Lip Lift Estetiği Dudak Kaslarımı Etkiler mi?

1.06K görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

Leyla hanım merhaba ben lip lift dudak kaldırma estetiği olmak istiyorum size sormak istediğim lip lift estetiğinden sonra yüzümdeki kaslar etkilenir mi? Bilgi verirseniz sevinirim çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip lifting estetiğinde sadece fazla olan cilt dokusu çıkartılır. Bu işlemi uzman hekimlere yaptırdığınızda kaslarınıza hiçbir zarar verilmez. Bu nedenle lip lifting estetiği yaptırırken mutlaka uzman olan plastik cerrahları araştırmalısınız. Lip lifting estetiği kaslara dokunmadan yapılır. Kaslarınız bu işlemde korunarak dudaklarınızda herhangi bir sahte dokunuş olmaması amaçlanır. Ameliyat sonrası gülüşünüz veya yüz kaslarınız etkilenmez. Sadece doku fazlalığı çıkarıldığı için ameliyat sonrası iyileşme süreci de hızlı olur. Lip lifting estetiği 3.haftanın sonunda yüzünüze iyice oturur, daha doğal ve naturel görünür. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, benim üst dudak ve burun arası mesafem çok olduğu için yüzüm hep asık gibi. Lip lift olmak istiyorum ama Lip Lift estetiği dudak kaslarımı etkiler mi diye çekiniyorum. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift üst dudak kıvrımını kaybolan formuna yeniden kavuşturarak, burun ve üst dudak arası mesafeyi kısaltıp yüzde daha dinamik ve genç bir ifade kazandırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bir operasyon. Bu operasyon esnasında dudak kasları ile ilgili bir işlem yapmıyoruz. Dolayısıyla dudak kasları lip lift operasyonundan etkilenmez. Ancak yine de en önemli tavsiyem operasyon için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip bir doktor seçimi yapmanız. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, lip lifting estetiği yaptırmaya karar verdim ancak bir sorum olacak. Acaba lip lift estetiği dudak kaslarımı etkiler mi? Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, lip lifting estetiğinde dudak kaslarınıza herhangi bir müdahale yapılmaz. Bu ameliyat sırasında burun tabanı ile üst dudak arasında kalan bölgedeki fazla deri çıkarılarak üst dudak yukarı doğru kaldırılır. Böylece daha dolgun ve kalın dudak yapısına sahip olmanız amaçlanır. Eğer lip lifting estetiğini uzman bir hekime yaptırırsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sevgiler.

0

Selamlar doktor hanım, lip lift ameliyatı olmak istiyorum ancak endişelerim var. Acaba lip lift ameliyatı dudak kaslarıma zarar verir mi? Kaslarla ilgili bir işlem yapıyor musunuz? Çok teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatında üst dudak ile burun tabanı arasında yer alan bölgeden fazla deri alınarak üst dudağın yukarı doğru kalkık bir biçim alması sağlanır. Böylece dudaklar daha estetik ve dolgun görünür. Lip lift uygulamasında kas dokusuna herhangi bir işlem yapmıyoruz. Bu sebeple kaslarınızda hasar veya doku zedelenmesi gibi bir durum yaşamazsınız. Ancak cerrahınızı mutlaka iyi belirlemenizi öneririm. Sağlıklı günler diliyorum.

0

Leyla Hocam merhaba, ben Lip Lift olmak istiyorum ama endişeliyim. Hep olumsuz haberler de duyuyoruz. Lip Lift estetiği dudak kaslarımı etkiler mi? Yanıtlayabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lif ameliyatlarında dudak kaslarına herhangi bir müdahalede bulunmuyoruz. Dolayısıyla bu kaslarda da herhangi bir hasar oluşmuyor. Bu ameliyatta amacımız fazla deriyi alarak burun ve dudak arasındaki boşluğu kısaltmak ve yüze daha canlı, genç bir ifade kazandırmak. Ancak tabi ki bu cerrahi işlem uzman ve tecrübeli bir hekim tarafından yapılmalı. Doktorunuzu seçerken özenli davranmanızı öneririm. Genel sağlık durumunuz uygunsa gönül rahatlığıyla Lip Lift ameliyatı olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba, Lip Lift ameliyatı olmak istiyorum. Ancak Lip Lift estetiği dudak kaslarımı etkiler mi diye endişeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift estetik ameliyatlarında sadece üst dudak ile burun arasındaki deri alınarak üst dudağın kaybettiği kıvrımını geri kazanması amaçlanır. Bu bir fazla derinin alınması işlemi olduğu için dudak kaslarına dokunulmaz, herhangi bir müdahalede bulunulmaz. Dolayısıyla, Lip Lift ameliyatlarında dudak kasları etkilenmez, bu kaslarda bir hasar ya da zedelenme meydana gelmez.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı