Gıdı liposuction sonrası sarkma olur mu?

49 görüntülenmeGıdı Liposuction
0
1 Yorum

Merhaba hocam, gıdımdaki sarkmalar beni çok rahatsız ediyor. Bu nedenle gıdı liposuction yaptırmak istiyorum fakat sonrasında gene sarkma oluşur mu emin değilim. Böyle bir durum var mıdır? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gıdı liposuction sonrası hastaların en çok sorduğu sorulardan biri yeniden sarkma oluşup oluşmayacağıdır. Gıdı liposuction uygulamasının etkileri kalıcıdır fakat sarkma var ise ip askı yada farklı teknolojik uygulamalar yapılabilir. Bu teknoloji ile kombine edilen gıdı liposuction çok daha mükemmel değişimler yakalamanızı sağlayacaktır.

0

Sevgili hocam merhaba, kilom standartların biraz üzerinde. Özellikle gıdı bölgemdeki sarkmadan kurtulmak istiyorum. Peki, gıdı yağ aldırma operasyonu sonrası sarkma oluyor mu? Bir de gıdı liposakşın 2022 fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyordum.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gıdı bölgesindeki yağları eritmek için vaser liposuction yöntemini kullanmaktayız. Özellikle genç yaşlardaki hastalarımıza yaptığımız bu uygulama ile sarkmaya neden olmayan oldukça kalıcı sonuçlar alıyoruz. Gıdı liposuction sonrası sarkma olmaması için en önemli unsur uygun hasta seçiminin yapılmasıdır. Örneğin; germe ve toparlama ihtiyacı olan birine sadece liposuction yapılması sonrasında bölgede bir sarkıklık ve gevşeklik oluşabilir. Bu nedenle gıdı liposuction uygulamasına karar vermeden önce hastalarımızı ilk aşamada muayene ediyor ve ihtiyacı olan uygulama ya da uygulamaların ne olduğu konusunda bir karar veriyoruz. Randevu ve talep etmiş olduğunuz fiyat bilgisi için 02122414624 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sevgiler…

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı