Botox ve dolgu uygulamasını aynı günde yaptırabilir miyim?

1.51K görüntülenmeBotox®
0
1 Yorum

İyi günler hocam ben yurtdışında yaşıyorum. Kısa bir süre için Türkiye de olacağım. Zamanım az olduğu için yüzüme hem dolgu hemde botox yaptırmak istiyorum. Aynı günde hem dolgu hem botox yapılır mı? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Botoks ile yüz dolgusu aynı günde yapılabilir. Botoks ile dudak dolgusu da yüzünüzde aynı günde etkili bir değişim yaratacaktır. Ameliyatsız yüz germe ve gençleştirme uygulamalarının en önemli avantajlarından biri aynı günde uygulanabilir olmasıdır. Böylece birden fazla işlem yaptırarak etkili bir yüz germe ortaya çıkarılır. Yüz dolgusu, ciltteki boşlukları doldurmaya yarayan bir işlemdir. Yüz dolgusuyla yüzdeki çökük bölgeler doldurularak yaşlanmanın ortaya çıkardığı zayıf yüz hatları ortadan silinir, daha genç ve dolgun bir yüz ortaya çıkarılır. Botox ise yüz kaslarını gevşeterek, ciltteki kırışıkları siler, yüze daha dinlenmiş bir ifade bırakır. Sevgiler.

0

Hocam iyi günler, çok yoğun çalıştığım için tek seferde hem dolgu hem de botox yaptırmak istiyorum. Botox ve dolgu uygulamasını aynı günde yaptırabilir miyim? Bir zararı olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Botox ve dolgu uygulaması aynı günde yaptırılabilir. Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları kişinin en büyük avantajlarından biri pratik bir şekilde yapılmasıdır. Bu nedenle çalışanlar ve kısıtlı zamanı olan kişiler için botoks ve dolgu uygulamaları çok uygundur. Fakat yüzünüze dolgu ve botoks yaptırırken aynı bölgelere yaptırmamaya özen göstermelisiniz. Aynı yere yapılan botox ve dolgu uygulaması birbirinin sonuçlarını etkileyebilir.Sevgiler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı