Tüm vücut şekillendirme ameliyatları hangi işlemler ile kombine edilir?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam özellikle doğumdan sonra vücudumda bozukluklar meydana geldi. Bunun için tüm vücut şekillendirme operasyonu düşünüyorum ama sormak istediğim vücut şekillendirme operasyonları hangi ameliyatlar ile kombinlenir? Cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Tüm vücut şekillendirmek isteyen kişiler öncelikle doktor tarafından incelenmelidir. Ön görüşme sırasında kişinin ihtiyaçları doğrultusunda meme dikleştirme, karın germe, uyluk germe, liposuction gibi işlemler tüm vücut şekillendirme ameliyatı ile birleştirilebilir. Kombine ameliyatlarla birlikte ameliyat süresi uzayabilir hatta tedavi tek bir seans yerine 2-3 seans kadar sürebilirsin. Genellikle tüm vücut şekillendirme ameliyatlarından sonra hastalar fit vücutlarını korumak ve daha ince kıvrımlara sahip olmak için Ultra Shape V3 veya Hi-Def gibi şekillendirici tedavileri tercih ediyorlar.Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar