Yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü?

blank
1 Cevap

Hocam İyi günler, kollarım çok zayıf, yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü? Aynı zamanda bel bölgem çok kalın ve yağlı, yağ aldırmak istiyorum. Bu konuda bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Deltoid kasın altına yağ enjeksiyonu yapıyoruz. Özellikle omuzları daha kaslı göstermek için daha çok erkek hastalarda uyguladığımız bir alan. Yağları en çok aldığımız alan ise bel çevresi. Bunun dışında kadınlarda genelde basenler ve iç bacak bölgesinden yağ almaktayız. Bu sıralar kollarda daha atletik bir görüntü isteyen hem kadın hem erkek hastalarım da orada bir definisyon oluşturuyoruz. Bunu yaparken deltoid kasın altına biraz yağ transferi yaptığımız zaman oradaki definisyon çok daha iyi oluyor. Hastalar spor yapmaya devam ettiği zaman da görüntünün daha iyi hale geldiği bir sonuç elde ediyoruz. Onun dışında six pack dediğimiz kasları ortaya çıkartırken çok minimal kas içine enjeksiyon yapabiliyoruz.Bu şekilde kendi yağınız ile vücut hem daha atletik hem daha şekilli görünüyor.Sevgiler.

blank

İyi günler hocam, Edirneden yazıyorum size. Hocam benim kollarım çok ince. Sporla kas yapmaya çalıştım ama pek olmadı. İstediğim gibi değil. Atletik ve kaslı görünmek istiyorum. Yağ enjeksiyonu ile omuzlarım kaslı görünür mü? Bel bölgemdeki fazla yağları bu işlem için kullanabilirmiyiz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler, birçok erkek kaslı, atletik ve çekici bir vücut yapısına sahip olmak istiyor. Erkeklerin bir çoğu böyle sporcu bir görünüm isterken aynı zamanda aynı sizin gibi bel ve karın bölgesindeki yağlardan da kurtulmak istiyorlar. Spor salonlarında geçirilen uzun ve yorucu uğraşlardansa estetik müdahalelerle daha kolay ve kısa sürede istenilen kaslı görünüm elde edilebiliyor. Omuzda deltoid kasının altına belirli noktalara uyguladığımız yağ enjeksiyonuyla sanki uzun süre spor yapmış gibi kaslı bir görünüme sahip olunabiliyor. Yapılan spor çalışmalarına devam ettikçe görünümde iyileşmeler ve kas görüntüsü daha belirgin hale geliyor. Aynı zamanda erkeklerde six pack adını verdiğimiz göğüs kaslarının daha belirgin ve kaslı göründüğü uygulamada da karın yağlarından faydalanabiliyoruz. Yağ enjeksiyonları vücudu şekillendirirken kadınlarda yuvarlak ve dolgun erkeklerde ise kaslı, atletik ve estetik bir vücuda sahip olabiliyor.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar