Gıdı liposuction sonrası masaj nasıl yapılır?

47 görüntülenmeGıdı Liposuction
0
1 Yorum

Merhaba Leyla Hanım, gıdı liposuction sonrası nasıl masaj uygulamam gerekir? Tam olarak ne yapmalı, neyden yardım almalıyım? Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, gıdı liposuction işleminden sonra tedavi bölgesinde doktorun önerdiği krem veya jeller yardımı ile hafifçe daireler çizerek yukarı doğru nazik bir masaj yapılması gerekir. Fakat tavsiyem bu masajı kendi kendinize yapmamanız ve doktorunuz ile iletişim halinde olmanızdır. Çünkü geçmiş hasta tecrübelerine bakılırsa masaj uygulamasını herhangi bir uzman tavsiyesi olmadan yapan kişiler ciddi sağlık sorunları yaşamıştır. Gıdı liposuction sonrası uygulanan düzenli masaj ciltte oluşan deformasyonların daha kısa sürede geçmesini sağlar. Sevgiler.

0

Merhaba Doktor Hanım, kendine bakmayı seven, yediğime içtiğime dikkat eden biriyim ancak yüzümde gıdı sarkması mevcut ve önüne geçemiyorum. Bunun için gıdı liposuction gibi yöntemler uyguladığınızı okudum. Ben aynı zamanda yoğun iş yaşamı olan biriyim ve bu yöntem sonrası hemen işime dönüp dönemeyeceğimi ya da liposuction sonrasında masaj vs. gibi yapmam gereken şeylerin olup olmadığını bilmek istiyorum. Mesela eğer gerekliyse gıdı liposuction sonrası masaj nasıl yapılır? Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gıdı bölgesindeki sarkma ve yağlanma sorunlarının çözümü için her hastaya özel önerilerimiz ve uygulamalarımız olabiliyor. Gıdı eritme estetiği operasyonunun liposuction gibi ameliyatlı yöntemlerinin yanı sıra ameliyatsız yöntemleri de bulunmaktadır. Hastamızın gıdısının durumunu detaylı analizler ile inceledikten sonra uygulanacak tedavi yöntemini belirliyoruz. Eğer sizin de bahsetmiş olduğunuz gıdı liposuction ameliyatını uygulayacak olursak ödem ve şişliklerin inmesi ve korse kullanımı gibi etkenlerle ortalama olarak 5 gün sonrasında iş yaşamınıza kaldığınız yerden devam etmenizi uygun buluyoruz. Masaj gibi destekleyici unsurlarla ilgili bilgileri ve önerilerimizi de operasyon sonrası durumunuza göre size iletiyoruz. İnternet sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşıp randevu alabilirseniz hem sizi muayene edeyim hem de aklınızdaki tüm sorular için çözüm yollarımıza bakalım. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı