Lip Lift Estetiği Dudak Kaslarımı Etkiler mi?

blank
1 Cevap

Leyla hanım merhaba ben lip lift dudak kaldırma estetiği olmak istiyorum size sormak istediğim lip lift estetiğinden sonra yüzümdeki kaslar etkilenir mi? Bilgi verirseniz sevinirim çok teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Lip lifting estetiğinde sadece fazla olan cilt dokusu çıkartılır. Bu işlemi uzman hekimlere yaptırdığınızda kaslarınıza hiçbir zarar verilmez. Bu nedenle lip lifting estetiği yaptırırken mutlaka uzman olan plastik cerrahları araştırmalısınız. Lip lifting estetiği kaslara dokunmadan yapılır. Kaslarınız bu işlemde korunarak dudaklarınızda herhangi bir sahte dokunuş olmaması amaçlanır. Ameliyat sonrası gülüşünüz veya yüz kaslarınız etkilenmez. Sadece doku fazlalığı çıkarıldığı için ameliyat sonrası iyileşme süreci de hızlı olur. Lip lifting estetiği 3.haftanın sonunda yüzünüze iyice oturur, daha doğal ve naturel görünür. Sevgiler.

blank

Hocam lip lift ameliyatı dudak kaslarımda herhangi bir hasara yol açar mı? Yeme içme konuşma gülme gibi aktivitelerimde sorun yaşar mıyım? Lip lift estetiği dudak kaslarını etkiler mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Daha büyük dudaklar için kalıcı çözüm arayanlar, dudağı ile burun arasındaki mesafeyi kısaltmak isteyen kişilerde lip lifting ameliyatı olumlu sonuçlar ortaya çıkarıyor. 1 saat süren ameliyat sonrasında eve gidebilir, aynı gün içinde ayağa kalkabilirsiniz. Kalıcı olarak melek kanadını andıran dudaklara kavuşmanızı sağlayan lip lifting ameliyatı çekici görünmeyi seven kadınlar tarafından çokça uygulatılan bir prosedür. Her cerrahi ameliyatta olduğu gibi liplift için de bazı riskler söz konusu olsa da bu direkt olarak dudak kaslarınızı hedef alan bir operasyon olmadığından çok ilintili bir risk değildir.

blank

Merhabalar Leyla Hocam. Lip Lift ameliyatı olmayı düşünüyorum ve bu konuda bazı çekindiğim durumlar var. Lip Lift estetiği dudağımdaki kasları etkiler mi veya bu kaslarda herhangi bir hasar oluşur mu acaba?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba. Lip Lift estetiğinde kaslara yapılan bir müdahale yoktur. Ameliyatta sadece deriniz alınır ve dudağınız kaldırılır. Bu nedenle dudak kaslarınız etkilenmez ve herhangi bir zedelenme oluşmaz. Dudağınızın ne kadar kaldırılacağı ve ne kadar deri alınacağı muayeneden sonra belirlenir.

blank

İyi akşamlar Leyla Hocam, Lip lift estetiği ile dudaklarımı biraz kaldırmak ve bebeksi bir dudak yapısına sahip olmak istiyorum. Lip lift yaptırdıktan sonra dudak kaslarımda bir hasar meydana gelir mi? Lip Lift estetiğinde dudak kasları etkilenir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 26, 2020

Merhaba, Lip lift estetiğinde öncelikle dudak ile burun arasındaki mesafe ölçülerek kişinin bu operasyon için uygun aday olup olmadığına bakılır. Eğer bu mesafe normal orantı aralığından daha uzun ise o zaman lip lift estetiği yapılabilir. Lip lift estetiğinde burun altından küçük bir çizgi ile dudak ile burun arasındaki deride kısaltma uygulanır. Bu operasyonu yapan cerrahın alanında uzman olması gerekmektedir. Bu işlemi yaptırmadan önce hekim araştırması yapılması operasyona güvenle girmek bakımından önemlidir. Lip lift estetiği kaslara dokunulmadan yapılır. Uzman bir cerrahın yaptığı işlem sonrasında dudak kasları hiçbir zarar görmeyeceği için gülüş ve mimiklerinizde de yapaylık olmayacaktır. Doğal ve dinamik görünen dudaklar operasyon sonrasında kişinin memnuniyetinin katlanmasını sağlar.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar