Göz altı Işık Dolgusu ile Morluklar Gider mi?

1.68K görüntülenmeDolgu Uygulamaları
0
1 Yorum

Leyla hocam iyi çalışmalar ben 33 yaşındayım. Gözaltı morluklarım beni çok rahatsız ediyor. Kapatıcı kullanıyorum ama buna rağmen görüntüden memnun değilim. Işık dolgusu ile gözaltı morluğundan kurtulabilir miyim? lütfen bilgi verin.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Göz altı ışık dolgusu, gözünüzün altındaki çökük olan bölgeleri doldurmayı hedefler. Göz altınızdaki çukurluk, gözünüzden yansıyan gölge sonucunda karanlık görünür. Hyalüronik asit bazlı göz altı ışık dolgusu yaptırdığınızda bu bölge dolacak ve yüzünüzün geri kalan kısmıyla aynı seviyede olacaktır. Göz altınızdaki çukurun doldurulması ile birlikte buradaki mor ve karanlık görüntü de ortadan kalkacaktır. Göz altı ışık dolgusu direkt olarak göz altı morluğunuzu tedavi etmez ama morluk oluşturan sebebi ortadan kaldırarak göz çevresinin daha sağlıklı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, göz altı morluklarım için ışık dolgusu uygulamasını duydum. Emin olmak için de size sormak istedim. Acaba göz altı ışık dolgusu ile morluklar gider mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba. göz altı ışık dolgusu göz altlarınızda bulunan morlukları tedavi edici özelliğe sahiptir. Bu uygulama sayesinde canlı ve ışıltılı göz altlarına sahip olursunuz. Fakat bu açıklamalar sizi yanıltmasın. Yanlış bilinenin aksine, göz altı ışık dolgusu göz altı morluklarına özel bir tedavi değildir. Bu uygulama, morluklara sebep olan göz altı çevresindeki çöküntülerin ortadan kaldırılması için yapılır.

0

Leyla Hocam merhaba, 24 yaşındayım ve göz altlarım genetik olarak çok mor. Artık bu durumdan kurtulmak istiyorum. Göz altı ışık dolgusu ile morluklar gider mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, göz altı ışık dolgusu ile gözün altında oluşan çökük ya da çukurlaşan kısımların doldurulması sağlanır. Böylelikle bu bölge de yüzün diğer bölgeleri ile aynı seviyeye ulaşmış olur. Morlukların tedavisi için ben göz altı ışık dolgusunu öneriyorum ve hastalarımda uyguluyorum. Yalnız şunu da unutmamak lazım ki göz altındaki morluğun sebebi gölgenin gözden yansıması sonucu yüzde karanlık bir görüntüye sebep olmasıdır. Göz altı ışık dolgusu da bu etkiyi ortadan kaldırarak etkili sonuçlar verir. Muayene için gelebilirseniz detaylı bir analiz yapalım ve en etkili tedavi şekline karar verelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba sevgili Leyla Hanım, yılladır göz altı morlukları ile başa çıkmaya çalışıyorum. Ancak ne kadar kapatıcı ürün kullansam da önüne geçemedim. O yüzden göz altı ışık dolgusu yaptırmak istiyorum fakat bu uygulama ile morluklarımdan kurtulabilir miyim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, göz altındaki çukurluklar ve çöküntüler morluğun oluşmasına asıl sebebiyet veren faktörlerdir. Göz altı ışık dolgusu ile çöküklüğün bulunduğu yer doldurularak göz altlarınızdaki morluklar ortadan kaldırılır. Böylece daha aydınlık ve ışıltılı bir göz altı çevresine kavuşmuş olursunuz. Demem o ki göz altı ışık dolgusu aslında bir morluk tedavisi değildir, bu işlem morluklara yol açan göz altı bölgesindeki çöküntülerin yok edilmesi amacıyla uygulanır.

0

Leyla Hanım merhaba, ben 32 yaşındayım. Henüz yaşım çok ilerlememiş olmasına rağmen göz altlarım çok mor. Yorgun bir görüntü oluşturuyor yüzümde. Bu bizde biraz genetik. Bunun için ne yapmalıyım? Göz altı ışık dolgusu ile morluklar gider mi? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, göz altındaki çöküklük, çukurluk gözünüzden gölgenin yansıması sonucunda karanlık bir görüntü oluşturur. Biz göz altı ışık dolgusu ile hyalüronik asit bazlı göz altı ışık dolgusu ile bu çöküklük olan bölgeleri doldururuz. Böylelikle o karanlık görüntü aydınlanır ve göz altı bölgeniz yüzünüzün diğer kısmı ile aynı seviyeye çıkmış olur. Yani göz altı ışık dolgusu göz altı morluklarının giderilmesi konusunda oldukça etkili sonuçlar verir. Tabii bunun anlamı morluğun tedavisi değil, bu mor görünüme sebebiyet veren etkenin ortadan kaldırılmasıdır. Göz çevresinin daha genç ve aydınlık bir görüntü kazanması için göz altı ışık dolgusu benim önerdiğim bir yöntemdir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla hanım, benim gözaltlarımda morarma var ne yaptıysam ne kullandıysam geçmedi. Acaba göz altı ışık dolgusu ile morluklar gider mi? Lütfen yanıtlarsanız çok memnun olurum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Göz altı ışık dolgusunun yapılış amacı göz altı morlukları başta olmak üzere çukurlar, torbalar gibi sorunları gidermektir. 15 ile 20 dakika arasında süren bu işlem 12 ile 18 ay arası kalıcılığa sahiptir. Alerjik reaksiyon göstermez sadece hassas cilde sahip hastaların gözlerinde kızarıklar ve morluklar oluşsa da geçici ve korkulmayacak bir durumdur. Göz altı ışık dolgusu en çok yaptığım uygulamalardan biridir. Işık dolgusu ile aydınlık gözaltına ve daha canlı bir yüze kavuşabilirsiniz. İyi günler dilerim,

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı