Göz altı Işık Dolgusu ile Morluklar Gider mi?

blank
1 Cevap

Leyla hocam iyi çalışmalar ben 33 yaşındayım. Gözaltı morluklarım beni çok rahatsız ediyor. Kapatıcı kullanıyorum ama buna rağmen görüntüden memnun değilim. Işık dolgusu ile gözaltı morluğundan kurtulabilir miyim? lütfen bilgi verin.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Göz altı ışık dolgusu, gözünüzün altındaki çökük olan bölgeleri doldurmayı hedefler. Göz altınızdaki çukurluk, gözünüzden yansıyan gölge sonucunda karanlık görünür. Hyalüronik asit bazlı göz altı ışık dolgusu yaptırdığınızda bu bölge dolacak ve yüzünüzün geri kalan kısmıyla aynı seviyede olacaktır. Göz altınızdaki çukurun doldurulması ile birlikte buradaki mor ve karanlık görüntü de ortadan kalkacaktır. Göz altı ışık dolgusu direkt olarak göz altı morluğunuzu tedavi etmez ama morluk oluşturan sebebi ortadan kaldırarak göz çevresinin daha sağlıklı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur. Sevgiler.

blank

Leyla hanım, benim gözaltlarımda morarma var ne yaptıysam ne kullandıysam geçmedi. Acaba göz altı ışık dolgusu ile morluklar gider mi? Lütfen yanıtlarsanız çok memnun olurum.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, Göz altı ışık dolgusunun yapılış amacı göz altı morlukları başta olmak üzere çukurlar, torbalar gibi sorunları gidermektir. 15 ile 20 dakika arasında süren bu işlem 12 ile 18 ay arası kalıcılığa sahiptir. Alerjik reaksiyon göstermez sadece hassas cilde sahip hastaların gözlerinde kızarıklar ve morluklar oluşsa da geçici ve korkulmayacak bir durumdur. Göz altı ışık dolgusu en çok yaptığım uygulamalardan biridir. Işık dolgusu ile aydınlık gözaltına ve daha canlı bir yüze kavuşabilirsiniz. İyi günler dilerim,

blank

Merhabalar Leyla Hocam. Göz altlarımda ne yaparsam yapayım geçiremediğim morluklar var. Bunun için göz altlarıma maske de yaptım fakat bir türlü kurtulamadım. Göz altı ışık dolgusu ile bu morluklar gider mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 7, 2020

Merhabalar. Göz altı ışık dolgusuyla birlikte göz altındaki çukur ve mor görüntüyü giderebiliyoruz. Göz altı ışık dolgusunun içinde hyaluronik asit ve polivitamin kompleksi vardır. Bunlar vücudumuzla uyumlu bileşenlerdir ve herhangi bir yan etkisi ya da zararı yoktur. Dolgunun içindeki bu bileşenler sayesinde göz altlarımızdaki mor renk giderilir. Kliniğimizde kremle lokal anesteziyle birlikte 20 dakika içinde bu mor görüntüden kurtulup aynı gün içinde hayatınıza devam edebilirsiniz. Kalıcılığı kişiden kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 1,5 – 2 senedir.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas 1 Cevap

İyi günler hocam benim genetik olarak gözaltlarım mor ne kadar makyajla kapatsam da beni rahatsız ediyor. Gözaltında oluşan morluklar için ne önerirsiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, genel olarak kendiniz ekstra kremler kullanabilirsiniz. Aslında yaptığımız bir sürü uygulama var. Lazer uygulamaları çok yapılıyor ama ben sadece göz çevresine yapılmasını çok doğru bulmuyorum. Tüm yüze yapılmalı ama belki göz çevresine daha yoğun şekilde uygulanmalı. Öteki türlü rakun göz dediğimiz göz çevresi daha koyu olan görüntüler ortaya çıkıyor. Bundan kaçınmak için kombine tedaviler ve tüm yüze uygulama yapmak gerektiğini düşünüyorum. Ama sadece bir eksiklik varsa göz altı ışık dolgusunu uygulamak bile çok fark ediyor. Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar