Yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü?

1.04K görüntülenmeYağ Enjeksiyonu
0
1 Yorum

Hocam İyi günler, kollarım çok zayıf, yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü? Aynı zamanda bel bölgem çok kalın ve yağlı, yağ aldırmak istiyorum. Bu konuda bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Deltoid kasın altına yağ enjeksiyonu yapıyoruz. Özellikle omuzları daha kaslı göstermek için daha çok erkek hastalarda uyguladığımız bir alan. Yağları en çok aldığımız alan ise bel çevresi. Bunun dışında kadınlarda genelde basenler ve iç bacak bölgesinden yağ almaktayız. Bu sıralar kollarda daha atletik bir görüntü isteyen hem kadın hem erkek hastalarım da orada bir definisyon oluşturuyoruz. Bunu yaparken deltoid kasın altına biraz yağ transferi yaptığımız zaman oradaki definisyon çok daha iyi oluyor. Hastalar spor yapmaya devam ettiği zaman da görüntünün daha iyi hale geldiği bir sonuç elde ediyoruz. Onun dışında six pack dediğimiz kasları ortaya çıkartırken çok minimal kas içine enjeksiyon yapabiliyoruz.Bu şekilde kendi yağınız ile vücut hem daha atletik hem daha şekilli görünüyor.Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hanım, düzenli spor yapmaya vaktim yok. Acaba yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü? Omuzlarım çok cılız. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, çoğunlukla erkeklerde omuz kaslarını belirginleştirme isteği görülmektedir. Bu bölgede bulunan fazla yağlanmaya son vermek isteyen hastalarımıza liposuction tekniğini öneriyoruz. Yağ enjeksiyonunu işlemini de omuzlarda kaslı ve dolgun bir görüntü elde etmek isteyen hastalarımız için uygulamaktayız. Yağ enjeksiyonu işleminde bel çevresinden alınan fazla yağlar deltoid kası olarak isimlendirilen bölgenin alt kısmına transfer edilir. Bunun sonucunda arzu ettiğiniz kaslı görüntüye sahip olabilirsiniz.

0

Merhaba hocam, uzun yıllardır spor yapmama rağmen omuzlarımda istediğim kaslı görüntüyü bir türlü elde edemedim. Son çare olarak estetik operasyona ihtiyaç duymaktayım. Acaba yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genellikle erkek hastalarımız omuz kaslarını belirginleştirmek amacıyla kliniğimize sık sık uğrarlar. Bu bölgedeki fazla yağlardan kurtulmak isteyen hastalarımıza liposuction yöntemini uyguluyoruz. Yağ enjeksiyonunu da omuzlarında daha kaslı ve dolgun bir görüntü yaratmak isteyen hastalarımıza yapmaktayız. Yağ enjeksiyonu uygulamasında genellikle bel çevresinden çıkarılan fazla yağlar deltoid kası olarak adlandırılan bölgenin altına enjekte edilir. Böylece dilediğiniz kaslı görüntüye sahip olmanız sağlanır.

0

Leyla Hocam merhaba, ben 6 aydır spor yapıyorum ama istediğim görüntüye daha hızlı ulaşmanın yollarını arıyorum bir taraftan da. Yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü? Önerir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, omuz estetiği birçok kişinin istediği estetik görüntüye kavuşmasında kullandığımız bir yöntem. Bu yöntemde Liposuction işlemi yapılarak bazı omuz ve sırtta fazla yağları alır ve öncelikle bazı kısımların incelmesini gerçekleştiririz. Büyütülmesi istenen alanlara ise yağ enjeksiyonu ve doku enjeksiyonu uygulayarak daha dolgun bir görüntü elde edilmesini sağlarız. Etkili sonuçlar veren bu uygulama benim de birçok hastama önerdiğim bir yöntem. Muayene için gelebilirseniz gerekli analizler sonrasında sizin için uygunluğunu da değerlendirelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben omuzlarımda daha kaslı bir görüntü hayal ediyorum. Yağ enjeksiyonu ile omuzlarım daha kaslı görünür mü? 30 yaşındayım. 1.80 boyundayım. 85 kiloyum. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, omuz ve sırtın estetik bir görüntüye sahip olması hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemlidir. Omuz estetiğinde biz Liposuction yöntemi ile fazla yağları alarak bazı kısımların incelmesini sağlarız. Omuz estetiği ile büyütülmek istenen alanları yağ enjeksiyonu ile daha dolgun bir görüntüye kavuşturulur. Bu işlem lokal yada genel anestezi altında uygulanabilir. Hastanede kalmanıza gerek yoktur. Daha sağlıklı bilgi aktarabilmek için muayene olmanız gerekir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım, omuzlarım görüntüsünden pek memnun değilim yağ enjeksiyonu ile omuzlarımın daha kaslı görünmesini sağlayabilir miyim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yağ enjeksiyonu ile vücut şekillendirmek ve istenilen alanların daha kaslı görünmesini sağlamak mümkündür. Omuzlarda da doğru noktalara yapılacak yağ enjeksiyonu ile kaslı bir yapı elde etmek oldukça kolaydır.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar