadece yağ hücrelerini seçici olarak hedefler. Kesme dalgası titreşimleri, yağ hücresi membranlarını bozarak, kademeli bir parçalanmaya ve depolanmış yağın serbest kalmasına yardımcı olur. Hasarlı yağ hücreleri daha sonra lenfatik sistem yoluyla doğal bir şekilde vücuttan atılır. Kademeli olarak yağ hücrelerinden arınan vücut hatları daha ince bir görünüm kazanır, kıvrımlar belirginleşir.

Mikroplazma

Eşsiz mikroplazma teknolojisini kullanan Accent Prime İncelme modülü, cildin hem temizlenmesi hem de ısıtılmasıyla cilt yenileme işlemini sağlar. Kontrollü performans ve odaklanmış enerji iletimi sayesinde Prime incelme, yağ hücrelerini çevreleyen sağlıklı dokuyu sağlam bırakırken yağdan etkilenen bölgeyi tedavi eder. Bu işlem sayesinde epidermisin yenilenmesi ile cildin daha hızlı iyileşmesini sağlanır.. Prime İncelme, deriyi sıkılaştırır, vücudu şekillendirir ve selülit görünümünü en aza indirir.

Prime İncelme Kimlere Önerilir?

Prime incelme uygulaması, diyet ve spor yapmasına rağmen bölgesel yağlarından kurtulamayan kişiler için öneriliyor. Zayıflama sürecinizin sonunda bir türlü bacaklarınız istediğiniz incelikte görünmüyorsa sizin için Accent Prime cihazı uygun olacak. 

Prime incelme işlemi zayıflama yöntemi değildir. Bu nedenle kişinin aşırı kilolu olmaması sadece bölgesel yağlarının olması beklenir. Zayıf olmasına rağmen selülitleri olan kadınlar için de Accent Prime uygundur. Bu yöntem sayesinde sadece selülit olan bölgelere odaklanarak kişinin vücudundaki pürüzleri tedavi edebiliriz. Liposuction gibi vücut şekillendirme ameliyatından sonra Accent Prime yaptırarak vücudunuzu kum saati gibi göstermek mümkündür. 

Selülit Tedavi ve iyileşme süreci

Prime incelme uygulaması sadece 20 dakika sürer. İhtiyaç olan bölgeler uyuşturulmadan uygulanır. Haftada 1 kez olacak şekilde 4 seans önerilir fakat kişinin durumuna göre 1 veya 2 seans daha eklenebilir. İşlem sonrasında bölgede hafif bir kızarıklık olur ve bir-iki saat sonra geçer. Kişi günlük yaşantısına işlem sonrasında geri dönebilir.

Prime İncelme ile Selülit Tedavisi Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak prime incelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir