En Hızlı Basen Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

Hocam merhaba, İsmim Şeyma ben 30 yaşıma yeni girdim bu yaşıma gelene kadar da basenlerimi ne yaparsam yapayım istediğim forma kavuşturamadım ne kadar zayıflasam da belim bacaklarım bile inceliyor fakat bu basenleri inceltemiyorum, giydiğim kıyafetlerde de sorun yaşıyorum elbiselerimin üst kısmını mutlaka küçültmem gerekiyor bu yaştan sonra da bu durum kalıcı olarak vücuduma otursun istemiyorum bu yaz düğünüm var Ağustos ayında 2 ay zamanım kaldı en hızlı basen eritme için bana hangi yöntemi önerebilirsiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 17, 2020

Merhaba Şeyma Hanım, Öncelikle tebrik ederim, Basenler vücut yapısı olarak genetik faktör etkisi altında da geniş ve orantısız olabiliyor ve özellikle Türk kadın vücut prototipinde en sık karşılaştığımız durum olmakla beraber sizin de durumunuz anlattıklarınız göz önüne alındığında tam olarak kalıtsal gözüküyor. Basen probleminizi kalıcı olarak çözebiliriz elbette; Ben yağ alımında son teknoloji olan Vaser Liposuction yöntemini kullanıyorum. Vaser Liposuction ile basen bölgesindeki fazla yağlarınızı ince kanüller yardımıyla mini kesilerden girerek operasyonu gerçekleştiriyoruz. Bu operasyonu Genel Anestezi altında ve Hastane ortamında gerçekleştiriyoruz. Vaser Liposuction yapılan alanda yağ hücrelerinizi ayrıştırıp smooth şekilde aldığımız için herhangi bir dalgalanma ve sarkmaya sebebiyet vermiyoruz. Ameliyat sonrasında minimum 4 hafta kullanmanız gereken bir korseniz var. Ameliyat ertesi günü direkt taburcu oluyor ve hastane sürecini tamamlamış oluyorsunuz. Beslenmenize de dikkat etmenizi rica ederek ve medikal masajlar ile destekleyerek vücutta biriken ödeminizi atmanızı kontrol muayenelerimizde sağlıyoruz. İyileşme süreciniz de düğününüze kadar tamamlanmış olacağı için yeni hayatınıza hayalinizdeki bedeninizle başlıyor olabileceksiniz.

blank

Merhaba doktor hanım, ismim Ayşegül, 33 yaşındayım ve uzun yıllardır bir fast food zincirinde çalışıyorum. Basen bölgemde çok fazla yağlanma sorunum var. Uzun yıllar fast food sektöründe çalıştığım için yediklerime dikkat etmedim ve basen bölgemde zaten var olan yağlar gitgide arttı. Üst bedenim 38 ama alt kısmım 44. Vücudumdaki bu orantısızlık beni çok rahatsız ediyor. Basenler en hızlı nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 14, 2020

İyi günler, dengesiz, yağlı ve karbonhidrattan zengin yeme alışkanlıkları maalesef vücudumuzda kalça, basen, karın gibi bölgelerde aşırı yağlanmaya sebep olabiliyor. Basenlerdeki yağlanma ve genişlemeden Vaser Liposuction yöntemiyle tamamen kurtulmanız mümkün. Vaser Liposuction yönteminde basen bölgesinde yaklaşık 2 mm kesiler açmaktayım. Bu kesilerden içeriye çok ince kanüller yardımıyla giriyorum ve operasyonu gerçekleştiriyorum. Basen bölgenizdeki yağları ilk önce ayrıştırıyorum. Ayrıştırma işleminden sonra yağların alımını gerçekleştiriyorum. Basen bölgenizdeki yağları ayrıştırdığım için görüntüde herhangi bir çöküklük ya da sarkma gerçekleşmiyor. Vaser Liposuction işlemini hastane ortamında ve genel anestezi altında uygulamaktayım. Uygulamadan sonra bir gece hastanede kalınıyor ve ertesi gün taburculuk işlemleriniz gerçekleşiyor. Operasyondan sonra size önereceğim korseyi en az bir ay süresince takmalısınız. Ameliyat sonrasında diyetinize dikkat ederek özellikle tuz tüketimini azaltmanızı tavsiye ediyorum. Tuz alımının kısıtlanmasıyla vücudunuzdaki ödemi daha rahat atacaksınız.

blank

İyi günler Leyla Hanım, ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Benim basenlerim annem ve teyzeminki gibi çok geniş. Pantolon giydiğim zaman vücudumla orantısız bir görüntü ortaya çıkıyor. O yüzden basenlerimi kapatmak için hep belden aşağısı volanlı elbise giymek zorunda kalıyorum. En hızlı basenler nasıl eritilir ? Çabucak yapılacak bir yöntem var mı? Bana öneriniz ne olur?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2020

İyi günler, basenlerinizdeki genişlik anne ve teyzenizde de olduğu için kalıtsal diyebiliriz. Akdeniz kadınlarında basenler bir vücut yapısı olarak görülmektedir. Ancak günümüzde basen bölgesindeki yağlanmalar artık bir sorun olmaktan çıktı. Vaser Liposuction yöntemiyle basenlerdeki yağları en hızlı biçimde eritmek mümkün. Ben vaser liposuction yöntemini hastalarıma hastanede uygulamaktayım. Bu işlemde basenlerde minik minik kesilerden ince kanüller yardımıyla girmekteyim. Basenlerde bulunan yağ hücrelerini özel bir enjektör yardımıyla vücut dışına çıkarmaktayım. Operasyondan sonra giymeniz gereken korseyi basenlerinizin formunu korumak ve herhangi bir sarkmaya sebebiyet vermemek için en az dört hafta kullanmanızı tavsiye ediyorum. Vücudunuzun toparlanması kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Operasyondan sonraki kontrollerinizde beslenmenizle ilgili dikkat etmeniz gerekenleri size bildirmekteyiz. Vücudunuzdaki ödemi medikal masajlarla destekleyerek vücudunuzdan atabilirsiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar