Ultherapy ile Yer Çekimine Meydan Okuyun!

Yaş faktörünün ilerlemesiyle birlikte vücutta kolajen dokusu azalır. Kolajen dokusunun azalmasıyla cilt kırışmaya ve sarkık görünmeye başlar. Yaşınız ilk bakışta yüzünüzden okunur. Sağlıklı ve dinç yüze sahip olan kişiler olduklarından daha genç görünürken, sarkık ve kırışık yüze sahip olanlar daha yorgun ve yaşlı görünür. Bu görüntünün önüne geçmek, bir nevi zamanı durdurmak için Ulthera teknolojisiyle tanışmaya sizi davet ediyoruz. Ulthera teknolojisini kullanarak yapılan terapiye Ultherapy deniliyor. Ultherapy kaşlardan dekolte bölgesine kadar her bölgeye uygulanabilir, güvenlidir, acı hissetmezsiniz. Ameliyatla yüz germe yaptırmak yerine daha minimal ve izsiz bir tedavi istiyorsanız ultrasonun gücüne güvenerek yer çekimine meydan okuyabilirsiniz.

Ultherapy ile zamanı durdurun!

Yüz tek başına deriden meydana gelmez. Cildin altında ve devamında, yağ cepleri, lifli dokular, yüz kasları ve bağlar vardır. Birlikte oluşturdukları fibro-kas tabakası da SMAS olarak adlandırılır. Bu tabaka, cerrahi yüz germe sırasında cerrahların gerdiği katmandır. Aynı zamanda birçok iple yüz germe işleminin hedeflediği tabakadır. Ameliyatla yapılan veya iple askılama yönteminde yapılan uygulamalara gerek kalmadan Ulthera teknolojisi ile bu bölgelerde kalkık bir görünüm yaratabilirsiniz. Ulthera ile SMAS bölgesinde kalkık ve genç bir lifting etkisi meydana getirilir.
Bu uygulama cerrahi olmadığı için iyileşme süreci yoktur. Ulthera uygulamasının etkisi cerrahi yöntemlerle karşılaştırılamaz. Çünkü deri yüzeyinden uygulanan Ulthera, daha minimal ve doğal bir lifting etkisi meydana getirir. Ameliyat ile yapılan yüz germe işlemleri çok daha belirgin sonuçlar ortaya çıkarır. Ultherapy uygulamasında, ultrason teknolojisi SMASı hedefler ve buradaki lifler büzülerek eski sıkılığına tekrar kavuşturulur. Böylece yüzde genç bir imaj yaratılır. Uygulama sonrasında kolajen üretimi 3-6 ay boyunca devam eder.

Ultherapy ile 30 dakika içinde gençlik

Ultherapy tedavisinde ses dalgaları cildi toparlıyor, sıkılaştırıyor ve bununla da kalmadan cildin derinlerdeki tabaklarının da görüntülenmesini sağlıyor. Sistemde görüntülenen cilt nazikçe ısıtılıyor ve kesme işlemi yapılmadan gençleşme efekti sağlanıyor. Cildin sıkılaşması için yeni kolajen üretilmesini destekleyen bu uygulama ciltteki gençlik görüntüsünün daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. Ultherapy, lazer teknolojilerinin bile sağlayamadığı gençlik görüntüsünü elde etmemize yardımcı oluyor. İzsiz ve acısız bir şekilde gerçekleşen bu uygulama yüz için 30 dakika sürüyor. Ultherada kullanılan Deepsea teknolojisi cildin alt tabakalarında ısı noktaları yaratıyor. Böylece cilt kendini onarmaya başlıyor ve sıkılaşma etkisi görülüyor.
Uygulamadan sonra toparlayan cilt en ideal görüntüye 3 ay sonra ulaşıyor. Dilerseniz bir sene sonra tekrar Ultherapy yaptırabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir