Vücuttan Alınan Yağlarla Popo Estetiği Yapılır mı?

blank
1 Cevap

Merhaba doktor hanım benim bir sorum olacak. Ben 28 yaşındayım 65 kiloyum karın bel çevremden kiloluyum. Bu yağlardan kurtulup popomu büyütmek istiyorum. Vücuttan Alınan Yağlarla Popo estetiği Yapılır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 29, 2020

Merhaba, evet alınan yağları aynı anda istediğiniz bölgeye enjekte edebiliyorum. Brezilya tekniği ile yapılan popo kaldırma, poponun boyutunu büyüten ve poponun daha kalkık görünmesine yardımcı olan bir yağ transferi uygulamasıdır. Karın bölgesinden, sırtınızın alt kısmından veya uyluklarınızdan alınan yağ, özel bir işlemden geçirilerek transfere uygun bir hale getirilir. Poponuzda belirlediğim noktalara uygulanan yağ transferi sayesinde poponuz daha dolgun ve çekici görünür. Latin Amerika’da, özellikle Brezilya’daki kadınların kusursuz popo görünümlerinden ilham alan popo estetiği, ülkemizde de yaygın olarak yapılmaktadır. Böylece bel bölgenizde incelme sağlanır aynı zamanda poponuz daha şekilli ve dolgun görünür. Brezilya tekniği ile popo kaldırma vücudunuzun tıpkı kum saati gibi kusursuz görünmesine yardımcı olur. Poponun şekli ve büyüklüğü hastanın yağ oranına, vücuduna ve kalça şekline bağlı olarak değişir. Brezilya tekniğinin amacı kişinin vücuduna en uygun olacak şekilde popoyu büyütmek ve kaldırmaktır. Brezilya popo kaldırma ameliyatı kalça, bel ve çevresindeki alanları yeniden şekillendirerek genetik olarak gelişen düz kalçanın etkilerinin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Brezilya tekniği ile yapılan popo estetiği genel anestezi altında yapılır. Ameliyatın sonuçları kalıcıdır.

blank

Merhaba leyla hocam benim bacak bölgemde çok fazla yağ var sporla ve diyetle yağlarım gitmedi vücudumdan alınan yağlarla popo estetiği yapılabilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, vücudunuzdan aldığımız yağlarınızı istediğiniz bölgeye enjekte edebiliyoruz. Kalçayı şekillendirmek ve hacmini arttırmak için yapılan bir yöntemdir. Hem istediğiniz bölgede incelme sağlayıp hemde kalçanızı büyütmüş olacaksınız. Ameliyattan önce istediğiniz bölgedeki yağ oranına, istenilen kalçanın büyüklüğüne, şekline ve yumuşak doku kalitesine bağlı olarak liposuction yöntemi ile yapılır.Ameliyat genel anestezi altında hastanede gerçekleşir. Operasyondan sonra iz kalmaz ve aynı gün taburcu olabilirsiniz.

blank

Merhaba hocam ben liposuction ameliyatı ile yağ aldırmak istiyorum, ama popo bölgemde düşüklük var sporla squat yaparak maalesef değiştiremedim benden alınan yağlar popo bölgeme ekleyebilir misiniz, bu mümkün mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 30, 2020

Merhaba vaser liposuction ameliyatında küçük delikler açarak yağ hücrelerini vakum tekniği ile çekiyoruz, çıkardığımız yağları istediğiniz bölgeye enjekte edebiliriz, mümkündür. Ama öncesinde yeteri kadar yağ var mı diye bakmamız gerekir. Popo estetiği için en hızlı çözüm liposuction ile yağ enjeksiyonu ameliyatıdır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar