Morpheus 8 Etkisini Ne Zaman Gösterir?

691 görüntülenmeİğneli Radyofrekans
0
1 Yorum

Merhaba hocam.yüzümde aknelerim var,sivilce izlerim var.Yıllardır geçmedi Morpheus 8 altın iğne iyi geliyor diye okudum.Morpheus 8 yaptırsam etkisini hemen gösterir mi yoksa bir süre beklemem mi gerekir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Morpheus 8 son yıllarda adından çok söz ettirdi.Altın iğnelerden oluşan başlığından dolayı “Altın İğne” olarak da adlandırılan Morpheus 8 uygulamasında radyofrekans enerjisi altın iğneler ile derinin alt tabakasına enjekte edilir. İletilen bu madde deri altındaki hasarlı kolajenin onarılmasını sağlayarak yeni kolajen üretimini başlatır. Bu sayede cildin kendini yenileme süreci başlar. Cilt hasarlı dokuları tamir eder, daha parlak ve sıkı bir cilt ortaya çıkarır. Başlıktaki iğnelerin uzunlukları 0.5 ile 2.0 mm arasında değişmektedir. Mikro-iğneler ile donatılmış olan başlıktaki iğneler radyofrekans akımı ile epidermis tabakasını geçerek dermis tabakasına ulaşır. Verilebilecek en yüksek enerji cilt yüzeyine zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırılır.Morpheus 8uygulamasının sonucunu hemen ilk seans sonrası görebilirsiniz fakat tamamen güzel bir sonucu 3-4 seans yaptırdıktan sonra alabilirsiniz. 2 hafta aralıklarla 3-4 seans öneririm.

0

Merhaba Leyla Hanım, Morpheus8 uygulaması anında etkisini gösteriyor mu? Yoksa bir süre beklememiz mi gerek? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, Morpheus8 son zamanlarda bir hayli popüler. Altın iğne olarak da bilinen bu uygulama, cilt altına etki ederek kolajen üretiminin artmasına yardımcı olur. Ciltteki hasar görmüş dokuları onarır ve daha taze ve canlı bir cilt ortaya çıkarır. İlk seans sonrasında dahi etkisini görebileceğiniz bu uygulama yaklaşık 3-4 seans sürer. O nedenle en etkili sonucu almanız için seans sonuna dek sabırla beklemeniz önemlidir.

0

İyi günler Leyla Hanım, yüzümde sivilce ve akne izleri var, hangi ürünü kullandıysam fayda etmedi. Morpheus 8 yaptırmak istiyorum. Morpheus 8 etkisini ne zaman gösterir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, başlığındaki altın iğnelerden dolayı Altın İğne olarak da adlandırılan Morpheus 8 radyofrekans enerjisini kullanmaktadır. Cilt altına iletimi yapılan radyofrekans etkisi cildin alt katmanlarına inerek kolajen oluşumunu sağlamaktadır. Kolajen ile cildin yenilenme süreci başlar ve devam eder. Kolajen bağlarının yoğunlaşması ile deri kendi kendini tamir etmekte ve sonuç olarak daha sıkı ve tazelenmiş bir cilt ortaya çıkmaktadır. Sivilce ve akne izlerinin tedavisinde de kullanılan altın iğnelerin uzunlukları yaklaşık olarak 0.5 ile 2.00 milimetre arasında değişmektedir. Bu iğnelerdeki radyofrekans cilt yüzeyine zarar vermeden dermis tabakasına ulaşmaktadır. Morpheus 8 uygulamasının sonucu birinci seanstan sonra belli olmaktadır, ancak daha yoğun verim alınabilmesi için iki hafta aralıklarla 3 ya da 4 seans yapılmasını önermekteyim.

0

İyi günler hocam, yüz bölgemde çok fazla sivilce lekelenmesi var,  benim bu lekelerden acilen kurtulmam lazım çünkü yakın zamanda sözleneceğim. O gün herkes fotoğraf çekicek, açıkcası cildimdeki lekelerin fotoğraflarda çıkmasını istemiyorum. Sayfanızdaki Altın İğne uygulamasını okudum. Morpheus 8 etkisini ne zaman görürüm? Hemen sonuç alır mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, Altın İğne olarak adından söz ettiren Morpheus 8 uygulaması son zamanların popüler ve etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Morpheus 8’in Yani Altın İğnenin uygulama başlığındaki altın iğnelerden dolayı bu ismi almıştır. Uzunlukları 0.5 ile 2 milimetre arasında değişen bu küçük iğnelerden geçen radyofrekans akımı, cilt yüzeyine zarar vermeden cildin epidermis tabakasını geçerek dermis tabakasına ulaşmaktadır. Dermis tabakasına ulaşan dalgalar cildin alt katmanlarını onarmakta ve kolajen üretimini başlatmaya yardımcı olmaktadır. Kolajen üretimi cildin parlak, sıkı, ışıldayan bir yapı olmasını sağlamaktadır. Sivilce lekeleri gibi lekelenme tedavisinde çok olumlu sonuçlar alınan Altın İğne ile cilt yenilenmiş olur. İlk seans sonrasında ciltteki değişiklik hemen göze çarpmaktadır. Ancak daha etkili bir tedavi için onbeş günde bir alınacak 4 seans tedavi ile problemli bölgelerinizdeki iyileşme gözle görülür hale gelmektedir.

0

Merhaba Leyla hanım,  yüzümde genel anlamda bir sarkıklık oluşmaya başladı, daha doğrusu artık gevşek bir cilt yapısına sahibim ve cildimde leke görünümü arttı. Bu durum haliyle beni mutlu etmiyor, ben gergin, canlı ve pürüzsüz görünen bir cilt istiyorum. Morpheus 8 ile cilt lekerinden kurtulmak ve cildi gençleştirmek mümkün mü ve Morpheus 8 etkisini ne zaman gösterir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Morpheus 8 ameliyatsız bir yüz gençleştirme uygulamasıdır, doğru uygulandığı takdirde oldukça tatmin edici sonuçların alındığı medikal bir tedavi yöntemidir. Radyofrekans teknolojisini kullanan cihazın ucunda altın iğneler vardır, bu iğneler yardımıyla cildin derin alanlarına müdahale edilebilmektir. Mikro-iğnelerle dolu olan başlık radyofrekans akımını cilt altına ulaştırır ve kolajen üretimini tetikler. İşlem süresi yaklaşık olarak otuz dakika olan bu uygulamada kaç seansa uygulanacağına cilt yapısı karar verir ancak 3-4 seans sonunda oldukça etkili bir sonuç alınır. Seanslar arasında yaklaşık olarak 3-4 hafta olmalıdır. Seanslar bittikten sonrada kolajen üretimindeki artış devam ettiği için en etkili sonucun görülmesi için yaklaşık olarak 6 ay geçmesi gerekir.

0

Merhaba  hocam,  genetik faktörlerden dolayı yüzüm erken yaşlanmaya başladı. Cildim yapım gevşek, dudak ve göz çevrede ince çizgiler var. Yaşım çok ileri olmamasına rağmen yüzümdeki bu elastikiyet sorunundan dolayı olduğumdan daha yaşlı görünüyorum. Cildimi sıkılaştıracak ve daha genç görünmememi sağlayacak bir estetik uygulama ararken Morpheus 8 uygulamasını keşfettim, yaptırmak istiyorum ama etkisini ne zaman göreceğime dair bir bilgi bulamadım.  Morpheus 8 Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Morpheus 8 oldukça kolay bir şekilde cilt problemlerini yok eden ameliyatsız bir cilt gençleştirme uygulamasıdır. Uygulamanın amacı cilt altına etki ederek kolajen üretimini artırmak ve hücrelerin yenilenmesini sağlamaktır. Morpheus 8 ucunda altın iğneler bulunan bir cihazdır ve altın iğneler yardımıyla cilt altına radyofrekans enerjisi verir ve bu şekilde cilt yenileme süreci başlatılır. Cilt yenilenme süreci tamamlanana kadar Morpheus 8 uygulamasına devam edilmesi gerekir, kaç seansa ihtiyaç duyulacağına cilt yapısına bakılarak karar verilir ama genellikle 3-4 seans uygulanması gerekir. Her seansta kolajen üretimi tetiklendiği için seanslardan sonra da kolajen artmaya devam edeceği tam etkiyi görebilmek için 6 ay kadar beklemek gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar